lekarz Urszula Głuszkowska

Pani doktor Urszula to świetny specjalista, zawsze zbada na miejscu, szuka rozwiązania problemu, słucha i podchodzi z wielką empatią do pacjenta. Konkret i pomoc. Polecam wszystkim :)

Bardzo miła pani doktor. Jasno i wyraźnie objaśniła moje dolegliwości. Była to moja pierwsza wizyta i już tam zostanę. Polecam.

Drogie kobietki... zarówno te starsze jak i młodsze... jeśli chcecie cieszyć się zdrowiem - omijajcie gabinet "szanownej" pani doktor szerokim łukiem! Żałuję, że zwlekałam tak długo z dodaniem opinii... być może wiele z Was uniknęłoby przykrych doświadczeń związanych z tą "specjalistką". Ale do rzeczy. Trafiłam do głuszkowskiej z typowymi problemami jak każda kobieta. Dostałam całą paletę leków w tym hormony... co tam przecież my pacjentki jesteśmy królikami doświadczalnymi i a nóż może i coś z tych leków nam pomoże??? Czułam się jeszcze gorzej niż przed trafieniem do tego gabinetu. Było wręcz fatalnie. Mało tego, poprzez te medykamenta nabawiłam się kolejnych problemów tak że musiałam szukać pomocy u innego specjalisty (nie ginekologa; inni ginekolodzy dziwili się jak można coś takiego zrobić...) Kosztowało mnie to wszystko wiele bólu, łez, czasu, pieniędzy itd a zamiast pomocy otrzymałam kolejne problemy do leczenia. Dzwoniąc do głuszkowskiej zostałam tylko obkrzyczana że jakim to ja prawem dzwonię do niej po pomoc. Nigdy w życiu nie zostałam tak potraktowana przez lekarza a trochę już w życiu przeszłam... dodajmy, że za e-porady pani doktor też bierze pieniądze i jak sama się z tym nie kryła mówiła ile to ona sobie dopiszę że niby rzekomo byłam u niej osobiście itd ŻAŁOSNE... dodam, że byłam u niej TYLKO prywatnie nie na NFZ, więc oczekuje się czegoś innego. Gabinet to izolatka tak że nie możesz się ruszyć, żywy PRL... a nie ukrywajmy, sprzęt na czasie też ma znaczenie. Nigdy nikt nie zrównał mnie z błotem jak ta kobieta. Oczywiście nie ma pojęcia co mi zafundowała. Postawiła błędną diagnozę a bardzo przepraszam, ale w tak zaawansowanym wieku pasowałoby znać się już trochę na rzeczy... byłam u innych specjalistów i każdy jednogłośnie mówił, że moje nowe problemy są spowodowane lekami które przepisała głuszkowska. To wszystko w telegraficznym skrócie. Tak więc omijajcie drogie kobietki ten gabinet szerokim łukiem i szukajcie tylko lekarzy z powołania. Zdrowia!

Poszłam do Pani Doktor z pewnymi objawami. Stwierdziła ze mam zapalenie jajników i przepisała mi kilka antybiotykow. Ale cos mnie tkneło i poszukałam w internecie co moga znaczyc te objawy. Zadzwoniłam do pani Uli i zapytałam czy to mozliwe ze jestem w ciazy??? Odpowiedziała: a faktycznie...mozliwe...to niech Pani lepiej nie bierze tych antybiotykow. Moje dziecko ma juz 5 lat, ale to zdarzenie jawi mi sie zawsze jak koszmar

Polecam Panią doktor profesjonalne i fachowe podejście do pacjenta zdecydowanie polecam

spokojna ,tłumaczy , stara się zrozumieć problemy pacjentki gorąco polecam Panią doktor pomimo rożnić w tych komentarzach.Monisia

Polecam wszystkim ciężarnym z łomży i nie tylko ;)

Polecam wszystkim ciężarnym z łomży i nie tylko ;)

kobieta bez skropulow ,litosci i sumienia.

kobieta bez skropulow ,litosci i sumienia.

Raczej podchodzi przedmiotowo do pacjenta. nie polecem.

Raczej podchodzi przedmiotowo do pacjenta. nie polecem.

Ja jestem zadowolona i polecam Panią doktor

Ja jestem zadowolona i polecam Panią doktor