Lekarze Urolog dziecięcy

lekarz Mariola Matyjaszczyk

Podgórna 1
95-200 Pabianice

Kobieta Anioł!! Do każdego pacjenta podchodzi z sercem na dłoni. Konkretna, stanowcza, z zasadami - co nie wszystkim może odpowiadać, ale przecież lekarz ma przedewszyskim leczyć a wym pani dr jest najlepsza!!!

dr n. med. Bartłomiej Gliniewicz

Dom Lekarski - Przychodnia w Outlet Park
Struga 42
70-784 Szczecin

Pan doktor, pomógł mojemu tacie kiedy inni doktorzy nie potrafili tego zrobić. Jestem mu ogromnie wdzięczny i polecam

lekarz Krzysztof Wręczycki

Mickiewicza 2
45-058 Opole

Po pierwsze kompetencja, po drugie uprzejmość... dużo można pisać, bardzo dobry urolog, kontaktowy, nie ma dystansu, przy i tak stresującej pierwszej wizycie. Mi pomógł, polecam.
Opinia dodana przez: Mek
Doświadczony lekarz o dużej wiedzy. Do tego miły i uprzejmy. Podczas wizyty poświęca pacjentowi duzo czasu. Polecam!
Opinia dodana przez: Zofia
Fachowość i niezwykle ujmujące podejście do pacjenta. Lekarz godny polecenia.

Emeryk Samolewicz

Urolog dziecięcy, Neurochirurg

Piotrkowska 204/210
90-360 Łódź

Wspaniały, oddany pacjentom lekarz. Dziękuję mu za opiekę nad naszą córeczką. Ufam, że dzięki niemu wszystko będzie dobrze. Polecam.
Opinia dodana przez: Kasia

lekarz Mirosław Górski

NZOZ "Zdrowie"
82-500 Kwidzyn

Bardzo dobry kompetentny lekarz. Rzadko zdarza się, aby lekarz przyjmujący w ramach NFZ był przyjazny i cierpliwy, a co najważniejsze kompetentny. Polecam.

lekarz Tomasz Somnicki

Bolesława Chrobrego 6/8
81-759 Sopot

Jeżeli wizyta u lekarza w ogóle może być przyjemna to ta była. Pan doktor Somnicki jest jednym z niewielu lekarzy (niestety) który po prostu rozmawia z pacjentem a nie traktuje jak kolejny przypadek medyczny. Cieszę się, że trafiłem na tak dobrego specjalistę.
Opinia dodana przez: Janusz

lek. med. Adam Mroczek

CITY CLINIC
Popularna 62A
02-473 Warszawa

Bardzo rzeczowy konkretny i grzeczny lekarz jestem świeżo po zabiegu obrzezania całkowitego. Badanie przed zabiegiem jak i diagnoza ustalenie rodzaju leczenia wszystko bardzo konkretne i rzeczowe ze wskazaniem plusów i minusów z kosztami było to wszystko bardzo konkretne i zrozumiałe.Sam zabieg o dziwo bezbolesny, oby tak dalej. Polecam tego lekarza to jest faktycznie super fachowiec. pacjent.
Opinia dodana przez: Tadeusz

lekarz Czesław Moniuszko

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ośrodek Rehabilitacji
ulica Waryńskiego 22 A
16-400 Suwałki

Doskonały fachowiec. Zna się na swojej pracy, a co najważniejsze umiał sobie poradzić z przypadkiem który inni lekarze uznli za całkowicie beznadziejny.

dr n. med. Bartłomiej Jakóbczyk

NAWROTMED
Nawrot 2a
Łódź

Wspaniały lekarz. Zawsze ma czas dla pacjenta, nawet jeśli ten nie jest zapisany na konkretny termin. Słucha i odpowiada na pytania.

dr n. med. Tomasz Deja

Szpital św Wojciecha
Bolesława Krzywoustego 114
61-144 Poznań

Pełen profesjonalizm, empatia, najwyższa kultura osobista, trafne diagnozowanie, skuteczne leczenie. Na pewno godny polecenia lekarz.
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Radosław Brunowicz

