dr n. med. Tomasz Szczepański

Neurochirurg

Doktor pracujący w Oddziale Neurochirurgicznym Nowego Szpitala im. Marciniaka we Wrocławiu. Specjalizuje się w operacjach zespołów bólowych kręgosłupa (dyskopatia szyjna i lędźwiowa). Ponadto operuje pacjentów z guzami mózgu pierwotnymi i wtórnymi ze szczególnym uwzględnieniem metod małoinwazyjnych, z użyciem nowoczesnych narzędzi chirurgicznych (endoskopia, neuronawigacja).

Byłam operowana 5 11 2019 .Jestem wdzięczna ze podejście do mnie jako pacjętki .Pan doktór jest rewelacyjnym neurochirurgiem .Polecam każdemu kto tak jak ja nie mógł chodzić a teraz po 7 tygodniach żyje bez bólu.

Wspaniały specjalista! Mama choruje na wodogłowie. Pan Doktor bardzo dobrze przeprowadził zabieg. Ojciec po udarze móżdżku - pan Doktor bezbłędnie wskazał na udar, podczas gdy inni lekarze stwierdzili nowotwór. Zawsze interesuje się pacjentami (w WOLNYM CZASIE zawsze przechodzi się po oddziale, rozmawiając z pacjentami). Bardzo dobrze wszystko tłumaczy. Właściwy człowiek na właściwym miejscu!

Młody sympatyczny lekarz ,moja pierwsza wizyta ,odpowiada na każde pytanie ,dobry doradca ,polecam Pana doktora.

ten lekarz jest aniołem w ludzkiej skórze uratował życie naszemu dziecku po bardzo poważnym wypadku będziemy Mu za to wdzięczni do końca życia -rodzice Natalki