Traumatolog Katowice

Traumatolog, Ortopeda dziecięcy

wizyta już od 50

ulica Wrocławska 36/24
40-217 Katowice

Brak serca i empatii dla umierającego w Zduńskiej Woli ojca a także nieobecność na jego pogrzebie. Smutne to Panie doktorze.!!!
Opinia dodana przez: Paulina

Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Katowicach
Raciborska 15
40-074 Katowice

Dr Rodak z zaangażowaniem zajmuje się pacjentem i jest godny zaufania. Robi co w swojej mocy, aby pomóc pacjentowi. Jak najbardziej polecam tego lekarza
Opinia dodana przez: Sylwia

Gabinet Michał Łaszczyca
Bażantów 41M lok. 5
40-668 Katowice

Do Pana doktora trafiłam w 2009 roku bez uprzedniego umawiania się. Miał w tym dniu dyżur. Już na samym wstępie okazał się człowiekiem o wysokiej kulturze osobistej. Przeprowadził ze mną szczegółowy wywiad i możliwie zdiagnozował , wskutek czego dowiedziałam się niemal wszystkiego na temat stanu zdrowia. Pan doktor tak dobrze poskładał moją nogę, że cały okres leczenia i rehabilitacji przebyłam bezboleśnie. Będąc pod jego opieką pacjent odczuwa troskę i bezpieczeństwo. ...

EUROMEDIC

Katowice

Dzieki fachowości doktora i jego zaangażowaniu mimo przebytego skomplikowanego złamania biegam , tańczę i jeżdzę na rolkach. Wielkie dzięki i polecam doktora gorąco.

lekarz Patrycja Żurek

Ginekolog położnik, Traumatolog

Katowice

Świetny lekarz. Ma cieprliwość do pacjentów, umie słuchać, kompleksowo podchodzi do swoich czynności. Jest delikatny ( co jest ważne w tym zawodzie), tłumaczy wszystko w jasnym i prostym języku. Poświęca wiele czasu. Koszt wizyty z wszystkimi badaniami w tym usg.

lekarz Igor Karczewski

USG ortopedyczne, Traumatolog

Diagnostyka Laboratorium oddziału Śląsk
Karłowicza 11
40-145 Katowice

Uprawiam MTB i... dopadł mnie konflikt udowo panewkowy. Doktor Karczewski zdiagnozował moją dolegliwość, wyjaśnił co z tym trzeba zrobić, zaproponował zabieg (artroskopia stawu biodrowego) w Sport-Klinice w Żorach i go przeprowadził. Dziś, po niespełna dwóch miesiącach od zabiegu po raz pierwszy wsiadłem na rower i zrobiłem lekki trening. Jestem mega zadowolony, zaczynam przygotowania do sezonu 2014
Doktor Karczewski poświęcił dużo czasu przed zabiegiem oraz zaraz po, by mi wszystko szczegółowo ...
Opinia dodana przez: Jacek Sufin

LANCET
Fliegra 16
40-060 Katowice

Byliśmy na konsultacji z roczną córką. Lekarz nawet jej nie dotknął, kazał tylko przejść się po gabinecie. Powiedział, że nie trzeba się martwić, choć mieliśmy uzasadnione obawy, a na konsultację skierował nas pediatra. Wizyta trwała może 3 min., za które zapłaciliśmy oczywiście sporo kasy. Osobiście nie polecam!
Opinia dodana przez: A.

Wojewódzka 7 (Euromed)
40-026 Katowice

Pan Konik to lekarz z powołania, człowiek małomówny ,ale perfekcjonista w działaniu. Jestem po rekonstrukcji wiązadła metodą artroskopową i jestem w pełni zadowolony z leczenia. Nie odczuwam jakichkolwiek dolegliwości z przed zabiegu. Zabieg został wykonany w klinice Tom-Med w Katowicach. Bardzo szybko wróciłem do zdrowia, po zabiegu nie odczuwałem bólu pooperacyjnego. Okazało się że poprzedni lekarz, u którego diagnozowałem schorzenie( dr Karczewski) źle je ocenił na podstawie MR, a jedynie ...
Opinia dodana przez: Karol

specjalistyczna praktyka lekarska
Panewnicka 29/1
40-730 Katowice

Jest bardzo dobrym specjalista od kręgosłupów.

lekarz Marcin Komarek

Traumatolog, Ortopeda

ulica Teatralna 8
40-003 Katowice

Każdemu życzę takiego lekarza!!! Trafiłem na Pana doktora 8 lat temu z wypadku i proszę
mi wierzyć że codziennie dziękuję, że mnie operował. Byłem już operowany dwa razy i idę po raz trzeci ito bez cienia lęku czy obawy. Jest On naprwdę wybitnym fachowcem i wspaniałym CZłOWIEKIEM! !!

Traumatolodzy w Katowicach