Filtruj terminy

Urolog Rzeszów

Gabinety Krukierek S.C
ul. Kujawska 3
35-323 Rzeszów

Lekarz niezwykle uprzejmy, potrafi dożo poświecić pacjentowi, nie zbywa, kompetentny i dobrze przygotowany do swojej funkcji. Korzystam z jego porady lekarskiej już parę lat. Godny zaufania i polecenia.
Ks. Stanisław Kopeć

Ks. Stanisław Kopeć

Opinia dodana przez: Stanisław

Przychodnia specjalistyczna
Podpromie 8/1 A
35-033 Rzeszów

Mam do Pana Doktora Tomasza pełne zaufanie!!! Najlepszy lekarz jakiego w moim życiu spotkałam. Uprzejmy, miły, wszystko wytłumaczył, zlecił "bez proszenia" dodatkowe badania. Wizyta u Niego to sama przyjemność. Po prostu profesjonalista w swojej dziedzinie. W porównaniu z pomocą udzieloną mi na pogotowiu przy ul. Poniatowskiego w Rzeszowie, gdzie już po 2 godz. męki z bólem w domu z kolką nerkową Pani Doktor, która akurat była w pokoju zabiegowym, kazał mi czekać w kolejce, gdzie było z 10 osób, twierdząc, że każdy jest chory. Ja rozumiem czekać z przeziębieniem, a nie z okropnym bólem, przy którym życie było mi już obojętne, oby tylko przestało mnie boleć. Dopiero jak Pani Doktor oświadczyłam, że już się z tego pokoju nie ruszam to łaskawie dała mi od razu zastrzyk i "nawet" skierowanie do szpitala na badanie.
Jeżeli wszyscy lekarze mieliby taki stosunek do pacjenta i byli rzeczowi w tym co mówią jak Pan Doktor Tomasz Wiatr to człowiek zmieniłby negatywne nastawienie do służby zdrowia. Widać, że leczenie jest pasją Pana Doktora i posiada rzetelną wiedzę, fachowość i jest lekarzem z powołania!!! Gdyby wszyscy lekarze byli tacy jak On to Państwowa Służba Zdrowia nie miałaby motta: " co robimy - czekamy, może ktoś umrze w poczekalni".
Panu Doktorowi Tomaszowi życzę wielu sukcesów w życiu zawodowym bo jest naprawdę ŚWIETNYM lekarzem. Inni lekarze powinni się od niego uczyć zarówno wiedzy, bycia konkretnym jak i podejścia do pacjenta.
Plusem jest, także metoda Pana Doktora, gdzie wyczytuje kolejność pacjentów i nie ma kłótni między pacjentami na korytarzu, kto pierwszy (pewno jakbym miała męża to też by mi się śpieszyło do domu - tak jak się śpieszyło pacjentkom dziś pod innym gabinetem - gdzie lekarz nie wyczytywał, czego dziś byłam świadkiem czekając spokojnie na wizytę do Pana Doktora Tomasza, kiedy mnie wywoła. BRAWO za to! Czułam się na wizytach u Pana Doktora Tomasza Wiatra, podobnie jak jest to pokazane w serialowym szpitalu w Leśnej Górze. Teraz wiem, że istnieją tacy lekarze jak tam tzn. pełen profesjonalizm i 100% troska o zdrowie pacjenta. Najważniejsze w tym wszystkim jest to, że Pan Doktor Tomasz Wiatr poprzez swój profesjonalizm, doświadczenie i posiadaną wiedzę bardzo szybko mnie wyleczył i jestem już zdrowa :)
Pan Doktor przyjmował mnie w przychodni Pro-familia w Rzeszowie.
Jeszcze raz wielkie uznanie dla Pana Panie Doktorze!!!
Bożena C.

Opinia dodana przez: Bozena C carpediembozena

NZOZ TRIDENT
pl. Wolności 17
35-073 Rzeszów

Miałem niedawno przeprowadzana operację plastyczna wędzidełka. Polecam tego lekarza! Zostałem najpierw przyjęty na konsultacje a potem skierowany przez niego na zabieg który przeprowadzał osobiście. Polecam! Naprawdę fachowe podejście do pacjenta!

