Lekarze Rzeszów

Fizjoterapeuta, Fizykoterapeuta

Medyk
łukasiewicza 88
Rzeszów

Profesjonalistka. Widać że lubi swoją pracę. Życzę wszyskim braku urazów, ale w razie czego polecam... No i jaka ładna...

dr hab. n. med. Ryszard Korczowski

N.Z.O.Z. BAZO-DENT Tomasz Barlik
Króla Stanisława Augusta 29F
35-210 Rzeszów

Bardzo dobry lekarz. Wybitny specjalista w dziedzinie pediatrii. Niejednokrotnie oszczędził moim dzieciom nieuzasadnionych pobytów w szpitalu całkowicie odwracając błędne diagnozy lekarzy ( pediatrów rodzinnych), za co jesteśmy mu z mężem niezmiernie wdzięczni. Każda wizyta to kompleksowe badanie dziecka ze wskazaniem cennych opinii i porad. Naprawdę polecam.

lek. dent. Ewa Borowiec

Kowalskiego 71
36-021 Rzeszów

Pani doktor jest cudowna - kompetentna, delikatna a zarazem zdecydowana w działaniu i czuć, że lubi to co robi. Wyleczyła mi całą szczękę - podobnie, zajmowała się siostrą i mamą - a tatą zajmowała się pod narkozą wstawiając implanty. Polecam gorąco! Jak Pani Doktor mówi, że nie będzie boleć to nie boli!

mgr Anna Tutak

Fizjoterapeuta, Rehabilitant

Tutmed
Ul. Langiewicza 13a
35-604 Rzeszów

Pani Ania to osoba, którą z czystym sumieniem można polecić pacjentom. Miałam duże i odczuwalne problemy ze zdrowiem, z którymi nie mogłam sobie poradzić od dłuższego czasu . Pani Mgr dzięki swojej wiedzy i właściwemu podejściu przywróciła mi dobre samopoczucie . Zabiegi okazały się trafione i bardzo skuteczne , szybko przyniosły efekt. Dodam,ze efekt rehabilitacji utrzymuje się długi czas i nie wymaga powtórzenia. Serdecznie dziękuje Pani Ani za przywrócenie dobrego ...
Opinia dodana przez: Dorota

lekarz Przemysław Grzegorzewski

Ośrodek Świadczeń Szpitalnych
ulica Lwowska 60
35-301 Rzeszów

Serdeczne podziękowania w imieniu całej rodziny za ratowanie życia mojej Barbary, za odwagę i zaangażowanie, za pomyślne przeprowadzenie trudnej operacji, za czas, który dla nas bezcenny, pozostanie na zawsze w naszej pamięci. Dziękuję za nadzieję, otuchę, życzliwość z jaką się spotkałam podczas rozmowy z Panem Doktorem. Wdzięczna córka.
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Anna Juza

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny
ul. Szopena, Rzeszów
Rzeszów

Świetny lekarz, a wizyta jest bezstresowa. Żaden diabetyk nie musi obawiać się podwyższonego poziomu cukru we krwi przed i po wizycie (; Razem z pielęgniarką - Panią Zosią, wprowadzają w Szpitalu na Szopena miłą atmosferę w gabinecie. Polecam serdecznie.
Opinia dodana przez: Beata

lekarz Wojciech Stecko

Kardiolog

Centrum Medyczne "MEDYK"
Jagiellońska 30
35-025 Rzeszów

Z czystym sumieniem polecam pana dr. W Steczko, za pełen profesjonalizm szybkie rozpoznanie choroby i fachową pomoc lekarską.
Opinia dodana przez: Karol

dr n. med. Maria Łukasik-Brożbar

Lekarz rodzinny, Pediatra

MSWiA
ul.Krakowska
Rzeszów

Pani doktor jest świetnym lekarzem,zawsze postawi właściwą diagnozę,bardzo dokładna,pogodna miła kobieta,najlepszy lekarz jakiego znam.Polecam wszystkim
Opinia dodana przez: Ewelina

lek. dent. Katarzyna Nowak

Rejtana 22/105
35-310 Rzeszów

Wizyty przebiegają w sympatycznej atmosferze. Pani Doktor bardzo profesjonalnie i z pełnym zaangażowaniem podchodzi do swojej pracy. Wyjaśnia cierpliwie wszystko co i dlaczego będzie robić. Ma bardzo dobre podejście do małych pacjentów. Polecam serdecznie!
Opinia dodana przez: Magda

Jolanta Domka

Dąbrowskiego 31 A/14
35-036 Rzeszów

leczenie zębów u pani Domki to sama przyjemność, osoba rzetelna, profesjonalna i z ogromnym doświadczeniem zawodowym, w Rzeszowie jest wielu dobrych stomatologów ale nigdy nie będę szukał leczenia gdzie indziej, pozostaje pacjentem pani Jolanty Domka do końca świata i ... o jeden ząb więcej

dr n. med. Joanna Grzegorczyk

Rehabilitant

Oddział Rehabilitacji Dziennej
Lisa Kuli 4D
Rzeszów

Trafna diagnoza i skuteczne leczenie. Poprawa stanu zdrowia jest znacząca. Serdecznie dziękuję.

