Urszula Gebauer-Lorenc

1,8
1,7

Bardzo dobry diagnosta. Konkretna ,może trochę opryskliwa ,ale leczenie i diagnozy są Ok. Nie lubi wymuszania leków i L4

Ta kobieta nie powinna leczyć. Wmawia choroby których się nie ma. Każdy z kaszlem lub gorączką ma covid, a jak na teście wyjdzie że nie ma, to i tak według niej ma. Opryskliwa, niekulturalna. Dziwne, że przychodnia ja toleruje.

Opryskliwa, niekulturalna. Dziwne, że przychodnia ja toleruje.

Pani Doktor to bardzo profesjonalny lekarz z dużym doświadczeniem. Poświęca pacjentom dużo czasu, aby profesjonalnie ocenić stan zdrowia. Docieka przyczyny choroby, przeprowadza wywiad i ustala odpowiednie leczenie z uwzględnieniem wielu kompleksowych badań, jeśli jest taka potrzeba. Nie skupia się jedynie ( jak to mają w zwyczaju inni lekarze ) na wystawieniu recept. Jej diagnoza jest kompleksowa właściwa i często opiera się o zwrócenie uwagi pacjenta na jego złe przyzwyczajenia i ignorowanie zaleceń lekarskich. Pani doktor jest bezpośrednia, dociekliwa, a jej zalecenia w tym porady bardzo istotne dla poprawienia stanu zdrowotnego ...

Pani Doktor to bardzo profesjonalny lekarz z dużym doświadczeniem.
Poświęca pacjentom dużo czasu, aby profesjonalnie ocenić stan zdrowia.
Pani doktor jest bezpośrednia, dociekliwa, a jej zalecenia w tym porady bardzo istotne dla poprawienia stanu zdrowotnego pacjenta. Duże doświadczenie jest niezwykłym plusem u lekarza, który może zauważyć wiele dodatkowych problemów zdrowotnych pacjenta i wskazać mu skuteczna drogę leczenia. Bardzo, bardzo polecam!!!!

Ta pani nie powinna być nazywana lekarzem, na początku teleporady ma pretensje, że w ogóle się jej zawraca głowę, z niechęcią słucha objawów i z łaską wypisuje receptę bez tłumaczenia diagnozy. Na dopytanie o nazwę leku sugeruje, że człowiek powinien rozumieć co ona mówi (chory z gorączką). Ocena 1 bo mniej się tutaj nie da, a należałoby się 0!

Ocena 1 bo mniej się tutaj nie da, a należałoby się 0!

Poradnia nie ma szczęścia do swoich lekarzy, nie robiąc z tym przy okazji zupełnie nic. Pani doktor jest po prostu chamska, sposób w jaki odnosi się do pacjenta jest zupełnie niespotykany i trudny do wyobrażenia dla kogoś kto się o tym nie przekonał. Wywiadu praktycznie brak, zaleceń brak, na informacje od strony pacjenta od alergiach na leki, mówi "to nie mój problem, ja tego nie mam w papierach" i na receptę próbuje wpisać lek, na który jest się uczulonym. Po kłótniach z łaską ustępuje. Przez telefon potrafi krzyczeć, rzucić słuchawką. Krążą o niej legendy wśród całych pokoleń. Za zaletę można uznać to, że nigdy nie ma do niej kolejki.

TRA-GE-DIA... Pani doktor niezwykle nieuprzejma. Wszystko robi z "wielką łaską". To, w jaki sposób odnosi się do pacjenta pozostawia wiele do życzenia. Rozumiem wiek i doświadczenie, które pewnie posiada, ale chamstwa niestety nic nie usprawiedliwia. Zdecydowanie nie polecam.

Jeśli każda "teleporada" wygląda tak jak moja, to naprawdę bardzo współczuję.. Pani dr traktuje pacjenta jak śmiecia. Była naprawdę bardzo nieuprzejma. Nie polecam.

Jeśli każda "teleporada" wygląda tak jak moja, to naprawdę bardzo współczuję..
Pani dr traktuje pacjenta jak śmiecia.
Była naprawdę bardzo nieuprzejma.
Nie polecam.

Lekarz niesympatyczny, nie uczynny, brak powołania, bydz może wypalony zawodowo, bardzo źle wspomnienia z wizyt, źle stawia diagnozy

Niestety podzielam opinie powyżej. Pani doktor nie uprzejma, opryskliwa, pracuje za kare. Szybka diagnoza bez dokładnego wywiadu i bez badac i standartowo taki sam antybiotyk. Nie polecam.

Masakra.. to nie jest lekarz! Nawet dobrego wywiadu nie potrafi zebrać! Już dawno powinna być na emeryturze, bo do leczenia trzeba mieć chęci i wigor. Nie polecam!

Masakra.. to nie jest lekarz!
Nawet dobrego wywiadu nie potrafi zebrać!
Już dawno powinna być na emeryturze, bo do leczenia trzeba mieć chęci i wigor.

Nie polecam!