Filtruj terminy

Lekarze Urolog Zawiercie

lekarz Dariusz Jurczyk

Urolog

42-400 Zawiercie

Bardzo dobry lekarz. Dokładnie i obrazowo wyjaśnił mi problem moich dolegliwości. Po pierwszym tygodniu przyjmowania leków jest poprawa. Dziękuję C.P .

lekarz Wiesław Bieniec

Ultrasonografia
Miodowa 6
42-400 Zawiercie

W sierpniu br miałem wykonany zabieg zwężenia cewki moczowej w szpitalu w Jaworznie. Prowadzącym był opiniowany. Zabieg udał się. Czuję się dobrze. Pacjenci z sali, na której leżałem, też byli pełni uznania dla jego kompetencji.
Opinia dodana przez: Jerzy

lekarz Artur Kuligowski

Urolog

42-400 Zawiercie

Urolog Pan doktor Artur Kuligowski to lekarz z powołania, właściwa osoba na właściwym miejscu.Posiada odpowiednie kompleksowe podejście do pacjentów. To bardzo dobry specjalista a przy tym miły i uprzejmy człowiek.Potrafi dokładnie, cierpliwie wytłumaczyć problem, zdiagnozować chorobę i w rezultacie doprowadzić do jej wyleczenia. Posiada rozległą wiedzę w swojej dziedzinie jak i ogólną medyczną, którą potrafi wykorzystać w praktyce.Kilka lat temu mąż leczył się na oddziale Urologii i Onkologii Urologicznej w ...
Opinia dodana przez: Monika i Jerzy

lekarz Andrzej Noga

Urolog, Chirurg ogólny

42-400 Zawiercie

Niesamowicie nieuprzejmy lekarz, stawia zle diagnozy, nie chce leczyc pacjentow, odsyla ich do domu w ciezkim stanie, nie nawet rozmawiac z pacjentami. Dalabym mu 0 gwiazdek gdybym mogla
Opinia dodana przez: Edy

dr Maciej Cofalik

42-400 Zawiercie

Kompetentny, trafna diagnoza-jestem juz po zabiegu !! Polecam. Wszystkim którzy nie lubią tracić czasu na zbędne chodzenie po poradniach Jan P

lekarz Wiesław Duda

Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