dr Tomasz Sowiński

Dr Sowiński przeprowadził u mnie operację ACL. Po 6 miesiącach tułaczki po "fachowcach" z Medicover trafiłem do dr Sowińskiego, który bez wahania postawił właściwą diagnozę. Od operacji minęło 9 miesięcy i noga prawie jak nowa (wymagało to oczywiście intensywnej rehabilitacji).

Od razu pozał sie że inny lekarz żle wykonał mi operację natomiast nic nie ma zamiaru z tym zrobić, umywa ręce. Gdyby wszyscy tak postepowali bylibyśmy skazani tylko na tych "rzeźników" którzy podają się za fachowców

znakomity lekarz który do pacjenta podchodzi poważnie i uczciwie.

znakomity lekarz który do pacjenta podchodzi poważnie i uczciwie.

Polecam wszystkim tego lekarza. Bardzo dobry fachowiec i uprzejmy człowiek. Robił mi operację kolana- REWELACJA, jestem bardzo zadowolona z efektów.

musi się jeszcze trochę pouczyć.problem z kolanem leczę już u innego lekarza.życzę powodzenia w nauce

Świetny fachowiec. Kompetenty i bardzo uprzejmy, potrafi jak mało kto dokładnie wyjasnic na czym polega problem i jak mu zaradzić. Idealnie stawia diagnozę i stosuje do tego odpowiednie leczenie czy też rehabilitację. Plecam

Jak on nie pomoże, to nikt tego nie zrobi. Najlepszy lekarz, na jakiego w życiu trafiłam. Polecam!

mozna polecic i zaufac. Potrafi uzasadnić i zaopiekowac się psychika pacjenta/ki . FDogłebnie tłumaczy widac ,ze zna swoja dziedzinę.

Doktor leczy mnie od kilku lat. Jest jedynym z bardzo wielu ortopedów, który naprawde poważnie zajął się moim kolanem i potrafił pomóc. Nie wyobrażam sobie już leczenia u innego lekarza. Doktor jest uprzejmy, cierpliwie odpowiada na każde pytania, nie pogadania, poświęca pacjentom tyle czasu ile potrzebują, a przede wszystkim jest kompetenty. Każdemu polecam takiego lekarza z prawdziwego zdarzenia.

zdecydowanie polecam, najwazniejsze: pomógł tak kompetentnego ortopedy nie spotkałam, a niestety, już z kilkoma miałam kontakt

zdecydowanie polecam,
najwazniejsze: pomógł