Lekarze Traumatolog

dr n. med. Szymon Kujawiak

Moti Med Gabinety Lekarskie
Stanisława Barańczaka 1c/51
60-537 Poznań

Bardzo godny zaufania lekarz ! Widać, że chce zbadać problem i umie pomóc. U mnie ból kolana, jak sporo ludzi więzadła, ale ten lekarz umie też człowieka na duchu podnieść, a nie tylko patrzeć przez pryzmat banknotów. Szczerze mogę polecić gdyż można zaufać jego wiedzy i kompetencjom. Dziękuję za pomoc.

lekarz Jakub Bednarek

Prywatny Gabinet Lekarski Jakub Bednarek
Katowicka 81
Opole

Bardzo dziękuję panu doktorwi za pomoc,przesympatyczny,skromny,kompetentny lekarz,polecam pana Jakuba Bednarka z całego serca.Dziekuje Halina.S

lek. med. Henryk Grudniewicz

Grudniewicz Henryk, lek. med. Spec. Ortopeda. Gabinet Ortopedyczny
Królewska 22
60-685 Poznań

Klinika Atros jest godna polecenia. Wszystkie czynności przed operacją zostały wykonane bardzo sprawnie Sama operacja przebiegła w bardzo miłej atmosferze. Pan doktor to bardzo sympatyczny człowiek. Pani anestezjolog też godna pochwały. Wszystko jak w rodzinie , obsługa pań pielęgniarek super. Jestem bardzo zadowolona z wykonania zabiegu, a także z atmosfery panującej w klinice.😁
Opinia dodana przez: M.O.

lekarz Michał Janiak

Koszarowa 17
62-300 Września

Znam doktora od 12-13 lat. Operował mi rękę na cieśń. Fantastyczny efekt. 3 dni po zabiegu władałam ręką bez problemu. Obecnie miałam inną operację ręki - znów doskonale. Ma złote ręce, talent. Na wizycie się nie spieszy, odpowie na każde pytanie, wytłumaczy, zrozumie sytuację i podpowie jak sobie radzić, co można zrobić albo czego nie warto robić. Patrzy na człowieka holistycznie, nie "naprawia" go jak zabawki z klocków lego, a ...
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Kamil Dworak

Traumatolog, Ortopeda

Usługi Medyczne "Śródmieście" Sp. z o. o.
ulica Bytomska 8
42-600 Tarnowskie Góry

Wspaniały człowiek ma podejście do pacjenta widać że chory nie jest mu obojętny aby takich więcej.Polecam z całym sercem.
Opinia dodana przez: Stanisław

lekarz Maciej Liszka

Prywatna Przychodnia Specjalistyczna VITABENE Strefa Zdrowia
Powązkowska 44
01-797 Warszawa

Bardzo polecam pana doktora.Posiada ogromną wiedzę , bardzo mi pomógł w 2 urazach . Cenię to , że najpierw zaleca metody mało inwazyjne -rehabilitacja, a gdy o nie pomaga znajduje inne rozwiązanie.
Opinia dodana przez: Katarzyna
{'id': 17685, 'name': u'Wroc\u0142aw'} Traumatolog
                                       lekarz Roman Lech

lekarz Roman Lech

Traumatolog, Ortopeda

Dolnoślaski Szpital Specjalistyczny im. T Marciniaka Oddział Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej
ul. Filedrofa 2
54-049 Wrocław

Bardzo kompetentny, sympatyczny i życzliwy lekarz, poświęcający pacjentowi czas i uwagę. Serdecznie polecam. Panie Doktorze, bardzo dziękuje za wykonanie mi operacji stawu biodrowego. Życzę wszystkiego najlepszego!
Opinia dodana przez: Joanna
                                       dr n. med. Paweł Kołodziejski

dr n. med. Paweł Kołodziejski

Gabinet
Warszawa

Kiedyś moim zmartwieniem były haluksy, ale już nie są. Doktor Kołodziejski skutecznie się ich u mnie pozbył. To świetny chirurg i jestem mu naprawdę wdzięczny, bo w końcu nie muszę kupować specjalnych szerokich butów, mieszczę stopę w każde.
Opinia dodana przez: batmann
                                       lek. med. Adrian Rymarczyk

lek. med. Adrian Rymarczyk

ACHILLES Centrum Medyczne
Bobrowiecka 9 bud.B
00-728 Warszawa

Jestem bardzo zadowolona z opieki lekarza Adriana Rymarczyka. To lekarz top z topów! Jego profesjonalizm, empatia i przyjazne podejście do pacjenta sprawiły, że czułam się w pełni zaopiekowana zarówno przed, jak i po operacji. Dzięki niemu moje doświadczenie z opieką medyczną było naprawdę pozytywne. Polecam go wszystkim potrzebującym fachowej i życzliwej opieki lekarskiej.
Opinia dodana przez: Ania
{'id': 8601, 'name': u'Katowice'} Ortopeda dziecięcy
                                       dr n. med. Andrzej Barczyński

dr n. med. Andrzej Barczyński

Ortopeda dziecięcy, Traumatolog

ulica Wrocławska 36/24
40-217 Katowice

Rewelacyjny Ortopeda! Zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci. Diagnozuje wnikliwie. Gabinet wyposażony m.in. w USG. Gabinet i poczekalnia - dostosowane również dla najmłodszych. Każdemu pacjentowi poświęca sporo czasu i uwagi, trafnie diagnozuje, dokładnie przedstawia plan leczenia. Bardzo polecam!
Opinia dodana przez: Aleksandra

