Lekarze Urolog dziecięcy

Zbigniew Steckiewicz

Gabinet lekarski
Bartoszyce

Dobry lekarz i specjalista. Nie szczędzi sił i środków by pomóc. Leczę się u niego od kilku lat i zawsze mam robione badania (m.in PSA i USG), poza tym ma świetny kontakt z pacjentem.

lekarz Jarosław Głuchowski

Chirurg ogólny, Urolog

Oddziały i inne komórki opieki szpitalnej
Hubalczyków 1
76-200 Słupsk

WSPANIALY LEKARZ PODIOL SIE ZABIEGU KTURY NIE ZROBILI W UCK W GDANSKU PRAWIE 2 LATA CHODZILEM Z CYSTOSTOMIA A PO ZABIEGU KONIEC UDREKI

lekarz Wacław Lipczyński

Chirurg ogólny, Urolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Kryniczna" - Medycyna Prewencyjna i Przeciwstarzeniowa
ulica Lotnicza 3
31-463 Kraków

lekarz z dużym doświadczeniem i wiedzą, bardzo miły z szacunkiem traktujący pacjentów, bardzo polecam
Opinia dodana przez: br

lekarz Dariusz Ostapowski

MIKODENT Aneta Lewandowska-Mielcarek
Kopernika 5K/1
09-100 Płońsk

lekarz godny polecenia ,kompetentny w swoim fachu miły i uprzejmy potrafi dobrze zmotywować pacjenta profesjonalista w wykonywaniu zabiegów.

lekarz Marcin Kurant

Urolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Medicus" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnoscią
ulica Osiedle Chrobrego 15
89-100 Nakło nad Notecią

Miałem operację usunięcia guza,który wyrósł na nerce.Operacja powiodła się.Nerka oszczędzona.Czuję się świetnie.Dziękuję Panie Ordynatorze.
Opinia dodana przez: Henryk

lekarz Artur Pohl

ulica Sobieskiego 7A
22-300 Krasnystaw

Super lekarz, bardzo dba o pacjenta, interesuje się. Polecam serdecznie każdemu kto szuka lekarza, który pomoże wyjść z choroby.

lekarz Mariusz Szewczyk

ul. Obywatelska 63/11
93-558 Łódź

Bardzo kompetentny lekarz, przeprowadził operację ,której nie chcieli się podjąć inni znani lekarze. Przeprowadzony zabieg laparoskopowy wymagał niezwykłej finezji ze strony operującego. Wszystko się udało, przed i po zabiegu otrzymałem obszerną informację o moim stanie zdrowia. Podejmując decyzję o operacji byłem szczegółowo poinformowany o wszystkich możliwych konsekwencjach. Rzeczowy ,kompetentny z dużą empatią ,FACHOWIEC . Andrzej
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Bogusław Tomiak

Przychodnia Lekarska "ALMED" Aleksandra Majewicz Poradnia Chirurgii Ogólnej
ulica Mury 6
64-320 Buk

Lekarz godny polecenia uprzejmy, wyrozumialy, cierpliwy, dokladny naprawde doktor z powolania. !!! Polecam z czystym sercem. Iwona

lekarz Michał Bryczkowski

ulica Zajęcza 18/20
85-809 Bydgoszcz

Odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku. Rzeczowy, pomocny i wyrozumiały lekarz. Ceniący i szanujący każdego pacjenta. Jednym słowem LEKARZ z POWOŁANIA
Opinia dodana przez: Kamila

lekarz Dariusz Piotrowski

Wrocławska 16/39
01-494 Warszawa

Pan doktor Piotrowski,to doskonały lekarz. Kontakt dostałem od mojego brata Pawła, który już się leczył u Pana doktora. Korzystałem z uprzejmości i ogromnej wiedzy Pana doktora Piotrowskiego, ale dowiedziałem się, że Pan doktor już nie przyjmuje przy ul. Szajnochy. Ktokolwiek wie gdzie obecnie można zapisać się do Pana doktora Piotrowskiego, bardzo proszę o info. 502355026. Dziękuję , będę bardzo wdzięczny.
Opinia dodana przez: hubert

lekarz Alicja Klejnotowska

ul. Jana Kazimierza 16
76-200 Słupsk

Bardzo profesjonalna i miła Pani doktor! Polecam wszystkim i zachęcam do profilaktycznego badania!
Opinia dodana przez: Jakub

