Lekarze Biała Podlaska

Ginekolog położnik, Ginekolog

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Grzegorz Chruściel
ul. Narutowicza 65
21-500 Biała Podlaska

Na wizytach prywatnych owszem wspaniały lekarz ale na oddziale intensywnej tak nie ma nic do powiedzenia przy Kisielu, a ja wybrałam wizyty u niego ze względu na to ze jak będę w szpitalu to podejmie jakieś decyzję i coś zarządzie. Dziewczyny równie dobrze można chodzić do lekarza który nie pracuje w szpitalu. Kisiel rządzi.
Opinia dodana przez: Marcik

lekarz Emilia Lis-Janczarek

Stacja Pogotowia Ratunkowego Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Białej Podlaskiej
Warszawska 20
21-500 Biała Podlaska

Pani Doktor jest bardzo uprzejma i cierpliwa. Bardzo wnikliwie słucha i dzięki swoim kompetencjom potrafi uspokoić i konkretnie wyjaśnić kolejne kroki leczenia. Leczenie zaproponowane przez Panią Doktor okazało się skuteczne i bardzo pozytywnie wpłynęło na jakość mojego życia.
Opinia dodana przez: Marta

lekarz Halina Barszczewska-Bąk

Salon optyczny Perfekt Vision
Jana III Sobieskiego 8
21-500 Biała Podlaska

Serdecznie polecam Panią doktor, bardzo miła, z bardzo dobrym podejściem do dzieci ale i osób dorosłych. Sama jestem jej pacjentką od dziecka i mogę bardzo polecić Panią doktor.
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Aleksandra Turuk

ulica Reymonta 21B
21-500 Biała Podlaska

Pani doktor jest bardzo wyrozumiała wobec małych pacjentów, cierpliwa, sympatyczna. Jest to jedyna Pani doktor do której moja córeczka idzie w "podskokach" i w dodatku pierwsza wchodzi do gabinetu. Zdecydowanie polecam wszystkim którzy szukali odpowiedniego i przede wszystkim kompetentnego lekarza. Wszystko skrupulatnie wytłumaczy, porozmawia, szuka przyczyn choroby u podstaw, a nie od razu objawy i diagnoza. Jestem mile zaskoczona, że istnieją jeszcze tacy lekarze jak Pani Aleksandra. Polecam wszystkim. Dbajcie ...
Opinia dodana przez: Kinia28

Riad Hajdar

Neonatolog, Pediatra

21-500 Biała Podlaska

Bardzo dobry lekarz, przemiły człowiek.Od lat leczy dzieci w mojej rodzinie. Odkąd mam swoje dzieci również do Niego chodzę. Mam do Niego ogromne zaufanie i tylko po wizycie u Niego jestem spokojna o zdrowie swoich dzieci :-) Ma wspaniałe podejście do dzieci i rodziców także :-) Wytłumaczy wszystko o co się zapytam, jeśli chodzi o poświęcony czas uważam ze jest adekwatny do dolegliwości dziecka-jeśli kontrola jest krócej jak się pójdzie ...
Opinia dodana przez: Magda

lekarz Adam Macech

21-500 Biała Podlaska

Bardzo dziękuję za pomoc, empatię i poczucie humoru. Jest pan lekarzem godnym polecenia. Szczepańska Stanisława

lekarz Katarzyna Niewęgłowska

Internista, Gastrolog

ulica Terebelska
21-500 Biała Podlaska

Pani dr.bardzo profesjonalna i kompetentna.To wspaniały specjalista i wybitny fachowiec,jest przy tym miła i sympatyczna osoba,która tworzy przyjazna atmosferę w gabinecie.Wizytyzawsze

lekarz Marzena Wikło-Czyż

21-500 Biała Podlaska

Moją żoną zajęła się jak nikt inny, postawiła prawidłową diagnozę i zrobiła wszystko co tylko mogła oraz skierowała na dalsze leczenie do Lublina na Chmielną!!!
Opinia dodana przez: Krzysztof

lekarz Karolina Korycka-Turuk

Lekarz rodzinny, Pediatra

ulica Reymonta 21B
21-500 Biała Podlaska

Bardzo dobry lekarz i bardzo dobry człowiek. Pani doktor jest skromna , miła i kompetentna. Polecam
Opinia dodana przez: przypadkowa pacjentka

lekarz Justyna Renata Niebrzegowska-Haczkur

Laryngolog

21-500 Biała Podlaska

Wspaniały, ludzki lekarz. Pani doktor jest osobą bardzo kompetentną, miłą, tłumaczy dokładnie każdy problem, uspokajając przy tym pacjenta.

