lekarz Urszula Jędrasiak

Pediatra

Pani doktor w bardzo klarowny i prosty do zrozumienia sposób wszystko dokładnie wyjaśnia i dba o pacjenta. Syn nigdy nie płacze jak do niej idzie. Jesteśmy z rodziną zadowoleni z usług świadczonych przez Panią doktor. Pozdrawiam i szczerze polecam

Najgorszy lekarz pediatra z jakim się spotkałam. Pani doktor odmówiła wizyty choremu niemowlakowi z bardzo wysoką gorączką, nawet nie spojrzała na dziecko, tylko powiedziała, że dziś przyjmuje zdrowe dzieci, a poza tym nie ma już wolnych miejsc. Dziecko było rozpalone i przelewało się przez ręce, a Pani doktor Urszula była jedynym dyżurującym pediatrą w tym dniu. Nie wiem czy zawód lekarza pediatry Pani Urszula wybrała z powołania czy dla pieniędzy? Dla mnie podejście Pani doktor jest nie do przyjęcia.