dr n. med. Urszula Czubek

Kardiolog

Wyjatkowo mila, ciepla kobieta, moze troszke roztrzepana ale za to naprawde stara sie czlwoiekowi pomoc. Bardzo jestem pani dr wdzieczny bo moj tato umarl na tetniaka z powodu nadcisnienia a dzieki niej ja zyje. Do zobaczenia w Unicardii pani doktor. Jasiek ogrodnik

Jestem pacjentem pani doktor od kilku lat,i zawsze z wizyty wychodzę zadowolony i z uśmiechem na twarzy.Pani doktor jest bardzo miłą i kompetentną osobą.

Pani doktor jest wg.mnie bardzo dobrym kardiologiem i miłym człowiekiem

Pani doktor jest wg.mnie bardzo dobrym kardiologiem i miłym człowiekiem

bardzo mila wyrozumiala cierpliwa lekarka. zajmuje sie glownie wysokim cisnieniem i wreszcie ktos mnie wyleczyl skutecznie. polecam szpital Jana Pawla gdzie pracuje i obok prywatnie tez ja mozna zlapac w NZOZ Unicardia. jest super;-)

kompetentna,miła, cierpliwa,znająca swuj fach

kompetentna,miła, cierpliwa,znająca swuj fach

przez całą wizyte miałam wrażenie że Pani doktor się gdzieś śpieszy i jedyne o czym mysli to, żeby jak najszybciej iśc do domu.. no, cóz to moze specyfika poradni przyszpitalnej- ale w żadnym stopniu nie spełniła moich oczekiwań

Wciąż poszukujesz "Kardiolog "?

MEDICUS Specjalistyczna Praktyka Lekarska Kazimierz Radwan
Mroźna 3
40-318 Katowice
MEDICUS Specjalistyczna Praktyka Lekarska Kazimierz Radwan
Słupia Jędrzejowska 167
28-350 Jędrzejów
Polsko-Amerykańskie Kliniki Serca X Oddział Kardiologii, Elektrofizjologii i Elektrostymulacji - Ambulatoryjna opieka specjalistyczna
Edukacji 102
43-100 Tychy
PRYWATNE CENTRUM CHIRURGICZNE ESKULAP-GABINETY SPECJALISTYCZNE
ulica Moniuszki 2
68-200 Żary

Pl.Hirszfelda 1/30
53-413 Wrocław

Centrum Diagnostyki Medycznej "MEDIX"
Wrocław