Urszula Bernatowicz-Łojko

Neonatolog, Pediatra

2,9

To najbardziej nieuprzejma i nieprofesjonalna lekarka, jaką kiedykolwiek spotkałam!!!Na pytania odpowiada z łaską i z fochem. Być może jest to dobry lekarz, jednak nie potrafi podzielić się swą wiedzą i wytłumaczyć rodzicowi, co dolega dziecku. Poza tym ma chorobliwą wręcz obsesję na punkcie karmienia piersią. Do rodziców dziecka odnosi się po chamsku, z wyższością. Pani Doktor może i zna się na leczeniu noworodków, ale o etyce zawodowej i szacunku do drugiego człowieka nie ma bladego pojęcia...pomijam kwestię ciągłego odbierania telefonu komórkowego w trakcie wizyty. Z całego serca nie polecam!

Przez tą Panią mojemu synowi powiększyła się przepuklina pepkowa. Pani doktor podkręcila jego kikutem i przez to dodatkowo wypchnela jelitko. Brak kompetencji, zero podejścia do dziecka, nie słucha. Nie obchodzi ją dziecko, to co mówią rodzice tylko jak przebiega laktacja. Poza poradami dotyczącymi laktacji nie umie w niczym pomóc i nic ją nie obchodzi!

Gorąco polecam, miałam do czynienia z wieloma pediatrami, którzy leczą "na pamięć", mają problem z rozróżnieniem infekcji wirusowej od bakteryjnej. Ta Pani to naprawdę kompetentny lekarz o wiedzy i kulturze na poziomie zdecydowanie europejskim i przekraczającym "polską średnią".

Wspaniała osoba i doskonały lekarz. Miałam do czynienia w szpitalu, jak była na obchodzie, można było zapytać o wszystko. Po wyjściu ze szpitala miałam nagłą sytuacje i "brak dostępu" do lekarza, zadzwoniliśmy, nr był na pieczątce w książeczce zdrowia mojej córeczki, to była niedziela, Pani doktor odebrała i wszystko wyjaśniła spokojnie i dobitnie, jestem bardzo wdzięczna. Polecam.

WSPANIAŁY LEKARZ KOCHAJĄCY DZIECI,ODDANY SWOJEJ PRACY JESTEM WDZIĘCZNA ŻE MOGŁAM POZNAC PANIĄ DOKTOR.BARDZO POMOGŁA MOJEMU SYNKOWI MIŁOSZKOWI.WIĘCEJ TAKICH LEKARZY.POLECAM WSZYSTKIM MŁODYM MAMOM TAKIEGO LEKARZA.Sylwia R.

Kompetentna i konkretna. Oddana temu co robi. Bezinteresownie poświęca prywatny czas i zawsze jest gotowa pomóc. Wzbudziła we mnie całkowite zaufanie i "wyciągnęła"moje dziecko z bardzo poważnego stanu. Jedna z bardzo niewielu, którą z czystym sumieniem mogę polecić (co też czynię wśród wszystkich znajomych:-))

Bardzo niesympatyczna kobieta, zachowuje się jakby była w przychodni za karę. Wszystko trzeba pytać, odpowiada z wielką łaską i cynizmem.

Wspaniała, kochana i dobra. Ma czas, odbiera telefony późną porą, jest w kontakcie, pamięta o dziecku. Cierpliwa i ogromnej wiedzy.