dr n. med. Tomasz Urbaniak

Pan doktor prowadził moją ciąże w LuxMed (abonament pracowniczy)i musze przyznać ,że byłam i jestem bardzo zadowolona.Od samego początku Pan doktor wzbudził moje zaufanie fachowym i spokojnym podejściem do sprawy,tak jak czytalam w wypowiedziach poprzedniczki,Pan doktor nigdy nie straszył i nie szukał problemów tam gdzie ich nie było,wręcz jego podejście uspakajało mnie i sama nie wpadałam w panikę, co zaoszczędzało mi dużo stresów.Na początku faktycznie czułam się anonimowa i musiałam przypominać się-to co Pan doktor mówił,jakie dawał zalecenia,też tłumaczyłam to sobie ilością kobie(zawsze była do niego kolejka)ale w 3-4 miesiącu Pan doktor pamiętał i mnie i moje dziecko.Jego podejscie i takie czasem wyluzowanie powoduje ,że czuję się jakbym rozmawiała ze znajomym ,który odpowiada na moje czasem głupie pytania i który upewnia mnie tyle razy ile tego potrzebuje ,że wszystko jest ok z dzieckiem.NAwet przy badaniach prenatalnych ,gdy źle się umówiłam na wizytę,Pan doktor nie zrobił wielkiego problemu i załatwił wolne usg i tłumaczył wszystko mi i mężowi.USG -rewelacja ,czułam w 100%, że moje dziecko jest zdrowe bo pod okiem fachowca.Teraz też chodzę do Pana doktora i gdy mam wątpliwości dzwonię do niego -zawsze doradzi.Nigdy nie odczułam jego podejścia do pieniędzy,ale tak szczerze ,pokazcie mi lekarza, który pracuje tylko dla idei??Kazdy myśli o zarobku,także z tym trzeba się pogodzić i przyznać rację,że najważniejsze(przy ciąży przede wszystkim ) jest fachowość, a nie to czy doktor nas zapamieta,wezmie za to kase czy bedzie miły i nie bedzie robił komentarzy,swoją drogą moze własnie takie podejście powoduje,że kobieta czuje się jak u znajomego a nie doktora, który twardo odpowiada tylko na pytania.

Ten lekarz (?) to nieporozumienie - pazerny na kasę skąpiec. Koszt wizyty 5 min. 150 zł to nieporozumienie: żadnych badań, żadnych konkretów, przeczenie samemu sobie tak, jakby zapomniał co się działo podczas pierwszej wizyty (a kartę miał). Ogólnie: dno dna... Z jakąkolwiek etyką lekarską ten człowiek nie ma wspólnego. Zastanawiał się poważnie, czy nie podać tego człowieka do Naczelnej Rady Lekarskiej. Przestrzegam zastanawiających się: jeśli chcecie wydać 150 zł za nic - proszę bardzo, jeśli szanujecie swój czas, zdrowie (w tym również psychiczne) oraz ciężko zarobione pieniądze - OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM TĘ OSOBĘ!

Jestem bardzo zadowolona. Kompetentny, profesjonalny i bardzo uprzejmy lekarz.

Jestem bardzo zadowolona. Kompetentny, profesjonalny i bardzo uprzejmy lekarz.

Pan doktor prowadził moją ciążę (LuxMed, abonament). Nie ukrywam, że wybrałam tego lekarza ze względu na sławę świetnego specjalisty od usg ciąży. I faktycznie, tu się nie zawiodłam, to badanie było wykonywane niezwykle dokładnie a we mnie rosło serce gdy słyszałam że mój synek jest idealny ;) Sposób prowadzenia ciąży też mi się podobał, bardzo spokojny, bez straszenia czy tropienia nieistniejących zagrożeń. Z drugiej strony musiałam sama zadbać o to, by mieć wykonywane badania (np. test obciążenia glukozą), doktor niczego nie notował, nie pamiętał, trzeba się było przypominać. Najbardziej przykre było jednak to, że mimo częstych i regularnych wizyt zawsze czułam się anonimowo. Tłumaczyłam sobie to dużą popularnością tego lekarza i nawałem pacjentek. Ale kiedy w 8 miesiącu złamałam nogę i na wizytach (co 2 tygodnie) stawiałam się o kulach i z mężem, który pomagał mi wejść na fotel stałam się na swój sposób wyjątkowa ;) Spotkałam się z życzliwością i zainteresowaniem ze strony wielu pracowników LuxMedu lecz ginekolog, od miesięcy prowadzący moją ciążę, nadal mnie nie poznawał.
Mimo wszystko, gdybym jeszcze kiedyś zaszła w ciążę na pewno rozważałabym prowadzenie jej u dra Urbaniaka, przynajmniej w zakresie wykonywania badań USG.

dwuznaczne komentarze,brak moralnosci lekarskiej,nastawienie tylko i wylacznie na zarabianie.

Specjalistą moze i jest dobrym,ale nastawiony głównie na zysk finansowy.Regularnie odwiedzałam gabinet dra.będąc w ciązy blizniaczej. Podczas 16-godzinnego porodu,przechodząc kilkakrotnie obok mojego łóżka,nie zwrócił na mnie najmniejszej uwagi.Dla mnie nieco narcystyczny.

Byłam w 19 tygodniu ciąży na usg u tego lekarza w ramach pakietu pracowniczego w Lux Med. Bardzo szczegółowo wszystko zbadał, zmierzył i wyjaśnił. Od razu wbudził moje zaufanie. Dzięki takim lekarzom człowiek już nie szuka odpowiedzi na nurtujące go pytania np. w internecie. Szczerze polecam.

wizyta w ramach abonamentu pracowniczego w Lux Medzie. Przy mloim pierwszym badaniu u niego byłam zachwycona, Opowiadał wszystko, co robi po kolei, co moge poczuc. Przyszłam wtedy tylko kontrolnie i po receptę, ale wykrył mi małe zapalenie i powiedzial, że pugułek nie przepisze dopóki wszystkiego nie wyleczymy. Spodobalo mi sie takie podejście. W trakcie kolejnych wizyt wykrył jeszcze jedną nieprawidłowość i dopiero po jej uregulowaniu dostałam receptę. Wręczył mi co prawda raz swoją wizytówkę, ale nigdy wprost nie zasugerowal, żebym przyszła do jego prywatnego gabinetu (takie opinie czytałam na forach). Zdarza mu sie też zrobić jakąs osobista uwagę typu :ładne ma pani piersi, ale podoba mi się Pani głos (mam niski, zachrypnięty). Niedawno byłam u niego w celu potwierdzenia ciąży, więc zbadał mnie dokładnie, potem zrobil USG, na którym wskazal 4-tygodniowy zarodek i zlecił potrzebne badania. ogólnie polecam