lekarz Tomasz Szadkowski

Bardzo dobry chirurg. W dniu 25.01.2012 r. przeprowadził u mnie zabieg usunięcia pęcherzyka żółciowego. Przed zabiegiem zostałam szczegółowo poinformowana o jego charakterze i przebiegu leczenia. Operacja odbyła się bez żadnych powikłań. Lekarz jest bardzo kompetentny, miły i uprzejmy. Podczas pobytu w szpitalu otoczył mnie opieką kontrolując często stan mojego zdrowia. Z pełną odpowiedzialnością polecam wszystkim tego lekarza - wdzięczna pacjentka z Szydłowca.

GODNY POLECENIA, MIŁY, ŻYCZLIWY I EMANUJĄCY NIEZWYKŁYM CIEPŁEM AŻ DO SZALEŃSTWA PRAWIE.

Bardzo kompetentny,polecam;)Z cyterech lekarzy u ktorzch bylam tylko on prawidowo zdiagnozowal chorobe.

SUPER LEKARZ NAPRAWDĘ POLECAM.MIŁY I DELIKATNY.BYŁAM W PONIEDZIAŁEK NA ZABIEGU.I JESTEM BARDZO ZADOWOLONA.

Swietny lekarz i bardzo miły człowiek, cierpliwy i kompetentny. I co rzadkie wśród lekarzy punktualny.Po raz pierwszy w Radomiu spotkałam lekarza skromnego,życzliwego dla pacjenta. Mógłby się od niego nauczyć jego tata, też lekarz.Szacunek.Pacjentka wielokrotna.

JEST BARDZO DOBRYM CHIRURGIEM ,MILYM I KOMPETENTNYM,A WOGOLE TO JEST ZABOJCZO PRZYSTOJNY I BARDZO FAJNY WIEM BO MIALAM Z NIM PRZYJEMNOSC PRACOWAC.

Z całą pewnością dałabym się pokroić temu lekarzowi :)) A tak na poważnie to naprawdę dobry lekarz, młody i dlatego jeszcze przejmuje się pacjentem, chce mu pomóc. Oby był taki jak najdłużej ...

A tak ogólnie to przystojny lekarz-:) Jest konkretny w diagnozowaniu choroby i przejawia inicjatywe, aby pomóc pacjentowi.

lekarz kompetentny o wysokiej kulturze osobistej.niezwykle taktowny.

lekarz kompetentny o wysokiej kulturze osobistej.niezwykle taktowny.