lekarz Urszula Woźniak-Białobrzeska

Gastroenterolog, Gastrolog, Diabetolog

2,2
1,9
1,7

Witam,osobiście nie polecem tej Pani.Nie dość,ze się spózniła na wizyty,to przyjmując mnie,bo byłam pierwsza zarła śniadanie ,bo jedzenia to nie przypominało.Zaczeła krytykować mój zawód,choc go nie znała.Powiedziałasm,ze ja z nia rozmawic nie bede,bo zamiast pomagac obrazainnych.Wyszłam z płaczem trzaskając drzwiami.PO prostu to była nie do opisania.Trzymajcie sie od niej zdala.Pozdrawiam

Lekarka bardzo nie miła, unosi głos,nie tłumaczy choroby.Kompletny brak profesjonalizmu, a to XXI wiek

Pani doktor jest jedynym lekarzem, który potrafił bezbłędnie znaleźć diagnozę i przyczyny mojej choroby. Przez 2 lata żaden lekarz również prywatny nie był mi w stanie mi pomóc. Wymyślali niestworzone historie, a mój stan zdrowia się pogarszał z dnia na dzień. Tylko dzięki Pani doktor dowiedziałam się na co choruję.

Ta kobieta nie wiem czy jest jakaś zakompleksiona czy miała trudne dzieciństwo, że wyżywa sie na pacjentach nie mam zielonego pojęcia. Ale jest okropna, arogancka, obraża pacjentów bez żadego powodu, do tego pyta sie o rzeczy które nie powinny jej w żaden sposób interesować! Powinni ja zwolnić poprostu w życiu nie spotkałam tak okropnej baby jak ona!!!

Mam wrażenie, że swoją arogancją, napastliwością, chamstwem i wręcz agresją ta pani markuje swoje kompleksy. Potrafi powiedzieć pacjentce tak niemiłe rzeczy, że doprowadza niemal do płaczu. Gdzie godność pacjenta? Gdzie etyka lekarska? Najzabawniejsze, że ta "pani doktor", krytykując urodę (sic!), sama jest daleka od jakiegokolwiek kanonu piękna. nawet wśród gibonów...

Szczerze nie polecam tej pani - potwierdzam, że jest arogancka, wręcz agresywna. Potraktowała mnie jakbym była symulantką - a niedawno przeszłam operację. Wymyśla jakieś przepisy, o których inni lekarze nic nie wiedzą (zasięgnęłam opinii innych) oraz nieprzychylnie wypowiada się o lekarzach z przychodni na chełmie. Czeto podważa zdanie innych lekarzy choć sama nic nie wnosi do leczenia. Nigdy więcej nie chę mieć z tą panią nic do czynienia!

Bardzo niemiła i w sposob arogancki odnosi się do ludzi , a zamiast leczyć to każdego pacjenta nawet z lekką nadwagą wyzywa od tlusciochow i żarłokow i każe natychmiast schudnąć bo inaczej nie będzie leczyć i namawia ludzi na operacyjne zmniejszenie zołądka nawet z 5 - cio kilogramowaą nadwagą (śmiech na sali).Zdecydowanie nie polecam chyba że ktoś chce zostać wyśmiany i upokorzony przez nią.

nie polecam tej Pani doktor, brak profesjonalizmu

nie polecam tej Pani doktor, brak profesjonalizmu

Pani doktor jest otwarta, postępowa, na bieżąco z najnowszymi trendami medycznymi. Lekarz z powołania. Wizyta prywatna czy publiczna - pacjent jest potraktowany równie uprzejmie i profesjonalnie