Lekarze Rzeszów

lekarz Arkadiusz Kurowicki

Al. Niepodległości 5/18
35-303 Rzeszów

Pan Kurowicki wykonał u męża bardzo skomplikowaną operację usunięcia tętniaka aorty wstępującej w lutym br. Mąż jest osobą schorowaną z wszczepioną sztuczną zastawką aortalną i rozrusznikiem serca. Ma 65 lat. Mieszkamy w woj. wielkopolskim i /proszę wierzyć/ nie mogliśmy znaleźć kardiochirurga który zgodziłby się wykonać ten zabieg. Dr Kurowicki nie wahał się' Operacja wykonana profesjonalnie, bez komplikacji. W czasie pandemii ten lekarz zawsze odbierał telefony i udzielał wyjaśnień w przypadku ...
Opinia dodana przez: Alina

lek. stom. Justyna Sobczyk

Modentus
Paderewskiego 20A, 35-328
Rzeszów

Pani Doktor jest dentystą profesjonalnym, cierpliwym i dokładnym. Korzystam z jej usług od 4 lat i jestem zadowolona ze wszystkich założonych przez nią wypełnień.
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Leszek Kuliga

Lekarz rodzinny, Internista

siemiradzkiego 4
Rzeszów

Naprawdę polecam. Zawsze znajdzie czas i nigdy nie odeśle spod drzwi. jak dotąd bardzo mi pomógł i na pewno będę się dalej u niego leczyć. polecam innym
Byłam zupełnie przypadkowo na wizycie u dr Pasternaka i czułam się jak w Szpitalu w Leśnej Górze 🙂 zostałam: zbadana, poinformowana, uzyskałam odpowiedzi na moje pytania. Pan Doktor poświęcił mi tyle czasu ile potrzebowalam, mimo że to nie była prywatną wizyta. Doktor z powołania! Bardzo polecam.
Opinia dodana przez: Renata

lekarz Ewa Kwiatkowska-Sitek

NZOZ LUX-OKULISTYKA
Kolejowa 12
35-073 Rzeszów

Byłem dziś. Bardzo sprawne badania, diagnoza, wyjaśnienie po badaniu rezultatów badań. Super. Jestem zadowolony.
Opinia dodana przez: Daniel

lekarz Monika Dobrowolska-Kwiatek

Ks. Jałowego 8 A
35-010 Rzeszów

Bardzo dobrze oceniam wizytę w gabinecie Pani doktor, byłam na kolposkopii. Świetne podejście do pacjenta.
Opinia dodana przez: Beata

lekarz Małgorzata Dymkowska

NZOZ "PALOMED"
Słowackiego 24
35-060 Rzeszów

Pani doktor Małgorzata Dymkowska zasługuje na najwyższe uznanie .Jej sposób podejścia do pacjenta już sam w sobie pozwala na to żeby poczuć się lepiej. Uprzejma , kompetentna, cierpliwa .Polecam!!!
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Maciej Kolowca

Kardiochirurg

Ośrodek Świadczeń Szpitalnych
ulica Lwowska 60
35-301 Rzeszów

Pan dr Maciej Kolowca, to Człowiek o wielkiej kulturze osobistej. Klasa sama w sobie! To doskonały Operator! Jestem pełna podziwu i najwyższego szacunku dla Jego profesjonalizmu i wielkiej mądrości klinicznej. To dzięki przeprowadzonej przez Niego perfekcyjnie operacji moje serce z nową zastawką nareszcie prawidłowo pracuje. Chapeau bas!!! Panie Doktorze!!! Podziękowanie z Serca składa wdzięczna pacjentka Elżbieta chruściel
Opinia dodana przez: Elżbieta

lekarz Łukasz Filipowski

Psychiatra

Gabinety Krukierek
ul. Kujawska 3
35-323 Rzeszów

Bardzo dobry lekarz, przyjazny, pomocny, z dużą wiedzą. Dobrze dobrane leki, skuteczne leczenie . Polecam

lekarz Beata Pelc

Szopena 43 lok. 3
35-055 Rzeszów

Wspaniały lekarz i człowiek. Swoim spokojem, komunikatywnością,wiedzą i empatią zaimponowała mi.Dziękuję Pani Doktor!
Prawdziwy lekarz, kompetentna, przemiła, Anioł ..........................................................

