Lekarze Kamień Pomorski

{'id': 32536, 'name': u'Kamie\u0144 Pomorski'} Chirurg ogólny
                                       dr n. med. Andrzej Krajewski

dr n. med. Andrzej Krajewski

Chirurg ogólny, Chirurg plastyczny

Gabinet konsultacyjny Chirurgii Plastycznej i Medycyny Estetycznej dr Andrzej Krajewski
Kamień Pomorski

Zachęcona pozytywnymi opiniami o Klinice i dr. Krajewskim postanowiłam udać się na konsultację i absolutnie tego nie żałuję. Pierwsze wrażenie jak najbardziej pozytywne a potem było już tylko lepiej, zabieg przeprowadzony bez komplikacji, opieka na najwyższym poziomie dzięki Paniom pielęgniarkom, które są przesympatyczne. A efekt po zabiegu jest świetny, jest super! Jeszcze raz wielkie dzięki i pozdrawiam cały personel Kliniki :)
Opinia dodana przez: Oliwka
{'id': 32536, 'name': u'Kamie\u0144 Pomorski'} Chirurg plastyczny
                                       lek. med. Michał Piotrowiak

lek. med. Michał Piotrowiak

Chirurg plastyczny

Centrum Medyczne Meritum
ulica Kopernika 28
72-400 Kamień Pomorski

Doświadczony chirurg i to z powołania, wspaniały, empatyczny człowiek. W październiku 2021 miałam wykonaną operację powiększania piersi- metoda pod mięsień. Wszystko przebiegło bez zastrzeżeń. Efekt wspaniały!! Blizny niewidoczne. Jestem mega zadowolona. Przed operacją konsultacja, z wyjaśnieniem wszystkich wątpliwości. Sposób bycia, podejście Doktora, sam zabieg i opieka Doktora po zabiegu- wspaniała. Co ważne, opieka i zaangażowanie Doktora nie kończą się wraz z operacją, w razie pytań czy wątpliwości zawsze jest dostępny ...
Opinia dodana przez: Kasia

dr n. med. Zygmunt Jaworski

Pediatra, Choroby zakaźne

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Zygmunt Jaworski
M. Skłodowskiej-Curie 10a
Kamień Pomorski

Bardzo polecamy! Jesteśmy na urlopie w Rewalu. Synek nam się rozchorował. Pan Doktor przyjął nas wyjątkowo w niedzielę. Wszystko na spokojnie wyjaśnił i bardzo pomógł naszemu Maluszkowi. Jesteśmy bardzo wdzięczni.
Opinia dodana przez: Martyna

lekarz Zbigniew Lewiński

Traumatolog, Ortopeda

Księcia Kazimierza I 8
72-400 Kamień Pomorski

Świetny lekarz. Miałam wstawiane skoble i je ponownie wyciągane. Szybko wróciłam do formy. lekarz godny polecenia

lekarz Jadwiga Werbel-Nitkowska

ul. Adama Mickiewicza 39A
72-400 Kamień Pomorski

Serdecznie polecam panią doktor . Super lekarz z podjęciem do pacjenta wytłumacz wszystko o każdej godzinie odbiera telefon lub odpisuje na wiadomości SMS jak pacjent jest zaniepokojony . Nigdy w życiu mnie tak nikt dokładnie nie badał jak pani doktor polecam
Opinia dodana przez: Marzena

lekarz Sylwester Ciećwież

Samodzielny Publiczny Szpital Powiatowy im. Heliodora Święcickiego
ulica Szpitalna 10
72-400 Kamień Pomorski

Moja pierwsza wizyta u tego lekarza i stres z nią związany okazał się bezpodstawny Profesjonalna opieka , diagnoza , podejście do pacjentki , wszystko na tzw. szkolną szóstkę. Polecam wszystkim paniom, a szczególnie w średnim wieku .
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Jadwiga Werbel-Witkowska

Lekarz rodzinny

Centrum Medyczne Meritum
ulica Kopernika 28
72-400 Kamień Pomorski

ta pani zna sie na zeczy nie wali sciemy tak jak wiekszosc naszyh doktorkow konkretna babeczka nie jak inni idziez do lekaza nie dosc ze zaplacisz to mosisz przyjs jeszcze raz ikolejny lek i tak w kolko,trza byc zdrowym i bogatym aby horowac,u tej pani bylem dwa razy w przyhodni pare lat temu i do dzis ja milo wspominam polecam pawel,k

lekarz Rafał Bielawski

Spółka Cywilna ALFA
Mikołaja Kopernika 26
72-400 Kamień Pomorski

Lekarz z powołania, oddany pacjentowi, potrafi słuchać i tłumaczyć, troszczy się o pacjenta. Stawia trafne diagnozy, ale nie udaje ,że wie wszystko. To sztuka, przyznać się ,że nie wie się wszytskiego i pytać innych kolegów. Potrafi przyjąć po godzinach, dzwoni do pacjenta do szpitala, by dowiedzieć jak się czuje. Jestem pod wrażeniem> dawno nie spotklałam się z takim lekarzem pierwszego kontaktu.
Opinia dodana przez: aga

lekarz Mirosława Ławicka-Chmiel

Neurolog dziecięcy

Parkowa 4
72-400 Kamień Pomorski

Dusza człowiek przemiła kobieta mało takich niestety lekarzy jak ta przesympatyczna kobieta POLECAM!!
Opinia dodana przez: Ela

lekarz Mirosław Klukowski

Indywidualna Praktyka Położniczo-Ginekologiczna
Pocztowa 3a
72-400 Kamień Pomorski

