Polecam Pana doktora w 100% jest świetnym specjalistą w swojej dziedzinie.Dba o dobro pacjenta, jest miły i delikatny.

Z takim lekarzem jeszcze się nie spotkałam,jako studentka medycyny bardzo często,mam okazję spotkać wielu lekarzy specjalistów.Trafiłam do niego na oddział i jestem bardzo, zadowolona.Do tego pan doktor jest bardzo przystojny,miły i bardzo kulturalny można chcieć więcej od lekarza? Raczej nie! Jego tata,chirurg z urazówki mógłby od niego wile nauczyć!

Spotkałem się kilka razy osobiście z tym lekarzem leczył moja mamę , tatę siostrę i mnie. Uważam że jest to znakomity specjalista , lekarz z powołania . Nigdy jeszcze nie spotkałem się z tak wspaniałym bezinteresownym lekarzem. Wyrazy szacunku dla pana panie doktorze. Polecam tego lekarza w 100procentach

Pan doktor wykonywał u mnie zabieg przepukliny.. Po zabiegu przyszedł sprawdzić jak się czuje, powiedział co i jak u mnie zastosował .Rano już po wypisie , odwiedził mnie ponownie i zostawił swój numer telefonu .Zaznaczył, że w razie jakby się cos działo , mam dzwonić ..Bardzo miły i godny polecenia lekarz.. Podejście do pacjenta bez zastrzeżeń.

W 100% polecam Pana doktora Szatkowskiego, gdyby większość lekarzy miała taki stosunek do pacjenta jak on bylibyśmy służbą zdrowia na światowym poziomie.

super lekarz,mile zaskoczyl mnie swoja fachowoscia,podejsciem do pacjenta.nie chcialam zajmowac mu drogocennego czasu,ale nie wypuscil mnie dopuki wszystkiego nie omowil.Az dziw bierze ze tacy ludzie sa na swiecie.

Bardzo kompetentny lekarz,znający się na swoim fachu.Rzeczowy,uprzejmy i poświęcający czas choremu i jego rodzinie.Niestety mało takich lekarzy mamy.Godny polecenia!

Bardzo dobry chirurg. W dniu 25.01.2012 r. przeprowadził u mnie zabieg usunięcia pęcherzyka żółciowego. Przed zabiegiem zostałam szczegółowo poinformowana o jego charakterze i przebiegu leczenia. Operacja odbyła się bez żadnych powikłań. Lekarz jest bardzo kompetentny, miły i uprzejmy. Podczas pobytu w szpitalu otoczył mnie opieką kontrolując często stan mojego zdrowia. Z pełną odpowiedzialnością polecam wszystkim tego lekarza - wdzięczna pacjentka z Szydłowca.

Polecam tego lekarza w 100% Kompetentny, profesjonalny, uprzejmy, poleciła mi go jedna z pielęgniarek anestezjologicznych i nie zawiódł mnie. Wyciął mężowi raka, rana goiła się bardzo ładnie.Polecam:)

Fantastyczny lekarz, którego mogę z czystym sercem polecić każdemu. Mimo mało inwazyjnego zabiegu poświęcił mi dużo czasu i zadbał o każdy, najdrobniejszy szczegół co do dalszego leczenia. Jestem spokojniejsza wiedząc, że jesli taka sytuacja się powtórzy, mam do kogo się zwrócić.

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Radom"?

WSzS w Radomiu
Medicon