lekarz Artur Przewor

Urolog

Specjalistyczna Przychodnia Lekarska "PANMED"
ulica Błonie 8
08-110 Siedlce

Pełen profesjonalizm. Człowiek pełen empatii i pozytywnego podejścia do pacjenta. Godny zaufania. Operacja wykonana na wysokim poziomie .Polecam.
Opinia dodana przez: Dorota
{'id': 22728, 'name': u'Chorz\xf3w'} Urolog
                                       lekarz Grzegorz Wagner

lekarz Grzegorz Wagner

SPZOZ Zespół Szpitali Miejskich
ulica Stzrelców Bytomskich 11
41-500 Chorzów

Uprzejmy i kompetentny specjalista. Dokładnie przedstawia problem i proces leczenia. Szybko postawiona diagnoza i zalecone leczenie pomogło mi skrócić czas rekonwalescencji. Polecam

dr n. med. Piotr Gastoł

Chirurg dziecięcy, Urolog dziecięcy

Szpital Lux Med
Puławska 455
02-801 Warszawa

BArdzo dobry lekarz. Cierpliwie i wyczerpująco odpowiada na pytania

lek. med. Marek Żminkowski

Gabinety Krukierek
ul. Kujawska 3
35-323 Rzeszów

Lekarz niezwykle uprzejmy, potrafi dożo poświecić pacjentowi, nie zbywa, kompetentny i dobrze przygotowany do swojej funkcji. Korzystam z jego porady lekarskiej już parę lat. Godny zaufania i polecenia. Ks. Stanisław Kopeć
Opinia dodana przez: Stanisław

dr n. med. Marek Urban

Onko-Centrum
Ignacego Daszyńskiego 2
20-250 Lublin

Byłam u wielu lekarzy urologów, przepisywano mi ciagle antybiotyki. Dopiero doktor Urban wiedział co mi jest , przeprowadził operacje i dzis jestem zdrowa. Jestem szczęśliwa, ze dokuczliwe objawy przeszły! Dziękuje!!!!
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Grzegorz Jacak

Specjalistyczna Przychodnia Lekarska w Tarnowie
pl. DWORCOWY 6
33-100 Tarnów

SPECJALISTA WYSOKIEJ KLASY UROLOG NIESAMOWITA WIEDZA ORAZ KOMPETENCJE PROFESJONALIZM W KAŻDYM CALU .WYKONAŁ U MNIE BARDZO PRECYZYJNIE A ZARAZEM DELIKATNIE ZABIEG PCNL W ODDZIALE TARNOWSKIEGO SZPITALA ŚW .ŁUKASZA. JEŚLI SZUKACIE NAPRAWDĘ DOBREGO UROLOGA TO DR GRZEGORZ JACAK BEZAPELACYJNIE POLECAM KRZYSZTOF ADASIEWICZ NOWY SĄCZ
Opinia dodana przez: KRZYSZTOF ADASIEWICZ
Leczyłem się u dr Mazura kilka lat. Wspaniały lekarz, kompetentny, bezinteresowny o dużej wiedzy medycznej i kulturze osobistej. Gdybym wiedział gdzie oprócz Tuszynka przyjmuje w ramach NFZ chętnie skorzystałbym z jego opieki medycznej
Opinia dodana przez: tadeusz

lekarz Mirosław Żurek

"Medikor" sp. z o.o. Jedlicze
ulica Rejtana 38 b
38-460 Jedlicze

polecam jak najbardziej tego lekarza. jest świetnym specjalistą w odroznieniu od innych lekarzy urologow. to właśnie dzieki niemu wróciłam do zdrowia bo dopiero on mi pomógł.wszystko dokładnie tlumaczy i jest bardzo kompetentny.a najważniejsze dla mnie bylo to ze rzeczywiście chce pomóc pacjentowi a nie zbywa i lekcewazy jak większość lekarzy. ja bylam bardzo pozytywnie zaskoczona. gdyby wszyscy lekarze mieli choc w połowie takie podejscie jak on to zdecydowanie mniej osob ...

Mirosław Wojtulewicz

Gabinet Lekarski
19-300 Ełk

Bardzo kulturalny kompetentny fachowiec, lekarz z powołania. Profesjonalne podejście do chorego,poświęca dużo czasu pacjentowi na wytłumaczenie stanu choroby i sposobu leczenia. Zaangażowany w procesie leczenia i poprawy zdrowia. Lekarz godny wielkiego szacunku.
Opinia dodana przez: Maria