lekarz Artur Kuligowski

Urolog

Witam, Zdecydowanie polecam tego lekarza. Problem nie dotyczył bepośrednio mnie, tylko mojej mamy. Ale byłam przy wizytach i mogę wypowiedzieć się na temat lekarza. Uważam że jest rzeczowy, konkretny. Diagnozuje, mówi co jest możliwe w danym przypadku. Jest poważny, ale również martwi sie losem pacjenta. W szpitalu w Jaworznie wszystkich pacjentów na oddziale traktuje tak samo. Wie komu co dolega. Nie zgadzam się z opnią, że swoich pacjentów traktuje lepiej. Jest to dobry specjalista. Klaudia - córka pacjentki

Witam,

Nie zgadzam się z opnią, że swoich pacjentów traktuje lepiej.
Jest to dobry specjalista.

Klaudia - córka pacjentki

Nie POlecam ,byłem i zlekceważył moj problem stulejki poszedłem do innego urologa i zabieg przeprowadził

Lekarz warty polecenia,godny zaufania.Posiada rozległą wiedzę ,trafnie diagnozuje.

Dobry specjalista, troszczy się o pacjenta. Niestety stara się tylko względem "swoich" pacjentów. Pozostałych traktuje nienajlepiej

U doktora Artura Kuligowskiego leczę się już od 12 lat. Bardzo wnikliwie śledzi przebieg choroby i efekty leczenia. Kontroluje wyniki badań przeprowadzanych w labolatoriach . Szczegółowo informuje mnie o przebiegu choroby. Moja dolegliwość to łagodny przerost prostaty.

Ordynarny, nie upszejmy, nie przejmujacy sie pacjetem, brak slow, niepolecam

Ordynarny, nie upszejmy, nie przejmujacy sie pacjetem, brak slow, niepolecam