lekarz Tomasz Ziółkowski

3,6
3,6
3,5
3,4

Znam Doktora od kilku lat. Polecilam wielu osobom - wszystkie bardzo zadowolone. Wszystkie wydaly najlepsze opinie o wiedzy , wytlumaczeniu choroby i niezwykle wysokiej kulturze.

Solidny lekarz.leczy mnie od wielu lat.Polecam

Solidny lekarz.leczy mnie od wielu lat.Polecam

Zdecydowanie POLECAM .Leczy mojego ojca , dużo Nam pomógł.Dobry specjalista.Bada powoli, dokładnie dlatego trzeba sobie zarezerwować więcej czasu bo się w poczekalni trochę czeka -ale warto.

Serdecznie polecam tego lekarza to bardzo dobry specjalista byłam u bardzo wielu lekarzy i po 4 latach to dopiero on postawił własciwą diagnozę bo nie oszczędzał na badaniach i naprawdę był zainteresowany tym co mi jest bo do tej pory reszta to całkowicie olewała przypisując kolejne leki w ciemno i nie zlecając badań.

Bardzo dobry,godny polecenia ,miły ,pełny profesionalizm ,duża kultura osobista.Bardzo Mi pomógł.

Dr Tomasz Ziółkowski to świetny specjalista - polecam każdemu!

Dr Tomasz Ziółkowski to świetny specjalista - polecam każdemu!

Bardzo dobry lekarz, a przede wszystkim dobry i życzliwy człowiek widzący w pacjencie człowieka cierpiacego i przestraszonego a nie tylko jakiś "przypadek".

Miły ,kulturalny,wysoka klasa ,profesionalizm ,byłem u kilku lekarzy on od razu postawil dobrą diagnozę wykonal badania dodatkowe na które jego kolesie oszczędzali,dziś jestem po jego zabiegu i zapomniałem o chorobie POLECAM!!!!!!

Polecam tym co chcą mielenia.A ja już do tegoPana nie pódę.Tylko pieniądze....

Polecam tym co chcą mielenia.A ja już do tegoPana nie pódę.Tylko pieniądze....

Buc i ignorant, liczy się tylko kasa, to prawda przeciwieństwo ojca

Buc i ignorant, liczy się tylko kasa, to prawda przeciwieństwo ojca