lek. dent. Dominika Godzic-Wałecka

Gabinet Stomatologiczny
Sapieżyńska 10/11
21-500 Biała Podlaska

Młoda ale bardzo zdolna pani doktor ,uwagę należy zwrócić na panią asystętke ,miła znająca doskonale swoją profesję ,ogólnie tanio i bardzo profesjonalnie ,tylko pozazdrościć . Polecam
Opinia dodana przez: mario

lekarz Marek Iłżecki

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Specjalistyczny Zespół Medyczny "INTERMED" Sp. z o. o.- Oddział Biała Podlaska
ul. Józefa Ignacego Kraszewskiego 6
21-500 Biała Podlaska

Przyjechałem do Pana Doktora z drugiego końca Polski z dużym tętniakiem aorty brzusznej. W Szczecinie słyszałem, że trzeba czekać, bo nieciekawie usytuowany i operacja zbyt ryzykowna. A, Pan Doktor stwierdził , że tak duży tętniak to tykająca bomba i zaproponował natychmiastową operację. Polecam z całego Serca, bo to nie tylko wyjątkowy profesjonalista, odważny , kompetentny lekarz, świetny operator, ale też ciepły empatyczny człowiek. Lekarz z powołania, najlepszy z jakim miałem ...
Opinia dodana przez: Janusz

lekarz Mirosława Sosińska

Neurolog

ulica Sworska 29
21-500 Biała Podlaska

Pani Doktor potrafi bardzo trafnie postawić diagnozę i ma podejście do wszystkich pacjentów, nawet tych, którzy na początku nie za bardzo chcą współpracować, tak jak ja.Wedlug mnie jest super specjalistą oraz przemilym czlowiekiem.Umie sluchac pacjenta,doradzic,pocieszyc!W kazdej chwili mozna zadzwonic w razie jakiejs szybkiej konsultacjii.Szczerze polecam wszystkim, którzy zmagają się z neurologicznymi schorzeniami i za pośrednictwem portalu serdecznie dziękękuję za okazaną pomoc.
Opinia dodana przez: Sebastian

lekarz Katarzyna Jędrzejkiewicz

Kolejowa 15
21-500 Biała Podlaska

Pani Doktor dokładnie zapoznała się z dostarczoną przeze mnie dokumentacją, przeprowadziła szeroki wywiad, przejrzała pozostałe dokumenty dotyczące chorób towarzyszących. Wytłumaczyła istotę choroby i jej leczenie. Bardzo uprzejma, łatwo nawiązująca kontakt. Godna polecenia. Renold K.
Opinia dodana przez: Renold

lek. dent. Anna Panasiuk

Daleka 25
21-500 Biała Podlaska

Leczę zęby ja i cała moja rodzina. Pani doktor uprzejma, zna się na swoim fachu, wszystko dokładnie tłumaczy. Polecam.
Opinia dodana przez: Robert

lekarz Abdulhakim Moqbil

Warszawska 20
21-500 Biała Podlaska

Bardzo zaangażowany poświęca dużo czasu pamiętam. Jak również wykonuje swoje obowiązki sumiennie. I z pełni zaangażowaniem.

lekarz Agnieszka Mazurek

21-500 Biała Podlaska

Bardzo fachowe podejście do pacjenta, trafny dobór leków. Fachowiec w swojej specjalizacji. Mila i profesjonalna obsługa medyczna.
Opinia dodana przez: Teresa

Ewelina Dresler

Psycholog

Biała Podlaska

Do p.Eweliny Dresler trafiłam w trudnym momencie mojego życia, rodzina nie potrafiła mi już pomóc. Do terapii zostałam po części zmuszona, lecz już po pierwszym spotkaniu poczułam wielką ulgę, a z każdym kolejnym coraz bardziej rozumiałam mój problem. Czułam się przy tym zrozumiana i wspierana. Przełamałam poczucie wstydu i przestałam się bać mówić o tym, z czym sobie nie radzę, co mnie boli. Czułam się swobodnie podczas rozmów. Pani Ewelina ...
Opinia dodana przez: Wiolka

lekarz Joanna Sobczak

21-500 Biała Podlaska

Przyjmowała nas na sorze. A raczej badała naszego synia. Genialna kobieta. Z podejściem do malucha i na prawdę cierpliwa w stosunku do rodziców. Na spokojnie wszystko wytlumaczyla i widać kobieta naprawdę ma wiedzę 😁
Opinia dodana przez: Marzena

lekarz Agnieszka Kamińska-Birula

ulica Księcia Witolda 21F
21-500 Biała Podlaska

Skuteczność w leczeniu moich dzieci 100% Delikatna w badaniu dzieci, uprzejma i cierpliwa. Polecam tę wspaniałą Panią Doktor.
Opinia dodana przez: Emilia