lekarz Urszula Woźniak-Białobrzeska

Gastroenterolog, Gastrolog, Diabetolog

2,2
1,9
1,7

HARDCORE! To był poprostu hardcore - właśnie byłam na tym badaniu u powyższej gastrolog i inaczej badania tego nie mogę nazwać. Gastroskopię wykonano bez jakiegokolwiek znieczulenia np. poprzez zmrożenie gardła (to opinie innych pacjentów wykonujących to badanie przez innych lekarzy) lub podanie na sondzie np. lignokainy. To była "jazda"! Nigdy więcej! Gwoli ścisłości 2 - jestem młoda i szczupła.

To była "jazda"! Nigdy więcej!
Gwoli ścisłości 2 - jestem młoda i szczupła.

Lekarz nie robi wywiadu, nie słucha pacjenta, nerwowy i arogancki. Bagatelizuje problem zdrowotny pacjenta. Nie polecam wizyty u tej pani doktor. Stracony czas

Bardzo kompetentny lekarz. Byłam zaskoczona tak dokładnym badaniem, włącznie z per rectum, gdyż poprzedni gastrolog ograniczał się tylko do papierków. Nie miała oporów z podjęciem decyzji, mimo że inny lekarz się wstrzymywał ( po konsultacji w szpitalu decyzja okazała się zasadna). Aha, byłam w ramach nfz

zgadzam się z opiniami poniżej. Lekarz ta jest chamska, wredna i niekompetentna. Odnosi się w sposób bezczelny, mówi żeby nie żreć a sama je przy pacjencie/

Kompletne dno. Opryskliwa, nie słucha co się do niej mówi. Na siłę daje leki, na objawy których nie miałem i o których nawet nie wspomniałem. Na każde schorzenie ma jedną diagnozę : Zespół Jelita Nadwrażliwego. Na wstępie wyzywa od grubych - choć wcale taki nie jestem, bo waże 78 kg i mam 178 cm wzrostu. Krytykuje mój zawód, karze mi go zmienić, bo to na pewno on jest powodem tego, że od prawie 2 lat mam niestrawności, wzdęcia i wszystkie inne obajwy z jakimi do niej poszedłem. Nie polecam, strata ...

Kompletne dno. Opryskliwa, nie słucha co się do niej mówi.
Na każde schorzenie ma jedną diagnozę : Zespół Jelita Nadwrażliwego.
Nie polecam, strata czasu. Lepiej dołożyć 100 pln i udać się na wuzytę prywatną do sprawdzonego lekarza. Ona może pomóc w popełnieniu samobójstwa, bo jej leczenie, które nie przynosi efektów może doprowadzić w końcu do depresji...

Pani doktor jest konkretna umie postawić odpowiednią diagnozę jest szczera.Bardzo polecam a jeżeli ktoś pisze inaczej to jest idiotą a jeśli chce przyjemności to niech idzie do burdelu a nie do lekarza lekarz jest po to aby leczyć a nie po to żeby prawić komplementy :)

Witam dzis miałem przyjemnosc byc u tej pani totalne nieporozumienie ,przejechałem ponad 200 kilometrów i nic sie nie dowiedziałem .Na wstepie usłyszałem kometarz ze jestem grupy i moze byc to cukrzyca totalne bzdury choruje na wzjg i lepiej i konkretnie jpotraktował mnie lekarz w Bytowie Nie polecam tego lekarza omijac z daleka

Nie polecam tego lekarza omijac z daleka

Nie polecam wizyt u tej pani!!!! Wybitnie arogancka. Nie słucha co się do niej mówi.Typowa rozwódka.Bardzo niemiła. Od wejścia wyzwała mnie od grubasów! Zamiast zainteresować się moimi dolegliwościami, gadała cały czas o moim wyglądzie. Szczerze radzę - z dala od tej pani! Wyszłam z gabinetu z płaczem i nadal nie wiem co mi dolega..

Wyszłam z gabinetu z płaczem i nadal nie wiem co mi dolega..

Lekarka nie dała mi nic powiedzieć i wytłumaczyć tylko przerywała i pytała co boli bo ją poza tym nic nie obchodzi, żadne inne objawy. Bardzo niemiła oczywiście poinformowała mnie że ma 15 min dla mnie i że przyjmowanie w przychodni jest bardzo nisko dochodowe! koszmar! kto ją w ogóle zatrudnił!

NIE POLECAM!!!!! zgadzam się ze wszystkimi negatywnymi opiniami. Okropna baba, bo o lekarzu tutaj nawet nie mam mowy,nie polecam nikomu, proszę trzymać się z daleka! szkoda że wcześniej nie przeczytałam tych opinii to nie musiałabym poznać tak przeokropnej kobiety. bo o pomocy lekarskiej nie ma mowy.

NIE POLECAM!!!!!