Filtruj terminy

Urolog Zawiercie

lekarz Artur Kuligowski

42-400 Zawiercie

Urolog Pan doktor Artur Kuligowski to lekarz z powołania, właściwa osoba na właściwym miejscu.Posiada odpowiednie kompleksowe podejście do pacjentów.
To bardzo dobry specjalista a przy tym miły i uprzejmy człowiek.Potrafi dokładnie, cierpliwie wytłumaczyć problem, zdiagnozować chorobę i w rezultacie doprowadzić do jej wyleczenia. Posiada rozległą wiedzę w swojej dziedzinie jak i ogólną medyczną, którą potrafi wykorzystać w praktyce.Kilka lat temu mąż leczył się na oddziale Urologii i Onkologii Urologicznej ...
Opinia dodana przez: Monika i Jerzy

lekarz Dariusz Szmydki

Ultrasonografia
11-Listopada
42-400 Zawiercie

Dr Dariusz Szmydki to Lekarz przez duże „L” z powołania. Zaangażowany praktyk z dużym doświadczeniem zawodowym. Polecam!
Opinia dodana przez: Jerzy

lekarz Andrzej Noga

Urolog, Chirurg ogólny

42-400 Zawiercie

Niezbyt sympatyczny lekarz. Nie bardzo chcący rozmawiać z pacjentem podczas pobytu w szpitalu.Odział w którym Pan doktor pracuje też pozostawia wiele do życzenia.
Opinia dodana przez: Marcin

lekarz Dariusz Jurczyk

42-400 Zawiercie

Bardzo dobry lekarz. Dokładnie i obrazowo wyjaśnił mi problem moich dolegliwości.
Po pierwszym tygodniu przyjmowania leków jest poprawa.
Dziękuję
C.P

dr Maciej Cofalik

42-400 Zawiercie

Kompetentny, trafna diagnoza-jestem juz po zabiegu !! Polecam. Wszystkim którzy nie lubią tracić czasu na zbędne chodzenie po poradniach Jan P

lekarz Wiesław Bieniec

Ultrasonografia
Miodowa 6
42-400 Zawiercie

W sierpniu br miałem wykonany zabieg zwężenia cewki moczowej w szpitalu w Jaworznie. Prowadzącym był opiniowany. Zabieg udał się. Czuję się dobrze. Pacjenci z sali, na której leżałem, też byli pełni uznania dla jego kompetencji.
Opinia dodana przez: Jerzy

lekarz Wiesław Duda