lek. dent. Urszula Buszko

Odzyskałam wiarę w stomatologów i możliwość wyjścia uśmiechniętym z gabinetu. Nie jestem łatwą pacjentką, podziwiam za cierpliwość, zrozumienie i zaangażowanie. Po 3 wizytach oceniam wzorowo i polecam.

Mając uprzednio umówioną wizytę w celu przeczyszczenia kanału Pani doktor gdy przyszłam po obejrzeniu zdjęcia stwierdziła że nie podejmię się leczenia a za wizytę... zażądała 40 zł!!!Wydaje mi się, że takie postępowanie z pacjentem odbiega od powszechnie przyjętych standardów zawodowych i nosi znamiona głęboko nieetycznych nie mających nic wsólnego z etyką lekarską.

Lecze zęby od dzieciństwa i gorąco polecam, zaufana, pewna, profesjonalna, wszystko czego można oczekiwać od swojego dentysty. Przy okazji pozdrawiam.