lekarz Tomasz Strzelczyk

Polecam. Doktor przeprowadził u mnie laparotomie. Operacja odbyła się bez komplikacji. Cały czas czówał nad moim stanem zdrowia. Zawsze można na Niego liczyć. Kompetencja i cierpliwość to Jego drugie imię.

Troszke zakrecony ale prze sympatyczny lekarz z prawdziwego powolania

Troszke zakrecony ale prze sympatyczny lekarz z prawdziwego powolania

Witam ja osobiście z czystym sumieniem nie polecam tego pana. Byłam raz i to mi wystarczyło by więcej do niego nie iść tym bardziej że prowadził ciążę mojej siostry i wyssał ją z kasy a jak przyszło co do czego to się zmył. Nie był przy porodzie i nawet po się nie zainteresował, a każda wizyta płatna. Radzę idzcie gdzie indziej. Sympatyczna

Polecam wszystkim kobietom. Ma dużo cierpliwości,odpowiada na wszystkie pytania.

Jestem pacjentką doktora przez jakieś 5 lat ale z przykrością muszę stwierdzić,że czas na zmianę lekarza.Jest uprzejmy to fakt ale co z tego?5 lat temu zgłosiłam się do niego z powodu braku miesiączki i wiecie co?Nadal mam te same problemy,a doktor zamiast zlecić badania hormonalne,które zobrazują przyczynę moich problemów zapisuje mi kolejne opakowanie tabletek antykoncepcyjnych.Wydaję mi się,że nie jest to dobra metoda...mnie się należą badania w ramach NFZ i on powinien je zlecić bez gadania,aby mi pomóc.Podejrzewa u mnie zespół policystycznych jajników i zamiast potwierdzić to lub wykluczyć(konieczne badania) odsyła mnie do domu z receptą w ręku.Cóż...ja podziękuję jednak.

polecam z czystym sumieniem a w swoim życiu byłam u wielu ginekologów i naprawdę cieżko trafić na kogoś normalnego

Kiedyś poleciłabym doktora z czystym sumieniem. Dzisiaj już nie. Dlaczego? Dlatego, że mnie zawiódł. Póki ciąża przebiega bez komplikacji, poród bez komplikacji to jest ok. Kiedy zaczynają się schody po porodzie, gdzie coś w połogu się nie chce goić to dr najchętniej wyłącza wtedy komórkę, albo poirytowany stara się zbyć pacjentkę. Szkoda. Mnie zawiódł.

Do dr Strzelczyka chodzę od 3 lat i jestem bardzo zadowolona. Na każde moje, czasem może głupie pytanie odpowiada tak wyczerpująco, że zawsze wiem wszystko. Staram się teraz o dziecko i chciałabym by również prowadził moją ciążę.

Jestem pacjentką dr. i z czystym sumieniem mogę go polecić.

Jestem pacjentką dr. i z czystym sumieniem mogę go polecić.

Jestem pacjętką Pana Doktora od kilku lat jestem bardzo zadowolona z jego pracy i pomocy i polecam.Pana Doktora