lekarz Robert Schwarz

NZOZ "MATI-MED"
Stefana Starzyńskiego 5A
35-508 Rzeszów

Pan Robert Schwarz – specjalista chirurgii ogólnej i naczyniowej - to człowiek życzliwy a lekarz znakomity (!) w diagnozie i leczeniu nawet „najczarniejszej” miażdżycy. Szczęśćiarz jestem, bo trafiłem na Pana doktora w Rzeszowskim Centrum Chirurgii Naczyniowej i Endowaskularnej i dzisiaj nie tylko chodzę, ale mając 70 lat zdrów wykręcam rowerem tysiące kilometrów po Podkarpaciu. Panie Doktorze – dziękuję za odzyskaną radość życia! Zdzisław Dziedzic
Opinia dodana przez: Zdzisław

dr Dorota Tarska

Lekarz rodzinny

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotne nr. 1 w Rzeszowie
ul. Hoffmanowej 8a, 35-016 Rzeszów
35-016 Rzeszów

Poleciła bym Panią Doktor każdemu kto ma małe dzieci. Ma niesamowite podejście do małych pacjentów, bardzo miła, delikatna i wyrozumiała. Zna się w 100 % na tym co robi nie faszeruje od razu dziecka silnymi lekami. Moje dzieci od 2 lat od kiedy chodzimy do niej miały dopiero raz antybiotyk a wcześniej jak leczyłam je u innej P. doktor to prawie każda wizyta kończyła się na silnych lekach i niszczeniu ...

lekarz Adam Mrozek

Poradnia logopedyczna Pro-Familia
ul. Podpromie 8/1A
35-051 Rzeszów

Bardzo przyjemny lekarz, indywidualne podejście do pacjenta, specyficzne poczucie humoru co jest dużą zaletą bo pomaga to rozładować stres. Dokladnie tłumaczy i zawsze cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania. Bardzo dokładnie czyta USG. Bardzo polecam.
Opinia dodana przez: Mija

lek. dent. Michał Palczak

NZOZ "PALOMED"
Juliusza Słowackiego 11
35-060 Rzeszów

Lekarz bardzo profesjonalnie i rzeczowo skonsultował przypadek drogą mejlową na podstawie zdjęć RTG. Ocena była wyczerpująca i pomocna.
Opinia dodana przez: Kamila

lekarz Małgorzata Toś

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej MRUKMED
ul. Partyzantów 30A
35-234 Rzeszów

Bardzo miła i uprzejma Pani doktor, super fachowiec. Wizyta przebiegła sprawnie, a syn po wizycie bardzo uśmiechnięty. Polecam.
Opinia dodana przez: Magda

lek. dent. Marcin Łukaszewski

Centrum Stomatologii DenTech
ul. Jana i Jędrzeja Śniadeckich 11
35-005 Rzeszów

Bardzo dobry stomatolog. Uprzejmy i konkretny. Miły i życzliwy człowiek. Przyjmuje od ręki w nagłych przypadkach. Wysłucha pacjenta, rozwieje wątpliwości. Bardzo polecam doktora Łukaszewskiego.
Opinia dodana przez: Joanna

dr Małgorzata Śliwa

skubisza
Rzeszów

Polecam Panią doktor. Poświęca czas dziecku, ma do dzieci dobre podejście. Tłumaczy chorobę i proponuje trafne rozwiązania. Miła i uprzejma.
Pani Kasia, jest młodą, kompetentną osobą. Bardzo pomogłanam w rehabilitacji naszego dziecka. Wizyty odbywały się w gabinecie, ale i nie było problmeu,żeby przyjechała do nas. Ma świetne podejście do dzieci, a metoda którą pracuje przynosi szybkie efekty. Pani Kasiu! Jeszcze raz ogromne dziekuję!
Bardzo gorąco polecam konsultację u Pani doktor, gdyż jest bardzo dobrym specjalistą, wszystko dokładnie tłumaczy a co najważniejsze poświęca dużo czasu pacjentowi.Ja jedynie mogę podziękować Pani doktor za szczegółowe badania i trafną diagnozę. Bardzo się cieszę że trafiłam na tak wspaniałego lekarza.