Stomatolog Łowicz

Urszula Maciągowska-Siniarska

Ortodonta, Stomatolog

Łowicz

Z całego serca polecam Panią Doktor Urszulę Maciągowską-Siniarską. Prowadziła moje leczenie ortodontyczne kilka lat i w efekcie końcowym mogę nareszcie cieszyć się nowym uśmiechem. Jej ogromne doświadczenie i profesjonalnie podejście do pacjenta ułatwiło osiagnięcie zamierzonego rezultatu. Na miejscu znajdują się również aparaty pantomograficzne, co bardzo usprawniało i ułatwiało cały proces, ponieważ można było zrobić zdjęcie zębów na miejscu bez konieczności udawania się do innej pracowni RTG. Polecam!
Opinia dodana przez: Jacek

lek. dent. Renata Chróścielewska

Prywatny Gabinet Lekarski
Kaliska 10 a
99-400 Łowicz

Poza uprzejmościa ze strony pani stomatolog z niczym pozytywnym się tu nie spotkałem a z najbardziej rażących nieprawidłowości wymienić muszę to że przy czyszczeniu, pseudo czyszczeniu kamienia pani spiłowala mi zupełnie zdrową tkankę zęba,teraz wygląda to obrzydliwe,taka plama na zębie.Nie wiem czy to nieporadność czy złośliwość,ale ja nikomu tego gabinetu nie polecę a te opinie to chyba pani sobie sama pisze

lekarz Marta Łabińska potocka

gabinet stomatologiczny
ul. Powstańców 2
99-400 Łowicz

Pani Marta jest super!!!!!!! Polecam bardzo serdecznie. Uważam że jest miła i kompetentna, delikatna
Opinia dodana przez: anonim

lek. dent. Agata Drop

Przychodnia
Ułańska 2
99-400 Łowicz

Przetestowałam wielu dentystów, ale takiego podejścia do dzieci i dorosłych nie ma nikt! Cierpliwość, delikatność i dokladnosc, a przy tym informowanie o każdym etapie leczenia to tylko niektóre zalety Pani Agaty. 100% zaufania. I zadowolenie w cenie.
Opinia dodana przez: Joanna

lek. dent. Michał Osica

Osiedle Bratkowice 23/17
99-400 Łowicz

Jest to jedyny stomatolog na świecie do którego nie boje się iść, i któremu ufam. To najwyższe uznanie jakie moge wyrazić, a mam 42 lata.
Opinia dodana przez: Paweł

Jadwiga Pękala-Śliziuk

Stomatolog, Ortodonta

Topolowa 26
99-400 Łowicz

Nie dość ,że jej wiek już chyba nie pozwala na praktykę ,to na jej widok dziecko schowało sie za mnie,bo zobaczyło starą babcię w przydeptanych kapciach. Przyjmuje w stęchłej piwnicy o zelaznych drzwiach a co do czystosci ,to bałam się nie przylepić do czegoś fe fe fe fe fe,,,Na dodatek ma sklerozę , bo gubi pozostawione rtg.Nie polecam

lek. dent. Marta Łabińska-Potocka

gabinet stomatologiczny