Urolog Tczew

Armii Krajowej 74 (NZOZ Medica)
83-110 Tczew

Nie wiem z czego wynikają te negatywne komentarze..- żadna z osób, które taki komentarz zostawiła nie podała choćby jednego przykładu potwierdzającego ich zdanie- więc jak dla mnie nic one nie wnoszą i proszę wszystkich, żeby się nimi nie sugerowali. Krytyka- jeśli jest konstruktywna, zawsze jest w cenie- w tym przypadku takowej zabrakło. Doktor kompetentny- cierpliwie tłumaczy i rozwiewa wszelkie wątpliwości. Bardzo mi pomógł. Bardzo dziękuję za leczenie i pięknie zszytą ranę po operacji. Zdecydowanie polecam!

Opinia dodana przez: M.
Urolog Tczew lek. med. Michał Jung

Armii Krajowej 74 (NZOZ Medica)
83-110 Tczew

Dokładny w ocenie i rzeczowy, podejmujący trafną i błyskawiczną decyzje w przypadku wykrycia zagrożenia lub rozwoju choroby.

Opinia dodana przez: Pacjent

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Rogowscy