lekarz Artur Kuligowski

3,6
3,5
3,6
3,3

Wydawało mi sie kiedys ze to dobry fachowiec,zawsze grzeczny i uprzejmy ,nie mozna było raczej o nim zle powiedziec,nie bede sie wypowiadał co do jego wiedzy bo tego nie zbadałem i raczej musi ja miec skoro jest ordynatorem,ale jedno wiem na bank poje... bało mu sie od pieniedzy!! Myśłi ze jest nie wiadomo kim i ze wszystko moze, pacjenta ma gdzieś.Dobrze ktos wczensije napisal chyba mysli tylko o tym zeby skasowac pieniadze za prywatna wizyte.Albo on ma dwie osobowosci albo kasa i pozycja go tak zmieniły.A szkoda ... ale taki ten nasz swiat,a lekarze zachowuja sie jakby byli Bogami bo wiedza ze jestesmy od nich zalezni.Jak pan to czyta to chcialem powiedziec ze pieniadze to nie wszystko i niech pan sie zastanowi nad tym co do kogo mowi i jak traktuje pacjentow

Jest to lekarz godny polecenia. Bardzo grzeczny, konkretny, rzeczowy. Pacjenta i jego rodzinę traktuje z szacunkiem. Wykazuje wielką cierpliwość i żywe zainteresowanie problemem. Cieszę się bardzo, ze trafiłam właśnie do Niego z moją mamą. Wierzę, ze jej pomoże.

Wspanialy fachowiec, osoba godna zaufania, cierpliwy i kompetentny, zawdzięczam mu zdrowie i życie. W pore zdiagnozowal problem i zająl się moim leczeniem.

LECZYLEM SIE U PANA KULIGOWSKIEGO NA ZAPALENIE PROSTATY.NIE MIAŁEM ZROBIONEGO POSIEWU NASIENIA,DOSTAWAŁEM ALFA BLOKERY PRZEZ DWA LATA ,KTÓRE PRAKTYCZNIE NIC NIE WNOSIŁY.ŻADNYCH ANTYBIOTYKÓW LEKÓW PRZECIWBÓLOWYCH CZY PRZECIWZAPALNYCH ,KTÓRE POWINNY BYC WPROWADZONE.WYKAZANE MAM RÓWNIEZ,ŻYLAKI POWRÓZKA NASIENNEGO ,KTÓRYCH LEKARZA ROBIAC USG NIE WYKAZAŁ.MÓJ TESTOSTERON SPADŁ DRAMATYCZNIE A SPERMOGRAM WYKAZAŁ OBNIŻONA JAKOŚC NASIENIA,ZAŚ JĄDRA ULEGŁY LEKIEMU POMNIEJSZENIU .POWRÓZEK MA ŚREDNICE POWYŻEJ 3 mm ,sredni max powinien miec ok max do 1,5 mm.WYSZŁO TO W POZYCJI PIONOWEJ PRZY PRÓBIE VALSALVY KTOREJ LEKARZ NIE WYKONAŁ JESTEM PO ZABIEGU PRZEPROWADZONYM W INNYM WOJEWODZTWIE .

Byłem u doktora Kuligowskiego 6 razy prywatnie i raz w szpitalu gdzie jest ordynatorem nie potrafił mi pomuc brak kompetencji i wiedzy ale pieniądze to za 5 minut rozmowy to kasować po 150 zł potrafił. A jeśli chodziło o ksero dokumentacji medycznej to stawał się nie miły i arogancki. Nie polecam nikomu tego lekarza dla niego liczy się tylko pieniądze a nie dobro pacjenta .

Jedyna pomoc to sikanie do lejka.Szybki jak by go ktoś gonił nie poświęcił żadnego czasu, myślami był w obłokach. Lekarz bez powołania. Więcej niema co pisać-omijać z daleka

leczenie ponad roczne bez skutku .Prócz usg brak badań.Strata czasu i pieniędzy.Nie odczułem zaangazowania.

Lekarz nie poradzil sobie z,zapaleniem.prostaty.Nieuprzejmy.Stale odbierajacy telefon w,trakcie wizyty.

super lekarz Kompetencje 5/5 Kompleksowość podejścia 5/5 Tłumaczenie choroby i leczenia 5/5 Ilość poświęconego czasu 5/5 Uprzejmość 5/5 Godny polecenia

super lekarz Kompetencje 5/5
Kompleksowość podejścia 5/5
Tłumaczenie choroby i leczenia 5/5
Ilość poświęconego czasu 5/5
Uprzejmość 5/5

Profesjonalista w swojej dziedzinie. Bardzo grzeczny i uprzejmy. W szpitalu wszystkich pacjentów traktuje w ten sam sposób, niezależnie od tego czy leczą się prywatnie czy też w przychodni przyszpitalnej, czy też u innego lekarza. Godny zaufania. Jestem bardzo zadowolona z wyboru tego lekarza i polecam innym.