Lekarze Głubczyce

lekarz Zdzisław Imiołek

Diaverum Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Diaverum w Głubczycach
48-100 Głubczyce

Szkoda, że nie można dać jednej gwiazdki bo na 4 nie zasługuje. Nie zna się na swojej robocie, zignorował objawy zagrażające życiu co było katastrofalne w skutkach. Konkludując dalej ten Pan nie powinien być lekarzem.

lekarz Zbigniew Kiżys

Familia
Głubczyce

Lekarz rodzinny godny polecenia. Jako jego pacjent spełniał wszystkie swoje obowiązki w sposób adekwatny do swojego zawodu. Przy tym bardzo uprzejmy, szybko nawiązujący kontakt ze swoimi pacjentami.

lekarz Ewa Żorniak

Laryngolog

Kwiatowa 6
48-100 Głubczyce

Ja byłam u niej raz i mi się wydaję że jest bardzo miła i pomocna i z całego serduszka polecam wspaniałą pani i mój synek bardzo jął po lubiał pozdrawiam serdecznie
Opinia dodana przez: Sylwia

lekarz Stanisław Polewka

Optima Prudnik
Kasprowicza 4
48-100 Głubczyce

Chodziłam regularnie do tego Pana podczas ciąży (co miesiąc) oczywiście prywatnie, gdy trafałam do szpitala z bólami jednak dwa tygodnie po terminie,,,leżałam dwa dni bez skutku (gdzie szanowny Pan był wtedy zastepcą ordynatora), nawet nie przyszedł zobaczyć czy żyję. Nie polecam (chyba że idziecie po tabletki ) nic poza tym.

lekarz Aleksandra Pojda-Fuławka

Dermatolog

ulica Kościuszki 28
48-100 Głubczyce

Miła, sympatyczna Pani doktor. Już drugi raz korzystałam z usług i szczerze bardzo polecam! dobrze tłumaczy choroby i ma dobre podejście do pacjenta.
Opinia dodana przez: Marta

lekarz Bożena Tomczak

48-100 Głubczyce

Niestety w moi przypadku pani doktor nie wykazała się , nie byłam w ciąży, byłam wyjątkowym przypadkiem z olbrzymim krwiakiem który nie wiadomo skąd się wziął , pochlam miedzy nogami z minuty a minute i z godziny na godzinę .... cierpiałam ....bardzo , to dla mnie tez był szok bo jestem zdrowa mam dzieci nie mam kłopotów ze zdrowie . trafiłam do szpitala w Głubczycach około 23.00 z krwiakiem sromu ...
Opinia dodana przez: Monika

Krystyna Zaszkodna-Gross

Internista, Reumatolog

Niepodległości 16c lok. 1
48-100 Głubczyce

Pani Gross to wyśmienita specjalistka w swojej dziedzinie,uprzejma i bardzo miła a co najważniejsze to bardzo kpmpetętna specjalistka których praktycznie brak w naszej okolicy,z poważaniem?-Wiesław Hejmanowski

lekarz Zbigniew Ludewicz

Chirurg ogólny, Proktolog

48-100 Głubczyce

Odradzam wszystkim tego lekarza. Moim zdaniem słaby lekarz, owszem miły ale dla mnie liczy się efekt zdrowotny. Po leczeniu u tego proktologa nastąpiło pogorszenie mojego stanu zdrowia. Badanie przeprowadza b. nieumiejętnie powodując przy tym duży ból, który utrzymuje się długi czas. Po zmianie na innego lekarza nastąpiła wyraźna poprawa.
Opinia dodana przez: Adam

lekarz Krystyna Kosowska

Intermed
48-100 Głubczyce

Czytając niektóre komentarze nie mogę się nie zgodzić, że pani doktor sprawia wrażenie wyniosłej i zimnej. Mimo to zawsze odpowiada na zadane pytania rzeczowo, a nie tak jak inni - na odczepkę. Jest moim piątym alergologiem i jako pierwsza podeszła do mnie na poważnie przez co leczę się u niej już 8 lat. Po raz pierwszy miałam zrobione szczegółowe badania i odpowiednio dobrane leki. Nie wyobrażam sobie teraz zmienić lekarza, ...
Opinia dodana przez: Dorota

lekarz Julia Kowalczuk

Internista, Wizyty domowe

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Endoskopia" Spółka Partnerska
Kochanowskiego 16/1A/A
48-100 Głubczyce

Lekarka dramat, omijajcie szerokim łukiem. Przy poważnych chorobach podłącza sól fizjologiczną i każe spacerować. Kompletny brak kompetencji. Złe podejście do pacjenta i rodziny. Stosunek do leczenia i pomocy karygodny!!!
Opinia dodana przez: Katarzyna

lek. dent. Magdalena Bielecka

ulica Kościuszki 28
48-100 Głubczyce

Bardzo uprzejmą Pani, ale nie jest za dobrym dentystą. Nie robi dokładnie. Wizyta trwa 15 minut. Nigdy nje trwała dłużej. Nie polecam
Opinia dodana przez: Zzz

lekarz Robert Pytel

Lekarz rodzinny, Pediatra

Ośrodek Leczenia Chorób Nerek
Marii Skłodowskiej-Curie 26
48-100 Głubczyce

Ta osoba nie powinna być lekarzem, nie potrafi postawić diagnozy, jest niedouczony. Jedyne miejsce pracy dla niego to cieć na budowie.
Opinia dodana przez: Tomek

lekarz Krystyna Gomułka