Anna Nowak-Krasowska

Psycholog, Psychoterapeuta

ul.Sportowa, ul.Warzywna
Rzeszów

Kochana Pani Ania szkoda, ze juz jej nie ma z nami. Niejednokrotnie wyciagała mnie ze stanu warzywnego, jej slowa pełne ciepła dawały nadzieje szkoda tylko ze znów jestem chory i to najbardziej w calym swoim zyciu a jej juz nie ma i juz nie usłysze od niej ze "człowiek duzo moze, ze zdrowie zbiera się grosik do grosika, juz nie powie mi ODWAGI, ostatnio kiedy się widzielismy ona w koncowej ...

lekarz Władysław Jasiński

Gabinet
ul. Mikołajczyka 12 lok. 91
35-209 Rzeszów

Mój dentysta od ponad 20 lat. Nigdy mnie nie zawiódł. Nigdy się nie czeka na wizytę w poczekalni, dokładny, niedrogi. Robi wszystko by ratować każdego zęba.
Opinia dodana przez: i

lek. dent. Bernadeta Gawryś-Rojowska

OLIDENT JAZOWA
Jazowa 67/55
35-326 Rzeszów

Z usług Pani Doktor korzysta moja rodzina i znajomi. Do tej pory nikt się na niej nie zawiódł. Potrafi zrobić zęba gdzie inni stomatolodzy sobie nie radzą. Moim zdaniem jest ona jednym z najlepszych stomatologów z których do tej pory korzystałam. Bardzo profesjonalny lekarz, uprzejma i zaufana. Gorąco polecam. Kasia
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Artur Łazorko

Przychodnia specjalistyczna
Dukielska 4/1L
35-505 Rzeszów

Ogromne wyrazy wdzięczności i uznania dla Pana Doktora Łazorki, za profesjonalizm, trafne diagnozy, cierpliwość w tłumaczeniu pacjentom przyczyn nieustającego bólu, oraz szybkie podjęcie decyzji o zabiegu. Po dwóch tygodniach od operacji wymiany stawu biodrowego u mnie, 76 letniego mężczyzny w miejsce grymasu bólu znowu pojawił się uśmiech i chęć do życia. Gdyby nie ostrożność i zalecenia Pana Doktora to mógłbym już od dzisiaj, bez wysiłku i bólu poruszać się bez ...
Opinia dodana przez: Witold

lekarz Małgorzata Drabek

Prywatny Gabinet Lekarski
35-005 Rzeszów

lekarz bardzo uprzejmy, sympatyczny, zalezy mu bardzo na zdrowiu pacjenta

lekarz Marta Surmacz

Neurolog

Gabinet
Rzeszów

Mądra, wrażliwa, dokładna. Rozpoznała moja chorobe i skutecznie ją wyleczyła. Polecam z ca lego serca

lekarz Krystyna Szula

Psychiatra, Psycholog dziecięcy

Zespół Opieki Zdrowotnej Nr 1 w Rzeszowie
ul. Tadeusza Czackiego 2
35-051 Rzeszów

Z ręką na sercu polecam doktor Krystynę Szulę. Kompetencja , empatia , pomoc na najwyższym poziomie. Rzadko spotkać psychiatrę dziecięcą z tak wspaniałym podejściem do dziecka i tak zaangażowaną w każdy przypadek. Polecam!
Opinia dodana przez: Malina

lek. dent. Beata Kudowska

ul. Słodka 3
35-303 Rzeszów

Leczę zęby u Pani doktor od dziecka.Wspaniała, przesympatyczna miła I z niesamowitym podejściem do pacjenta stomatolog.Zawsze znajdzie czas a gdy jest jakiś problem z bolącym zębem zrobi wszystko by przyjąć pacjenta.Dzięki Pani doktor pokochałam chodzenie do Dentysty.Polecam z całym sercem.
Opinia dodana przez: Magdalena

lek. dent. Iwona Sławińska-Niedzin

ul. Strażacka 12 D/2
35-312 Rzeszów

Bardzo fajna Pani Doktor do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie i stara się zrobić dobrze i bezboleśnie a u dentysty to bardzo ważnie .