Filtruj terminy

Urolog Rzeszów

Gabinety Krukierek S.C
ul. Kujawska 3
35-323 Rzeszów

Lekarz niezwykle uprzejmy, potrafi dożo poświecić pacjentowi, nie zbywa, kompetentny i dobrze przygotowany do swojej funkcji. Korzystam z jego porady lekarskiej już parę lat. Godny zaufania i polecenia.
Ks. Stanisław Kopeć
Opinia dodana przez: Stanisław

Przychodnia specjalistyczna
Podpromie 8/1 A
35-033 Rzeszów

Mam do Pana Doktora Tomasza pełne zaufanie!!! Najlepszy lekarz jakiego w moim życiu spotkałam. Uprzejmy, miły, wszystko wytłumaczył, zlecił "bez proszenia" dodatkowe badania. Wizyta u Niego to sama przyjemność. Po prostu profesjonalista w swojej dziedzinie. W porównaniu z pomocą udzieloną mi na pogotowiu przy ul. Poniatowskiego w Rzeszowie, gdzie już po 2 godz. męki z bólem w domu z kolką nerkową Pani Doktor, która akurat była w pokoju zabiegowym, kazał ...
Opinia dodana przez: Bozena C

NZOZ TRIDENT
pl. Wolności 17
35-073 Rzeszów

Miałem niedawno przeprowadzana operację plastyczna wędzidełka. Polecam tego lekarza! Zostałem najpierw przyjęty na konsultacje a potem skierowany przez niego na zabieg który przeprowadzał osobiście. Polecam! Naprawdę fachowe podejście do pacjenta!

Szpital Wojewódzki Nr 2 im. Św. Jadwigi Królowej w Rzeszowie
ul. Lwowska 60
35-601 Rzeszów

Pozdrawiam Panią doktor i życzę wielu sukcesów w życiu zawodowym i prywatnym. Jestem przekonany iż jest Pani dobrym lekarzem. Mam nadzieję iż nie tylko mamy takie same nazwiska ale być może wspólnych przodków. Moja rodzina pochodzi z Zaczernia /k.Rzeszowa.
Opinia dodana przez: krzysztof

Szopena 1 (Centrum Medyczne Medyk)
35-025 Rzeszów

Drugi raz mnie operował, ogólnie jestem zadowolony i polecam wszystkim, bardzo doświadczony i mądry lekarz, mimo że mało mówi to potrafi bardzo dobrze leczyć. Jeśli ktoś chce więcej informacji od lekarza to wystarczy zapytać o nią.
Opinia dodana przez: andrzej
Rzeczowe podejście do sprawy,przystępnie i przejrzyście wytłumaczona diagnoza,polecam.

Gabinet lekarski

35-033 Rzeszów

w serwisie blad. JEDEN Szczepan Pabis jest dermatologiem a druga osoba o tym samym nazwisku jest urologiem gratulacje dla "opiekunow" serwisu, może więcej jest takich niuansów??? bardzo wiarygodne informacje
Opinia dodana przez: mm

Szopena 1 (Centrum Medyczne Medyk)
35-025 Rzeszów

Ja u Pana doktora szukałem pomocy już 15 lat z kawałkiem wstecz i ... znalazłem. na początku jeszcze chodziłem równolegle do innego medyka, nic nowego tam się nie dowiedziałem. Fedus ma realistyczne podejście do rozwiązywanego problemu, nie bawi się zbytnio w konwenanse, stąd niektórzy nadwrażliwi nie powinni Go odwiedzać. Pozdrawiam Doktorze szacun.
Opinia dodana przez: Marian

NZOZ TRIDENT
pl. Wolności 17
35-073 Rzeszów

Lekarz z bardzo dużym doświadczeniem, znany jako nauczyciel wielu obecnych specjalistów urologii. Do jego uprzejmości trzeba się przyzwyczaić, inna może od lizusowskiej, ale kultura przez duże K.
Opinia dodana przez: Zbigniew

Szpital Rzeszów ul. Lwowska

Rzeszów

Panie doktorze to do pana piszę, wiem że pan tą opinie usunie,ale chciałabym aby pan wiedział że doskonałym lekarzem pan nie jest ,nie potrafił pan pomóc mojemu tacie pomimo że skarżył się że ma duszności szybko się męczył,skarżył się na drętwienie że miał zimne nogi , czyli już nie miał krążenia krwi ,po prostu miał 10000 dimerów wiem że pan rozumie o co mi chodzi , gdy trafił do szpitala ...

Urolodzy w Rzeszowie