prof. dr hab. n. med. Tomasz Romer

Endokrynolog

Leczę się u Pana doktora od roku, jest wspaniałym człowiekiem i niezwykłym lekarzem. Ma ogromna wiedze i chetnie sie nia dzieli. Leczy cialo, ale daje takze ogromne wsparcie psychiczne.

Wspaniały człowiek i lekarz.Godny zaufania.Polecam wszystkim,którzy mają wąpliwosci.

Bardzo dobry kontakt z pacjentem . Fachowe podejście pana profesora. Trafnośc w leczeniu i diagnostyce

Zdecydowanie przychylam sie do wczesniejszych opinii. Absolutna rzetelnosc, uczciwosc i fachowosc.

Byłam pacjentką prof. Romera 23 lata temu....do dziś wspominam jego kunszt i wspaniałą osobowość....co najważniejsze - pomógł mi. :-)Wielka klasa !!!

Super lekarz godny zaufania, ma odpowiedne podejscie do kazdego tematu, zawdzieczam mu zycie

Przede wszystkim niezwykły człowiek. Zapewne dzięki temu wspaniały lekarz. Przyjaciel pacjenta. Zachęcam do odwiedzenie strony Pana Profesora www.romer.pl

Wspaniały lekarz,szkoda, że nie słyszałam o nim trochę wcześniej na pewno efekty byłyby wyraźniejsze - syn ma już 18 lat więc nie da się już zrobić dla niego tyle ile np w wieku 16 lat

Wybitny endokrynolog. Robi to co kocha, w pełni oddaje się swojej pracy. Leczę się u pana doktora dość krótko, ale w ciągu dosłownie dwóch wizyt zdobył całkowicie moje zaufanie. Do pacjenta podchodzi niezwykle poważnie i jest bardzo dokładny. Udziela rad, których nie usłyszymy od lekarzy, którym zależy tylko na pomnażaniu pieniędzy. Szczerze polecam, na pewno nikt nie pożałuje- to cudowny człowiek.

Nie ma takiej punktacji która byłaby w stanie wyrazić wielkość prof. Romera, jest to największy autorytet w dziedzinie endokrynologii,najcudowniejszy człowiek, w całości oddany swojej pracy. Jestem matką 20-letniego mężczyzny, który swoje życie i zdrowie zawdzięcza 18-letniej pracy medycznej Profesora.Nie jestem lekarzem, więc moja opinia jest wyłącznie z pozycji pacjenta.