Urszula Maciągowska-Siniarska

Ortodonta, Stomatolog

2,6
2,7

Mam 4 dzieci, od kilku lat leczymy się u Pani doktor. Zawsze jest życzliwa i uśmiechnięta. Dwójkę starszych dzieci już wyleczyła, z zadowalającym efektem. Serdecznie polecam usługi Pani doktor.

Mam 4 dzieci, od kilku lat leczymy się u Pani
doktor. Zawsze jest życzliwa i uśmiechnięta.
Dwójkę starszych dzieci już wyleczyła, z zadowalającym efektem.
Serdecznie polecam usługi Pani doktor.

Podejścia do dzieci to ta pani nie ma. Tłumaczy to co musi. Dla dorosłych nieuprzejma, opryskliwa, wręcz jak coś nie pasuje to mam wrażenie, że agresywna. Nie wiem skąd takie osoby mają tak wysokie mniemanie o sobie. Przecież wszyscy jesteśmy ludźmi. Szkoda.

Polecam usługi Pani doktor. Ma bardzo dobre podejście do dzieci. Jest cierpliwą i ciepłą osobą. Dokładnie wytłumaczyła przebieg leczenia i służyła pomocą na każdym jego etapie.

Z całego serca polecam Panią Doktor Urszulę Maciągowską-Siniarską. Prowadziła moje leczenie ortodontyczne kilka lat i w efekcie końcowym mogę nareszcie cieszyć się nowym uśmiechem. Jej ogromne doświadczenie i profesjonalnie podejście do pacjenta ułatwiło osiagnięcie zamierzonego rezultatu. Na miejscu znajdują się również aparaty pantomograficzne, co bardzo usprawniało i ułatwiało cały proces, ponieważ można było zrobić zdjęcie zębów na miejscu bez konieczności udawania się do innej pracowni RTG. Polecam!

Odradzam usługi pani doktor. Źle dobrane leczenie, przedwczesne decyzję o usuwaniu zębów zaowocowały ogromnymi problemami w przyszłości. Do tego kompletny brak delikatności i atmosfera pozostawiajaca wiele do życzenia.

Najgorszy lekarz u którego miałem "przyjemność" leczyć zęby. Całym sercem odradzam wizytę u tej pani...

Nie polecam Pani Urszuli Maciągowskiej - Siniarskiej, ponieważ ma złe podejście do dzieci i jest nie miła :)

Najgorsze co moglam zrobic w swoim zyciu to isc do "tej specjalistki" i leczyc zęby. Leczy wady zgryzu poprzez pilowanie ich. Na uwagi reaguje agresywnie. Od roku mialam miec zdjety aparat a tu juz 4 rok idzie leczenia a efekty są niezadawalajace. Piluje zęby az sa chropowate i czuc pozniej ból przy piciu. Jezeli ktos chce zachowac swoje szkliwo i zęby to ostrzegam przed tą AMATORKĄ!

pani doktor zna się na tym co robi, zwłaszcza jeżeli chodzi o leczenie wad zgryzu. z uprzejmością bywa różnie, mimo to polecam.

całkowity brak podejścia do pacjenta. zachowanie poniżej krytyki

całkowity brak podejścia do pacjenta. zachowanie poniżej krytyki