Lekarze Biała Podlaska

lek. dent. Krystyna Rafałko

aleja Jana Pawła II 174
21-500 Biała Podlaska

Profesjonalne podejście do klienta, Pani doktor miła, komunikatywna, z ogromnym zaangażowaniem podeszła do problemu, który rozwiązała znakomici. Z pewnością skorzystam jeszcze z usług Pani doktor, gorąco polecam.
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Małgorzata Maryniuk

Lekarz rodzinny

Stacja Pogotowia Ratunkowego Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Białej Podlaskiej
21-500 Biała Podlaska

NIE POLECAM Pani dr Maryniuk. Jest osobą niekompetentną, wprowadza w błąd pacjenta. Na wizycie Pani dr po sprawdzeniu wyników badań, stwierdziła, że wszystko jest w porządku i nie zaleca dalszej diagnostyki, ponieważ wszędzie jest Covid... Na szczęście nie posłuchałam "rady" Pani Maryniuk, a następnie po kilku dniach zdiagnozowano nowotwór. Bardzo, ale to bardzo NIE POLECAM!
Opinia dodana przez: Agata

lekarz Krystyna Srzednicka

ulica Łukaszyńska 25/32
21-500 Biała Podlaska

Lekarz Krystyna Srzednicka jest bardzo nieuprzejma i pretensjonalna, wymyśla różne schorzenia aby pacjent przychodził jak najczęściej. Inni lekarze wyeliminowali diagnozy pani Krystyny.

lekarz Czesław Sudewicz

Reumatolog, Internista

Bartoszewicza 28
21-500 Biała Podlaska

Traktuje pacjentów za nic uważa się za super lekarza A w rzeczywistości miernota lekarska pacjenta z nowotworem niechodzacego z trudnościami oddechowhmi wypisuję do domu gdzie lekarze przyjmujący na sor stwierdzają konieczność podania krwi i pozostawienie do leczenia szpitalnego nie polecam tego lekarza nikomu

lekarz Mieczysław Orzeł

Internista, Kardiolog

Specjalistyczny Zespół Medyczny "INTERMED" Sp. z o. o.- Oddział Biała Podlaska
Kraszewskiego 6
21-500 Biała Podlaska

Wyrażam głębokie rozczarowanie sposobem, w jaki zostałam potraktowana podczas mojej wizyty. Pomimo kluczowego wskazania w skierowaniu do endokrynologa dotyczącego konieczności uwzględnienia dokumentacji medycznej z uwagi na złożony charakter mojego przypadku, lekarz wykazał się całkowitym brakiem zainteresowania moją sytuacją. Wygląda na to, że przypadki wymagające większej uwagi i zaangażowania przechodzą poza kompetencje Pana Doktora, jednakże to w żadnym wypadku nie usprawiedliwia braku szacunku oraz zaniedbania w procesie diagnostycznym. Byłam traktowana jak ...

lekarz Jarosław Religioni

21-500 Biała Podlaska

Doskonały specjalista świetnie stawiający diagnozę bardzo dobry chirurg jeśli to że nie jest zbyt kordialny niektórzy uważają za wadę to przypomominam byliście w szpitalu nie w domu publicznym i nie chodziło o to żeby wam bylo miło tylko o to żeby ktoś uratował wam życie a doktor Religionii to właśnie czyni i zachowując skromność i pokorę
Opinia dodana przez: Jarek

lekarz Alicja Juchimiuk

Lekarz rodzinny, Pediatra

Orzechowa 21a
21-500 Biała Podlaska

Jak taki człowiek może pracować z chorymi ludźmi? Totalna znieczulica. Brak szacunku do człowieka. Lekarka opryskliwa, nerwowa i nie miła. Nie polecam. Ta Pani nie powinna pracować w służbie zdrowia!!!
Opinia dodana przez: Ala

Beata Olkowska

Chirurg stomatolog, Stomatolog

Budkiewicza 2
Biała Podlaska

Miałem usuwane kilka ząbków na raz, znieczulenie działało ok, ale czułem jakby mi Pani Dentystka miała chęć szczękę połamać. Spociła się przy tym strasznie (później okazało się, że jeden ząb można było leczyć, ale jej było łatwiej wyrwać). Jeżeli chodzi o uprzejmość to brak jej. Na koniec, krzyknęła za swoją usługę o 100zł więcej niż były ustalenia przed zabiegiem, rzucając w moją stronę: "no przecień Pan widział jak się namęczyłam". ...
Opinia dodana przez: Masakra

lekarz Agnieszka Borek

21-500 Biała Podlaska

Wg mnie tej pani pediatra i lekarzem nazwać nie można ,wogóle to jakas pomyłka.Pojechalam z dzieckiem na nocna pomoc bo nie mogłam zbić dziecku gorączki nie wyszlam stamtąd z żadną wiedzą dziecko 9miesieczne gorączkowało 39stopni 39.5 ta pani tylko go osluchala,nawet nie zmierzyła temp,nie zajrzała Do uszu nie sprawdziła ciemiączka.temp sprawdziła dopiero gdy zwróciłam jej uwagę ,jej termometr wskazywał o wiele niższa temp niż moje 2 w domu zresztą był ...
Opinia dodana przez: Marlena