Bliżniąt 11/13
80-290 Gdańsk

Jestem po zabiegu usunięcia stulejki. Mała Klinika na Malczewskiego W Gdańsku To był nawracający problem, będący dużym dyskomfortem w życiu i współżyciu z moją Panią. Dzięki dr Brunowiczowi (profesjonalizm i duża kultura osobista) wróciłem w pełni do gry. Jesteśmy bardzo zadowoleni z zabiegu i pomocy udzielonej mi przez doktora. Świat znów jest piękny. Czasami w tych super przeżyciach wspominamy doktora, spisał nam się na medal :). Zdecydowanie polecamy dr Radosława ...
Opinia dodana przez: Jerzy

Przemysław Dudek

Gabinet lekarski
26-200

Wnikliwy, zaangażowany i bardzo uprzejmy w kontakcie z pacjentem. To moja pierwsza wizyta u tego lekarza w SCM clinic, ale jestem przekonana, że wrócę na dalsze leczenie.
Pan Doktor to lekarz z powołaniem. Uprzejmy, serdeczny, życzliwy, świetny fachowiec, trafna diagnoza, dokładna informacja, właściwe leczenie. Polecam.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Tomasz Borkowski

Bohomolca 17
01-613 Warszawa

Wystawiam swój komentarz po roku od operacji, bo myślę, że dopiero teraz moja opinia będzie wiarygodna. Doktor Tomasz Borkowski przeprowadził u mnie operację plastyki połączenia miedniczki z moczowodem. Zabieg był trudny, bo warunki mojej anatomii były skomplikowane. Obecnie bardzo dobrze się czuję, nerka pracuje prawidłowo, wyniki lepsze niż u zdrowego człowieka, cieszę się życiem i dopiero teraz po 40 wiem, co to znaczy żyć bez bólu nerek. Przez wiele lat ...
Opinia dodana przez: Monika
Pan doktor bardzo sympatyczny i uprzejmy. Zabieg usunięcia stulejki odbył się 13 kwietnia b.r, w Centrum Medycznym Cegielniana-w komfortowych, bezstresowych warunkach. Jestem bardzo zadowolony z efektów pracy Pana doktora, wszystko ładnie się zagoiło, i wszystko wygląda tak jak chciałem. Cena za zabieg najniższa z wszystkich gabinetów w Krakowie jakie sprawdzałem, dodatkowo na zabieg umawia się przez wysłanie zdjęć na mejla-co bardzo ułatwia podjęcie decyzji o zabiegu i nie dodaje dodatkowego ...

lekarz Artur Witt

Medical Center NZOZ
PLACÓWKA I - ul. Belgradzka 42 (stacja metra Natolin - na tyłach poczty), PLACÓWKA II - ul. Dembego 5 (wjazd od ul. Zaruby)
02-793 Warszawa

Polecam Pana Doktora. Uprzejmy, dokładny, wszystko dobrze wytłumaczy. Przepisze potrzebne badania, by wyjaśnić wszystkie wątpliwości.

prof. dr hab. Maciej Bagłaj

Chirurg onkolog, Urolog dziecięcy

Widok 8
50-052 Wrocław

Najlepszy pod słońcem. Każdego pacjenta traktuje indywidualnie . Interesuje się każdym pacjentem z osobna . Nie traktuje olewajaco , lekarz na medal . Lepszego nie ma!
Opinia dodana przez: Sylwia

lekarz Karolina Oskroba

Urolog dziecięcy

warszawa międzylesie
Warszawa

Bardzo dobry lekarz oraz przemiła kobieta. Bardzo szczegółowo opisała przebieg operacji i chętnie odpowiadała na wszelkie pytania. Jeżeli chodzi o umiejętności to naprawdę najlepsza liga. Nasz synek po operacji nie gorączkował i w dodatku nic go nie bolało, a to tylko dzięki umiejętnościom Pani dr. Bez przesadnich pochwał - pierwsza liga. Każdej osobie życzyłbym takiego lekarza. Serdecznie pozdrawiamy
Opinia dodana przez: Daniel