lekarz Tomasz Weryński

1,8
1,7
2,2
1,7

Jedna gwiazdka to i tak za dużo. Ten człowiek, bo lekarzem nie można go nazwać, nie słucha co się do niego mówi podczas wizyty. Poszedłem do niego, gdy przyjmował w przychodni, ponieważ doskwierały mi bule żołądkowe i zawroty głowy. Głupi ja, liczyłem na to, że lekarz-przynajmniej z nazwy, skupi się na tym, żeby znaleźć przyczynę tych zaburzeń. Nic bardziej mylnego. Okazałem się kolejnym "klientem", sztuką, którą tego dnia można "odhaczyć". Żadnego badania, żadnego skierowania, a nawet zbadania ciśnienia krwi, tylko kolejne leki. To jest jakaś żenada. Gdzie są ci lekarze z powołania, którzy NAPRAWDĘ chcą pomóc?...... Będę tego jegomościa omijać z daleka

Osoba ,która jest tak niekompetentna i nie sprawiedliwa , nie trzymająca się przepisów nie powinna być ani lekarzem ani przewodniczącym komisji składu orzekającego. Pomimo ,iż jestem osobą o umiarkowanym stopniu niepełnosprawności i otrzymałam m.in. symbol 10- N nie otrzymałam zgody na kartę parkingową . Rok temu miałam zgodę ,a u tego "lekarza" pomimo pogorszenia się mojego stanu zdrowia zgody nie otrzymałam . Nie wiem czy kiedykolwiek ktoś się weźmie za takich zbiurokratyzowanych lekarzy ,którzy czekają tylko na łapówki .

Szaman , nie lekarz. Poszedłem do tego lekarza z podejrzeniem złamania palca. lekarz po zbadaniu palca stwierdził że stuprocentowo nie jest on złamany, tylko poobijany i zalecił altacet. Na moja watpliwość, czy ne lepiej byłoby skierować mnie na prześwietenie odpowiedział, że jeżeli potrafię stanać na palcach to jest to koronny dowod na brak złamania. Po około 2 tygodniach poszedłem do innego lekarza i powiedziałem, że nadal nie potrafię zginac palca - dostałem skierowanie i oczywiscie wyszło złamanie przezstawowe. jako że minęło już ponad 3 tugodnie złamanie okazało sie zrośniete i mam problem. lekarz jest miły, ale kompletnie niekompetetny.

Ten człowiek nie powinien być lekarzem! Jest opryskliwy i bezczelny.Podczas wizyty czułam się,jakbym była intruzem w jego gabinecie Nawet mnie nie zbadał,przepisał leki na oko,potem zupełnie nie przydatne.Jeszcze z takim "lekarzem" nie miałam do czynienia i mniemam, żenie bedę!!! Przestrzegam przed tym pożal się Boże "lekarzem"

Beznadziejny lekarz! Prawie wykończył osobę z mojej rodziny nie zauważając obustronnego zapalenia płuc!!! Słyszałem, że to nie pierwsza taka wpadka tego "lekarza". Może już pewne zmysły odmawiają posłuszeństwa w tym wieku, jednak powinien wiedzieć kiedy ze sceny zejść. Osoba, bo już nie lekarz, dla tych, którzy chcą tylko receptę, albo lubią ryzyko. NIKOMU NIE POLECAM!!!

wspaniały człowiek i lekarz. Dobrze zna problemy zdrowotne mieszkańców .Lubiany.