powiem tak: drugi rok razem z mężem i córeczką jesteśmy pacjentami pani doktor. zawsze wyjaśni, ma b.dobre podejście do dziecka, lubi pogadać :) nie traktuje jakoś z góry... najpierw jeździłam z córeczką, ale kiedyś lekarz rodzinny nie rozpoznał u mnie nic, a ONA TAK!!! zapalenie oskrzeli.... polecam... innym mamom też polecam

kontaktowalam sie telefonicznie z Pania doktor(bylam na urlopie w Bełchatowie)Pani doktor bedac na feriach z dziecmi udzielila mi porad fachowych,rzeczowych. Mam nadzieje ze nie bede musiala korzystac osobiscie ale gdyby zaszla taka potrzeba to chyba jedyny doktor do ktorego bym poszła

Prawdziwy specjalista z powołania.Jako jedyna lekarka rozpoznała u dziecka astmę oskrzelową.Wcześniej dziecko trafiło w ciężkim stanie do szpitala po kolejnym leczeniu tzw. zapalenia oskrzeli.Po sterydach i po odpowiednim leczeniu Pani doctor dziecko normalnie funkcjonuje.Bardzo dobry pulmonolog.

Absolutnie tak, pani Kłucjasz umie wszystko dobrze wytłumaczyć, jest konkretna, cierpliwa, ale nie lubi jak przychodzi sie zbyt wcześnie na umówiona godzinę. Naprawdę, polecam, ma idealne podejście do dzieci, lata praktyki i wielka wiedza :)

daje skierowanie na badania w szpitalu publicznym.pozwala to zaoszczedzi pieniądze.raczej pomocna.

Pani doktor rzeczowa i skuteczna. Wystawa diagnozę po wcześniejszym skierowaniu na badania, a nie jak niektórzy lekarze "dam antybiotyk może przejdzie".

Gorąco polecam panią doktor-miła,konkretna i fachowa pomoc.Dziękujemy: mama Dagmara z synkiem Filipkiem.

jest konkretna,ma podejście do dzieci. nie kręci - na badania albo do łagiewnik/k łodzi, albo do rabki

Polecam, jak najbardziej! Magdalena z córeczka Anią

Polecam, jak najbardziej!
Magdalena z córeczka Anią

NIE NIE NIE zupełne nieporozumienie !!!!

NIE NIE NIE zupełne nieporozumienie !!!!

Wciąż poszukujesz "Alergolog Bełchatów"?

Indywidualna Praktyka Lekarska
97-400 Bełchatów