.Fachowiec z dobrą"ręką" wie co robi i tłumaczy po "ludzku" bardzo miło wspominam Pana doktora .super lekarz brak mi takich w gryficach

lekarz Elżbieta Pawłowska

Internista, Reumatolog

Wojska Polskiego 6 lok. 1
72-400 Kamień Pomorski

Życzyłabym sobie i Państwu samych takich wspaniałych lekarzy. Naprawdę, Pani doktor godna polecenia.

Witalis Woźniak

USG ginekologiczne, Internista

Kamień Pomorski

Przyszłam do doktora w związku z pozytywnym wynikiem testu ciążowego. Pan doktor poświęcił mi od 5 do 10 min. W ciągu tego czasu zdążył mnie zbadać i zrobić usg. Nie założył kart ciąży, ponieważ jego zdaniem ciąża była mała, stwierdził że to 5 tydzień. Mam przyjść za 3 tygodnie to potwierdzimy czy to ciąża i dopiero zlecimy badania i założymy kartę ciąży. To moja pierwsza ciąża. Niczego nie wytłumaczył, nie ...
Opinia dodana przez: Natalia

lekarz Elżbieta Brzoskenewicz

Bankowa 3/ 4
Kamień Pomorski

Pani Elżbieta bardzo miła i pomocna, lecz przyjmuje tylko osoby zaszczepione. Ja jako nie zaszczepiona odczułam się nie swojo jak Pani doktor poruszyła temat szczepień. Poza tym nie mam uwag. Cudowna kobieta

lekarz Andrzej Brzeziński

Mickiewicza 62b lok. 2
72-400 Kamień Pomorski

Bardzo polecam, kompetentny i uprzejmy, a w dzisiejszych czasach bardzo cieżko o takich lekarzy.

lekarz Lidia Zarach-Kwiecińska

Przychodnia w Szpitalu św. Jerzego
Kamień Pomorski

Wspaniała lekarka, prowadziła moje trzy ciąże (siostra też tylko do niej chodzi ) nic dodać nic ująć, lepszego lekarza trafić nie można.Polecam jak najbardziej!!!
Opinia dodana przez: ASIA

dr n. med. Włodzimierz Baranow

prywatny gabinet stomatologiczny
Mickiewicza 18
72-400 Kamień Pomorski

Stomatolog godny polecenia , rzeczowy i profesjonalny .Usuwanie zęba bezbolesne. Podejście do pacjenta bez zbędnych komentarzy, ale z humorem i klasą. Dziekuję ;)
Opinia dodana przez: Joanna

dr n. med. Janusz Syfert

Anestezjolog

Kamień Pomorski

Jest lekarzem o wysokiej kompetencji zawodowej gdzie kompleksowość podejścia a także staż zawodowy w połączeniu z umiejętnością zawodową kwalifikują owego lekarza do najwyższej lekarskiej oceny. Poświęca swój czas nie tylko na tłumaczenie stanu choroby ale także na to jak owa choroba wpływa na moje życie osobiste i sytuację rodziną. Moja ocena robi lekarza godnego z całą pewnośćią polecenia innym.
Opinia dodana przez: Ewa

dr n. med. Sławomir Żółtowski

Ginekolog położnik, USG

Sanatorium Uzdrowiskowe "Dąbrówka"
Elizy Orzeszkowej 9a
72-400 Kamień Pomorski

Widać, że pan doktor zna się na rzeczy, poswięcił mi wystarczająco dużo czasu, jednka nie skupiał się na przyczynach i wyjaśnieniach, nie poganiał, nawet miałam wrażenie, że chętnie by jeszcze ze mną porozmawiał, choć w poczekalni miał tłum pacjentek. Do problemu podchodzi kompleksowo, ale skupia się tylko na tym, z czym się do niego przychodzi - nie pyta o inne kobiece sprawy, np. kiedy była ostatnia cytologia itd. Bardzo dużym ...

lekarz Dorota Subicka-Bednarczyk

Samodzielny Publiczny Szpital Powiatowy im. Heliodora Święcickiego
ulica Szpitalna 10
72-400 Kamień Pomorski

Cudowny lekarz z powołania ! Poświęca bardzo dużo uwagi dziecku, tłumaczy wszystko rodzicą. Pani Doktor dokładnie bada i przeprowadza wywiad. Bardzo miła i kompetentna osoba! Polecam każdemu takiego pediatrę.
Opinia dodana przez: Roksana

Krystyna Denisiuk

Szczecińska 12a
Kamień Pomorski

Bardzo polecam naprawdę fachowe i miłe podejście do pacjenta.