lekarz Tomasz Tylski

Najlepszy lekarz rodzinny z jakim miałem do czynienia a miałem z kilkoma. Jestem mu bardzo wdzięczny za wszelką pomoc i zrozumienie bo to lekarz który reaguje na cierpienie pacjenta a prze de wszystkim słucha co dolega. Lekarz rodzinny powinien być właśnie taki jak Doktor Tylski.

Przemiły lekarz. Kompetentny. Dopasował mi wiele leków, lepiej niż specjaliści. Życzliwy, znający się na swoim fachu.

Postanowiłem napisać bo już dość! Ja jak i żona należeliśmy do tego lekarza. Lekarz idealny do dawania L4 i nic poza tym! Miałem dziwne bóle i kłucia w klatce piersiowej,po każdej wizycie mówił że to nerwobóle u żony to samo. Okazało się że to od ciśnienia,lekarz który nawet nie przesłucha człowieka(oskrzela,płuca,serce) Na każdy ból czy to kręgosłupa czy czegoś innego przepisuje Ketonal. Żona ma problemy z kręgosłupem od dawna i chodziła i mówiła,nic! Tylko przeciwbólowe walił i nic więcej,żadnych skierowań nie daje tylko leczy samemu i przepisuje przeciwbólowe. Bratowa miała EKG,teraz nie pamiętam dokładnie czy wyszło po zawałowe czy przedzawałowe a Pan doktor powiedział "nie jest źle,z tym da się żyć" Ten lekarz to kpina i wstyd,nie polecam.Przepisaliśmy się do innego lekarza i po 2 wizytach mówąc to samo co doktorowi Tylskiemu dostaliśmy za automaty wszelkie skierowania do specjalistów i na prześwietlenia,nie to co u Tylskiego!