lekarz Urszula Raczyńska

2,6
2,6
2,9
2,5

To jest prawda co piszą ludzie.Nie zna sie na niczym.Polecam konsutalcje w katowice ligota. Tam są lekarze a nie co u nas w Raciborzu.

Jest dobrą lekarką i bardzo indywidualnie podchodzi do pacjenta i dziwą mnie tutaj bardzo nie pochlebne komentarze nt.pani doktor a jest bardzo miła i bardzo dobrze zna się na swoim fachu sam wiem to z doświadczenia bo uczęszczałem do placówki p.doktor

jest nie zbyt dobrym lkarzem,nie potrafi wytłumaczyć konkretnej diagnozy,jeśli dowaiduję się ,że pacjent nie uczęszcza do pani raczyńskiem na rehabilitacje to traktuje z górki pacjenta...

dzięki temu lekarzowi uzyskałam dostęp do świetnej innej placówki, która zajęła się moim dzieckiem.po 2 latach badań i bezskutecznych leczeń trafił tam i po TYGODNIU miał 2 razy lepsze wyniki.dzięki niej i jej skierowaniu do właściwego miejsca moje dziecko wraca do życia, a my możemy się cieszyć że mamy coraz zdrowsze dziecko.uratowała mi dzieciaka

Jesteśmy rozczarowani wizytą.Lekarka,a odwiedziliśmy już pieciu lekarzy,zdecydowanie brutalnie obeszła sie z dzieckiem,podczas rozbierania i badania.Stanowczo odradzamy tą lekarkę.

Pani doktor poświęca zbyt mało czasu pajetom każda wizyta kończy się na tym samym badaniu

Pani doktor poświęca zbyt mało czasu pajetom
każda wizyta kończy się na tym samym badaniu

Pani doktor jest kulturalna i uprzejma,jednak to wszystko.Zbyt mało czasu poświęca na zbadanie dziecka(mam porównanie z innymi lekarzami tej specjalności).Rodziców traktuje troszkę jak uczniaków,którzy niewiele mogą wiedzieć.Irytuje mnie również to,że zawsze porusza temat rehabilitacji w jej ośrodku.Nasze dziecko ćwiczy z doświadczonymi rehabilitantami na Wileńskiej(widać duże postępy),a w ośrodku pani doktor postępów nie było żadnych(to moja ocena).

jest lekarzem o bardzo bogatej wiedzy i świetnym podejściu do pacjenta

jest lekarzem o bardzo bogatej wiedzy i świetnym podejściu do pacjenta

Pani doktor niewiele opowiada rodzicom na temat diagnozy stawianej dziecku. Właściwie nie tłumaczy niczego, bąka coś tam tylko do siebie pod nosem. Na pytania odpowiada w sposób zdawkowy, zbywający. Odnosi się wrażenie, że zależy jej na jak najszybszym pozbyciu się "intruzów". Trudno ocenić jej wiedzę i fachowość, bo niewiele mówi. W zasadzie po wyjściu z gabinetu nie wie się nic więcej, a nawet jeszcze mniej niż przed wizytą.