Szpital Wojewódzki Nr 2 im. Św. Jadwigi Królowej w Rzeszowie
ul. Lwowska 60
35-601 Rzeszów

Pozdrawiam Panią doktor i życzę wielu sukcesów w życiu zawodowym i prywatnym. Jestem przekonany iż jest Pani dobrym lekarzem. Mam nadzieję iż nie tylko mamy takie same nazwiska ale być może wspólnych przodków. Moja rodzina pochodzi z Zaczernia /k.Rzeszowa.

Opinia dodana przez: krzysztof

Szopena 1 (Centrum Medyczne Medyk)
35-025 Rzeszów

Drugi raz mnie operował, ogólnie jestem zadowolony i polecam wszystkim, bardzo doświadczony i mądry lekarz, mimo że mało mówi to potrafi bardzo dobrze leczyć. Jeśli ktoś chce więcej informacji od lekarza to wystarczy zapytać o nią.

Opinia dodana przez: andrzej

Rzeczowe podejście do sprawy,przystępnie i przejrzyście wytłumaczona diagnoza,polecam.

Gabinet lekarski

35-033 Rzeszów

w serwisie blad. JEDEN Szczepan Pabis jest dermatologiem a druga osoba o tym samym nazwisku jest urologiem gratulacje dla "opiekunow" serwisu, może więcej jest takich niuansów??? bardzo wiarygodne informacje

Opinia dodana przez: mm

Szopena 1 (Centrum Medyczne Medyk)
35-025 Rzeszów

Ja u Pana doktora szukałem pomocy już 15 lat z kawałkiem wstecz i ... znalazłem. na początku jeszcze chodziłem równolegle do innego medyka, nic nowego tam się nie dowiedziałem. Fedus ma realistyczne podejście do rozwiązywanego problemu, nie bawi się zbytnio w konwenanse, stąd niektórzy nadwrażliwi nie powinni Go odwiedzać. Pozdrawiam Doktorze szacun.

Opinia dodana przez: Marian

NZOZ TRIDENT
pl. Wolności 17
35-073 Rzeszów

Lekarz z bardzo dużym doświadczeniem, znany jako nauczyciel wielu obecnych specjalistów urologii. Do jego uprzejmości trzeba się przyzwyczaić, inna może od lizusowskiej, ale kultura przez duże K.

Opinia dodana przez: Zbigniew

Szpital Rzeszów ul. Lwowska

Rzeszów

Panie doktorze to do pana piszę, wiem że pan tą opinie usunie,ale chciałabym aby pan wiedział że doskonałym lekarzem pan nie jest ,nie potrafił pan pomóc mojemu tacie pomimo że skarżył się że ma duszności szybko się męczył,skarżył się na drętwienie że miał zimne nogi , czyli już nie miał krążenia krwi ,po prostu miał 10000 dimerów wiem że pan rozumie o co mi chodzi , gdy trafił do szpitala to podawano mu heperynę przez tydzień wszyscy lekarze z którymi miał doczynienie twierdzili że nie miał po zabiegach podanego leku na rozrzedzenie krwi .ZMARŁ - ZATOR PŁUC .miał skrzepy w tętnicach płucnych . JAK MOŻNA BYŁO NIE PRZEPISAĆ żadnego leku NIE WIEM MOŻE PAN ZAPOMNIAŁ ?? ??? och ten pośpiech PROSZĘ..aby pan lecząc innych i prowadząc zabiegi np. kamienie ,prostata,nie zapominał się O RECEPTACH .I w moim imieniu ,mojej mamy,proszę aby się pan zatrzymał i wysłuchał chorego i rodziny chorego' bo każdy chce jak najlepiej aby nikt nie cierpiał .patrząc na pana gdy odwiedzałam tatę zawsze się pan śpieszył ,..pierwszy zabieg miał w lipcu drugi w sierpniu a we wrześniu straciliśmy go .świadomy do końca cichy ,spokojny, rozmawialiśmy z nim ,ale nigdy złego słowa nie powiedział o lekarzach .proszę o modlitwę .bo teraz już tylko tak mu możemy pomóc.jeśli uraziłam, lub obraziłam przepraszam. w swoim i Jego imieniu WYBACZAM.

Urolodzy w mieście Rzeszów