dr n. med. Marek Rocławski

CENTRUM PEDIATRYCZNE "PINOKIO"
UL. JANA Z KOLNA 1 S 3-4
83-300 Pruszcz Gdański

Doskonały profesjonalista, który łączy wyjątkowy poziom kompetencji, wnikliwości,perfekcji z empatią do pacjenta. Tłumaczenie choroby i sposobu leczenia,poświęcony czas,uprzejmość jest na najwyższym poziomie. Od co najmniej 10 lat nie mogłam znaleźć pomocy przy okropnych bólach kręgosłupa( rwa kulszowa). Dzięki temu ,że trafiłam pod opiekę p. doktora zrozumiałam, że można żyć bez ciągłego bólu.Uzyskałam dokładne informacje co się dzieje , jak można pomóc i co może zadziać się w przyszłości. Wykonany przez ...
Opinia dodana przez: Aleksandra
{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Traumatolog
                                       lek. med. Tomasz Tytuła

lek. med. Tomasz Tytuła

Szpital Ortopedicum
Koło Strzelnicy 3
30-219 Kraków

Profesjonalizm,zaangażowanie,czas dla pacjenta,wyczerpujące omówienie problemu zdrowotnego,przebiegu operacji i leczenia. Wspaniały lekarz godny polecenia!
Opinia dodana przez: Zuzanna

lekarz Paweł Uchański

Centrum Medicover Atrium
Al. Jana Pawła II 27
00-867 Warszawa

W piątek 25 marca 2022 Pan Doktor operował kciuk trzaskający mojego trzyletniego syna na NFZ w Multimedice w Zielonce. Wcześniej odbyliśmy wizytę w gabinecie Pana Doktora w tej placówce. Z całego serca polecam wizyty u Doktora Uchańskiego wszystkim mamom maluszków z problemami ortopedycznymi. Pan Doktor jest wspaniałym fachowcem, posiada ogromną wiedzę. Również ma wspaniałe podejście do dzieci. Jest zaangażowany i naprawdę zależy mu na wyleczeniu pacjenta. Wszystko dokładnie tłumaczy, wyjaśnia, ...
Opinia dodana przez: Lulek
                                       dr n. med. Tomasz Poboży

dr n. med. Tomasz Poboży

Szpital Medicover
Aleja Rzeczypospolitej 5
02-972 Warszawa

wizyta była konsultacją gdyż wcześniej byłem u innego lekarza. Pan Poboży widzę, że podchodzi do pacjenta bardzo otwarcie, szczegółowo zbadał, zlecił badania, wypytał się aby poznać moją dolegliwość, aż byłem zaskoczony. Widać u niego zainteresowanie pacjentem, wzbudza spokój i zaufanie. Zdecydowałem się na leczenie u Pana Pobożego i mogę polecić lekarza

lek. med. Jacek Przybek

Centrum Medyczne Damiana - al. Zjednoczenia
Al. Zjednoczenia 36
01-838 Warszawa

Bardzo dobry specjalista,wspaniały lekarz człowiek pełen empatii i zrozumienia.Szkoda że Pan Doktor już nie przyjmuje w Toruniu. Polecam.
Opinia dodana przez: Basia

lek. med. Dariusz Bojanowski

Hadmedica
Płochocińska 111
03-044 Warszawa

Przychodnia Hadmedyka, to cudowne miejsce. Byłam tu 5. 09. 2019 r na wizycie u Pana DR DARIUSZA BOJANOWSKIEGO na wizycie z bolesnym barkiem. Co za wspaniały człowiek. Uzyskałam konkretną i fachową pomoc. Mój bark ma się świetnie. Nie biorę tabletek i na zmianę pogody nie boli, a bolał cały rok, dzień i noc. Jak pomyślę, co sprawiło, że czuję się dobrze, moje myśli biegną do Pana Boga i dr Bojanowskiego. ...
Opinia dodana przez: Maria
                                       lek. med. Rafał Konieczny

lek. med. Rafał Konieczny

Przychodnia Specjalistyczna „Esculap”
al. Wilanowska 9 lok. U1 i 2
02-765 Warszawa

Dr Konieczny to wspaniały profesjonalista. Naprawdę "naprawił" mój kręgosłup i sprawił, że normalnie funkcjonuję. Miałam już niedowład stopy co powodowało trudności w poruszaniu się. Po operacji kręgosłup jest jak nowy, a noga działa normalnie. Gorąco polecam Pana Doktora!
Opinia dodana przez: Iwona

lekarz Artur Sikora

Klinika Wiśniowa
Anieli Krzywoń 2
65-534 Zielona Góra

Wspaniały lekarz polecam z całego serca .Mało spotykane ,żeby lekarz był tak pomocny dla pacjenta .Mega wiedza i doświadczenie. Przede wszystkim jest lekarzem, który troszczy się o swoich pacjentów.
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Witold Lubiatowski

Rehasport Clinic
al. Rzeczypospolitej 5 (Szpital Medicover)
Warszawa

w 2010 świetnie przeprowadzona operacja złamanej kostki,bardzo rzetelna informacja odnośnie usunięcia śrub profesjonalna obsługa pacjęta
Opinia dodana przez: anna
                                       dr n. med. Piotr Żbikowski

dr n. med. Piotr Żbikowski

Centrum Rehabilitacji Sportowej
Przechodnia 2
00-100 Warszawa

Chciałbym tą drogą podziękować Dr Piotrowi Żbikowskiemu za nowe lewe kolano a żeby naprawdę pokazać, że nie jest to takie zwykle lewe kolano kilka słów wstępu. Jestem chory na ciężką postać hemofilii A. Jest to choroba charakteryzująca się wylewami krwi do stawów po najmniejszych urazach a nawet samoistnymi w ciężkiej postaci hemofilii tak jak to było u mnie. Setki wylewów dokumentnie zniszczyły mi staw kolanowy doprowadzając do bardzo dużej szpotawości ...
Opinia dodana przez: Marek W