lekarz Tomasz Zwinczak

Lekarz rodzinny

3,3
3,7

Serdecznie polecam pana doktora Zwinczaka nigdy mnie nie zawiódł kompetentny i życzliwy Przyjmuję do ostatniego pacjenta.

Chciałam opisać nie lekarza, ale jego pielęgniarkę Panią Żak. Jest to osoba bardzo nieuprzejma, ton zwracania się do rozmówcy urąga wszystkim. W dobie uczenia uprzejmości jest to niedopomyślenia. Przychodnia bardzo traci z powodu tej Pani, a wystarczy miły ton i dobór słów.

Uważam doktora Zwinczaka za dobrego specjalistę. Jest internistą, więc w razie jakichkolwiek wątpliwości kieruje do lekarzy specjalistów, nie przejmując się limitami na skierowania jak większość lekarzy. Jeszcze nigdy mnie nie zawiódł.

bardzo dobry lekarz rodzinny! Kompetentny i życzliwy. Duża wiedza.

bardzo dobry lekarz rodzinny! Kompetentny i życzliwy. Duża wiedza.

Jako kierownik tego biznesu (placówki w Starym Bieżanowie) z pewnością przedkłada ilość obsługiwanych pacjentów nad jakość diagnozy bo ostatecznie kasa musi być! Po dwukrotnej wizycie nie rozpoznał u mojej córki zapalenia płuc i nie raczył skierować jej do specjalisty ignorując (i prawie wyśmiewając)informacje od nastoletniej pacjentki a także jej rodzica. Serdecznie nie polecam tego gościa jeśli zależy Wam na profesjonalnej opiece zdrowotnej swoich pociech. Tylko specjaliści, reszta to zwykłe konowały! Pozdrawiam

Na ścianie wiszą dyplomy uznania, a 5 lat lekceważył moją chorobę autoimmunologiczną i teraz zażywam leki garściami ;) może niektórym pomógł, ale każdemu, kto się do niego wybiera polecam ostrożność ;)