Dziękuję za przeprowadzoną operację, za opiekę. Przy tym lekarzu czułam się bezpiecznie. Dziękuję też pozostałemu personelowi ze szpitala św. Józefa. Polecam lekarza i szpital.

Każdemu życzę takiego lekarza!!! Trafiłem na Pana doktora 8 lat temu z wypadku i proszę mi wierzyć że codziennie dziękuję, że mnie operował. Byłem już operowany dwa razy i idę po raz trzeci ito bez cienia lęku czy obawy. Jest On naprwdę wybitnym fachowcem i wspaniałym CZłOWIEKIEM! !!

Powyższe opinie sa zbieżne z opinią Pani z Bytomia.Razem dzisiaj spotkaliśmy się pod gabinetem.Od słowa do słowa wyszła nam jedna zgodna opinia.

Jestem pacjęntka dok.Komarka .Jest to lekarz -specjalista , konkretny uprzejmy , wyczerpująco i dokładnie odpowiadał na moje pytania przy każdej wizycie . zaufałam Mu i jestem dwa [22 maj ]tygodnie po operacji kręgosłupa szyjnego [przepukliny które uciskały na rdzeń kręgowy ,bóle nie do zniesieni]. w tej chwili czuję się dobrze i niech tak zostanie .jestem wdzięczna Panu dok. za przeprowadzoną operację i opiekę po . pozdrawiam Renia ze śl.

Na pywatną wizytę lekarz spóźnił się 30 minut. Bule ręgosłupa polecił zbadać tomografem komputerowym (odpłatnym 250 pln) nie wiele wytłumaczył proponując od razu połozyć się na stół operacyjny. Odnisłem wrażenie że mnie pogania bo kolejny pacjent czekał i trzeba było nadgonić terminarz wizyt.

Jedyne czego się dowiedziała to to, że mogę przyjść prywatnie. Po przejechaniu 400 km dowiedziałam się, że może powinnam zrobić sobie rezonans i za pół roku zgłosić się na kontrolę. Doskonały specjalista!