lekarz Tomasz Ziółkowski

3,6
3,5

Buc i ignorant, liczy się tylko kasa, to prawda przeciwieństwo ojca

Buc i ignorant, liczy się tylko kasa, to prawda przeciwieństwo ojca

Nigdy więcej wizyt u tego lekarza, takiego buca, bufona i niekompetentnego lekarza jeszcze nie spotkałem. Byłem prywatnie i za moje własne pieniądze ten buc potraktował mnie jak przysłowiowe g...o. Nic mi nie wytłumaczył, nie wyjaśnił, nawet mnie nie przebadał a moje pytania zbywał ironią i kpiną. Ten lekarz jest całkowitym przeciwieństwem swojego ojca - Jacka Ziółkowskiego, przynosi mu tylko wstyd. Gdyby nie to że bolało jak sto nieszczęść, to nigdy bym do niego nie poszedł, myślałem,że to przyjmuje jego ojciec. Niestety trafiłem na zwykłego ignoranta.

Zdecydowanie odradzam, gdybym się go posluchała to przeszła bym mase badań bez potrzeby!!! Jego ojciec pan Jacek Ziółkowski to dopiero specjalista, bardzo mily i konkretny - serdecznie polecam! Trafna diagnoza i szybkie leczenie!

jak on skończył medycyne,kompletne zero!!!

jak on skończył medycyne,kompletne zero!!!