lekarz Artur Kuligowski

Urolog

Profesjonalista w swojej dziedzinie. Bardzo grzeczny i uprzejmy. W szpitalu wszystkich pacjentów traktuje w ten sam sposób, niezależnie od tego czy leczą się prywatnie czy też w przychodni przyszpitalnej, czy też u innego lekarza. Godny zaufania. Jestem bardzo zadowolona z wyboru tego lekarza i polecam innym.

Jest naprawdę lekarzem.Jestem jego pacjentem i to po naświetleniu na onkologji.

Jest naprawdę lekarzem.Jestem jego pacjentem i to po naświetleniu na onkologji.

Nie potrafi postawić diagnozy na prześwietleniu myli pęcherzyk płodowy z gazami ,ponadto gdy już wiadomo ,że zaszła pomyłka pastwi się nad pacjentką psychicznie ,próbując na nią zrzucić winę za swoją niekompetencję .... Kategorycznie przestrzegam !!!!

Lekarz dla ,którego dobro pacjenta jest celem nadrzędnym, świetny specjalista jednocześnie uprzejmy i wrażliwy człowiek.Z ogromnym poświęceniem wykonuje swoją ciężką pracę,tak to bardzo ciężka i odpowiedzialna praca.Obserwowałam go ostatnio na oddziale urologii w Jaworznie,czekając na męża,szczerze go podziwiam jako lekarza i ordynatora tego oddziału.Dziękuję mu za leczenie męża,za cierpliwość,wsparcie i profesjonalizm w tym co robi.Cieszę się,że właśnie ten lekarz pomaga mojemu mężowi w ciężkiej chorobie.

Bardzo dobry fachowiec, pomagający pacjentowi we wszystkich sytuacjach

Bardzo dobry fachowiec, pomagający pacjentowi we wszystkich sytuacjach

szczerze polecam wszystkim tego urologa. osoba kompetentna, posiadająca dużą wiedzę w swojej specjalizacji. w swoim miejscu pracy cieszy się dużym szacunkiem i znakomicie zarządza oddziałem urologii w Jaworznie. TO PROFESJONALISTA !

9lat temu był pierwszym lekarzem,który mi pomógł. Może wydawać się mało-sympatyczny,ale ten Facet wie co robi i wie co mówi. On się zna na swojej robocie i to jest najważniejsze. 100% Polecam

9lat temu był pierwszym lekarzem,który mi pomógł.
Może wydawać się mało-sympatyczny,ale ten Facet wie co robi i wie co mówi.
On się zna na swojej robocie i to jest najważniejsze.
100% Polecam

beznadziejny lekarz,liczy sie dla niego tylko kasa,nie kieruje na badania,zaniedbal chorobe mojego taty ktory leczyl sie u niego 5 lat i w tym czasie zrobil tylko dwa badania moczu przy chorobie pecherza moczowego i prostaty co doprowadzilo do raka z przerzutami,nie polecam tego Pana Doktora.

Świetny człowiek. Dobry lekarz. Chodząca inteligencja. Polecam.

Świetny człowiek. Dobry lekarz. Chodząca inteligencja. Polecam.

Gorąco polecam ....naprawdę warto!!! Moim zdaniem bardzo dobrze traktuje pacjentów oraz poświęca im duzo czasu.