lekarz Artur Kuligowski

Urolog

Wspanialy fachowiec, osoba godna zaufania, cierpliwy i kompetentny, zawdzięczam mu zdrowie i życie. W pore zdiagnozowal problem i zająl się moim leczeniem.

Byłem u doktora Kuligowskiego 6 razy prywatnie i raz w szpitalu gdzie jest ordynatorem nie potrafił mi pomuc brak kompetencji i wiedzy ale pieniądze to za 5 minut rozmowy to kasować po 150 zł potrafił. A jeśli chodziło o ksero dokumentacji medycznej to stawał się nie miły i arogancki. Nie polecam nikomu tego lekarza dla niego liczy się tylko pieniądze a nie dobro pacjenta .

LECZYLEM SIE U PANA KULIGOWSKIEGO NA ZAPALENIE PROSTATY.NIE MIAŁEM ZROBIONEGO POSIEWU NASIENIA,DOSTAWAŁEM ALFA BLOKERY PRZEZ DWA LATA ,KTÓRE PRAKTYCZNIE NIC NIE WNOSIŁY.ŻADNYCH ANTYBIOTYKÓW LEKÓW PRZECIWBÓLOWYCH CZY PRZECIWZAPALNYCH ,KTÓRE POWINNY BYC WPROWADZONE.WYKAZANE MAM RÓWNIEZ,ŻYLAKI POWRÓZKA NASIENNEGO ,KTÓRYCH LEKARZA ROBIAC USG NIE WYKAZAŁ.MÓJ TESTOSTERON SPADŁ DRAMATYCZNIE A SPERMOGRAM WYKAZAŁ OBNIŻONA JAKOŚC NASIENIA,ZAŚ JĄDRA ULEGŁY LEKIEMU POMNIEJSZENIU .POWRÓZEK MA ŚREDNICE POWYŻEJ 3 mm ,sredni max powinien miec ok max do 1,5 mm.WYSZŁO TO W POZYCJI PIONOWEJ PRZY PRÓBIE VALSALVY KTOREJ LEKARZ NIE WYKONAŁ JESTEM PO ZABIEGU PRZEPROWADZONYM W INNYM WOJEWODZTWIE .

Jest to lekarz godny polecenia. Bardzo grzeczny, konkretny, rzeczowy. Pacjenta i jego rodzinę traktuje z szacunkiem. Wykazuje wielką cierpliwość i żywe zainteresowanie problemem. Cieszę się bardzo, ze trafiłam właśnie do Niego z moją mamą. Wierzę, ze jej pomoże.

super lekarz Kompetencje 5/5 Kompleksowość podejścia 5/5 Tłumaczenie choroby i leczenia 5/5 Ilość poświęconego czasu 5/5 Uprzejmość 5/5 Godny polecenia

super lekarz Kompetencje 5/5
Kompleksowość podejścia 5/5
Tłumaczenie choroby i leczenia 5/5
Ilość poświęconego czasu 5/5
Uprzejmość 5/5

nie polecam,tata sie leczył prywatnie ,nie przyniosło to żadnego efektu długo go trzymał zanim adecydował o zabiegu którego sam nie wykonywał tylko praktykanci. W efekcie tata wyszedł ze szpitala ze stanem zapalnym i bakteria. Wymaga dalszego leczenia w szpitalu ,ale już na pewno nie u pana doktora.Czym większa kasa tym większa uprzejmość.

Nie polecam,Pan doktor nie kieruje na podstawowe badania,zlekcewazyl chorobe taty.Ten Pan nie powinien napewno byc lekarzem.Szkoda ze jemu sie nie przytrafilo to co nam,tata odchodzi.....

A gdzie dokładnie w Sosnowcu ma gabinet ten lekarz?Nie mogę znaleźć adresu ani telefonu, żeby się umówić.

Bardzo dobry fachowiec i osoba chętnie niosące pomoc w różnych sytuacjach

Bardzo dobry fachowiec i osoba chętnie niosące pomoc w różnych sytuacjach

Pan Doktor, jest na prawdę godnym polecenia lekarzem. Warto odwiedzić jego prywatny gabinet w centrum Sosnowca. Zarówno dla pacjenta jak i dla jego najbliższych Pan Doktor zawsze znajdzie czas.