lekarz Marta Smołecka

Pulmonolog, Pediatra

Gabinet Stomatologiczny
Sapieżyńska 10/11
21-500 Biała Podlaska

Pani doktor zła że pracuje. Wkurzona że lekarz rodzinny podejrzewa u dziecko astmę. Naskoczyła na dziecko że nie chce dmuchnąć. Powiedziała do matki Pani ją zostawi niech sobie płacze ona się brzydko zachowuje. W takiej atmosferze ciężko wykonać badania z dzieckiem wrażliwym. Nie pytała mnie o kaszel co i jak. Mimo że wziewy dzialają ona uznała żeby ich nie dawać. Wyszłam z niczym.

lekarz Katarzyna Ignatiuk

Lekarz rodzinny

21-500 Biała Podlaska

Wielka Pani Dr przyjmuje pacjentów jak trendowatych... Brzydzi sie ich dotykac i nawet unika rozmowy. W moim nagłym przypadku, pomimo umówionej wizyty, była zła, że się spóźniłam, choć nie miała innych pacjentów i była nadal w swoich godz pracy.. Badanie przebiegło pobieżnie,z obrzydzeniem dotykala mojego ciała po czym stwierdzila ze pewnie mam niestrawność, przypisała espumisan i No-Spe???!! Oraz asekuracyjnie wypisala skierowanie na SOR bo zblizal sie weekend... Po bolesnej nocy ...
Opinia dodana przez: Ania

lekarz Jadwiga Sadownik

Alergolog, Pediatra

Łukaszyńska 40 lok. 2
Biała Podlaska

Bardzo nie polecam, nie słucha rodziców, wszystko robi jakby z łaski, bardzo nie uprzejmą i wyniosła. Nigdy wiecej tam z dzieckiem nie pójdę.

lekarz Sławomir Łazuka

Internista, Lekarz rodzinny

21-500 Biała Podlaska

Lekarz jak najbardziej niegodny polecenia. Kilkukrotnie natrafiłam na niego ja i dziecko kiedy musiałam skorzystać z nocnej pomocy lekarskiej. Odpowiada jedynie na dzień dobry ale i to nie zawsze. Trzeba go ciągnąć za język żeby powiedział co dolega. Byłam ostatnio u niego ze sobą i synem zarówno u mnie jak i u syna badanie osłuchowe bardo krótkie na moje kilkukrotnie powtórzone pytanie co dolega mojemu synowi i mnie odpowiedz brzmiała ...
Opinia dodana przez: Paulina

lekarz Marianna Wolińska

21-500 Biała Podlaska

Przestrzegam wszystkich przed tą kobietą. W ogóle nie nadaje się na lekarza!! Zamiast leczyć, okalecza uzębienie i wygląd!!!

lekarz Paulina Wilusz

21-500 Biała Podlaska

Najgorsza laryngolog... na szumy uszne dostałem flegamine... u laryngologa w Lublinie diagnoza to perlak. Dziękuję Pani Paulino !!!
Opinia dodana przez: Robert

lekarz Monika Moczybroda

21-500 Biała Podlaska

Pani doktor-bez jakiegokolwiek podejścia do dziecka,nie potrafiła powiedzieć dziendobry do trzylatka-cytuje co powiedziała:”nie chce oglądać tego cyrku -lepiej aby pani wyszła z tym dzieckiem,...”niewyobrażam sobie jak można przyjąć takie dziecko na oddział,,”(dziecko płakało,wystraszone-a pod jej wpływem stał się jeszcze bardziej roztrzęsiony) Zupełny brak podejścia do dziecka-kogoś kto tytułuje się PEDIATRĄ-pani doktor jakby nigdy nie miała kontaktu z dziećmi: zimna ,chłodna,-chyba trenowała tylko na lalkach, być może humorki z życia przekłada ...
Opinia dodana przez: Marlena

lekarz Ireneusz Pracoń

Internista, Endokrynolog

ulica Spółdzielcza 2/20
21-500 Biała Podlaska

Za dwie minuty poświęconego mi czasu zapłaciłam 250 zł. Obserwując wchodzące i wychodzące osoby zauważyłam , że za 20 minut pracy po 250 zł zostawiliśmy w gabinecie 2500 zł. Pozostawiam do zastanowienia się.

lekarz Elżbieta Pietras

Internista, Lekarz rodzinny

ulica Sidorska 99/35
21-500 Biała Podlaska

Zostałam bardzo źle potraktowana przez Panią Doktor Pietras w gabinecie na pogotowiu. Pani Doktor była dla mnie nieżyczliwa, nieprzyjemna i niemiła. Na moje pytania odpowiadała bardzo nieuprzejmie i z ironią. Jestem bardzo niezadowolona z tego jak Ta Pani mnie potraktowała. Nie chcę się już nigdy więcej leczyć u tej Pani. Zyskała sobie u mnie bardzo negatywną opinie przez swoje zachowanie.
Opinia dodana przez: Gosc

lekarz Rafał Młynarski