Lekarze Kołobrzeg

lek. med. Mateusz Knakiewicz

Chirurg plastyczny

78-100 Kołobrzeg

Super lekarz! W szpitalu w Gryficach operował mi ginekomastę i jeste bardzo zadowolony. Bardzo zaangażowany w pracę i opiekę nad pacjentem. Dobrze że akurat do niego trafiłem bo czytając opinię innych pacjentów nie każdy tam taki jest. Efekt pooperacyjny doskonały!
Opinia dodana przez: Wojciech

lekarz Elżbieta Zdanowska

Anestezjolog

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska lek. Elżbieta Zdanowska Anestezjolog
ulica Fredry Aleksandra 15 A
78-100 Kołobrzeg

Profesjonalna, kompetentna,sympatyczna.Mialam 2 zabiegi na twarz z medycyny estetycznej,jestem super zadowolona.Polecam każdemu.Napewno skorzystam z wizyt u Pani dr.Zdanowskiej.
Opinia dodana przez: Danuta

lekarz Hanna Chełmińska-Sienkiewicz

ulica Łopuskiego 31/25
78-100 Kołobrzeg

bardzo rzeczowa i fachowa pani doktor . Lecze się u niej od kilku miesięcy prywatnie, gabinet na nowej starówce i z całego serduszka mogę polecić tego lekarza, który uchronil mnie przed operacja i wyratowal lekami. jeszcze raz dziekuje pani doktor! !!
Opinia dodana przez: Danuta

lekarz Małgorzata Bieniek

Internista, Fizjoterapeuta

Ośrodek Leczniczo-Wypoczynkowy Kormoran Sp. z o.o.
ulica Portowa 8
78-100 Kołobrzeg

Polecam! Bardzo kompetentna, dokładna, cierpliwa i przesympatyczna lekarka. Nigdy żaden lekarz nie zbadał tak dokładnie mojej starszej mamy / pod względem cukrzycy, nadciśnienia, neurologicznie/. Pani doktor z uśmiechem wytłumaczyła wszystko mojej mamie. Bardzo bardzo dziękuję.
Opinia dodana przez: Beata

lekarz Maciej Zieliński

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

ulica Wschodnia 3
78-100 Kołobrzeg

Bardzo kompetentny z wszechstronnym podejściem lekarz, świetny diagnosta i chirurg, udziela odpowiedzi na wszystkie pytania chorego, nie lekceważy żadnych objawów, bardzo profesjonalne i holistyczne podejście do pacjenta. Polecam.
Opinia dodana przez: Hania D

lekarz Andrzej Żychliński

Flebolog, Neurolog

Czarnieckiego 4b lok. 2
78-105 Kołobrzeg

Zdecydowanie polecam. Wśród sanatoryjnych lekarzy wyróżnia się troską o pacjenta.

lek. dent. Aleksandra Dyba-Pujanek

ul. Wylotowa 87 U/4
78-100 Kołobrzeg

polecam, lekarz miły konkretny, zaangażowany w choroby pacjenta.

lekarz Katarzyna Koppicz-Bojanowska

Prywatny Gabinet Lekarski Ginekologiczno-Położniczy lek. specj. Urszula Pawlak
ulica Giełdowa 8F/1
78-100 Kołobrzeg

Wizyta u Pani Doktor to najlepsza decyzja jaką podjęłam. Świetny lekarz, kompetentny, rzeczowy, słowem: chce i wie jak pomóc pacjentowi. Lekarz, do którego mam pełne zaufanie i w razie konieczności, bez najmniejszych obaw oddam moje oczy w ręce Pani Doktor, bo wiem, że podejmie trafną decyzję i perfekcyjnie wykona zabieg. Zdecydowanie POLECAM !
Opinia dodana przez: Maria

lek. dent. Gabriela Świderek

Wojska Polskiego 6C
78-100 Kołobrzeg

Bardzo dobra pani stomatolog. Jest bardzo precyzyjna i dokładna. Dodatkowo co bardzo istotne jest niezwykle delikatna. W gabinecie ma pełny wachlarz usług, korzysta tylko ze sprzętów najwyższej jakości wręcz innowacyjnych na rynku. Zawsze coś doradzi i pomoże. Polecam wszystkim jeszcze raz.
Opinia dodana przez: Wojciech

lekarz Helena Kondak-Długońska

Internista, Lekarz rodzinny

Szpital Uzdrowiskowy "WILLA FORTUNA" s.p.z.o.z.
ulica Rafińskiego 3

dr n. med. Andrzej Krajewski

dr n. med. Andrzej Krajewski

Chirurg ogólny, Chirurg plastyczny

78-100 Kołobrzeg

Zachęcona pozytywnymi opiniami o Klinice i dr. Krajewskim postanowiłam udać się na konsultację i absolutnie tego nie żałuję. Pierwsze wrażenie jak najbardziej pozytywne a potem było już tylko lepiej, zabieg przeprowadzony bez komplikacji, opieka na najwyższym poziomie dzięki Paniom pielęgniarkom, które są przesympatyczne. A efekt po zabiegu jest świetny, jest super! Jeszcze raz wielkie dzięki i pozdrawiam cały personel Kliniki :)
Opinia dodana przez: Oliwka

lekarz Maciej Łopucki

Laryngolog

Budowlana 26a
78-100 Kołobrzeg

Pan Doktor Łopucki jest znakomitym lekarzem. Miałam okazję być u Pana Doktora 3 lata temu i w tym miesiącu 2 razy! Za każdym razem był bardzo miły, życzliwy, a zarazem bardzo rzeczowy i kompetentny. Zostałam dokładnie zbadana zarówno na pierwszej wizycie jak i przy kontroli. Wizyta odbyła się w bardzo miłej atmosferze i nawet dolegliwość nie była taka straszna dzięki podejściu Pana Doktora. Polecam wszystkim tak dobrego specjalistę!:)
Opinia dodana przez: Ola L.
nie lekceważy jakichkolwiek oznak chorobowych szuka potwierdzeń w badaniach.Podaje alternatywne rozwiązania

dr Waldemar Frąckowiak

Kardiolog

ulica Łopuskiego 31/25
78-100 Kołobrzeg

Polecam każdemu cierpiącemu na schorzenia kardiologiczne. Lekarz profesjonalista, zainteresowany pacjentem .Stosuje skuteczne metody leczenia ,a gdy trzeba, nie boi się kierować do innych, bardziej specjalistycznych ośrodków niż jego oddział. Do tego bardzo kulturalny i miły człowiek.

lek. med. Maciej Mazurek

Chirurg plastyczny

78-100 Kołobrzeg

Lekarz godny polecenia,profesjonalny,moje powieki wyglądają cudnie jestem szczęśliwa.Nie dość,że to wielka ulga, to wyglądają estetycznie i praktycznie nie ma śladu ingerencji skalpela. Prawdziwy artysta-esteta.Gorąco polecam !
Opinia dodana przez: Jagoda
Pani Doktor jest kobietą, która rozumie ludzi. Jest miła, uprzejma, ma dużą wiedzę i traktuje pacjentów jak LUDZI. Polecam wszystkim wizytę u Pani Doktor. Takich lekarzy powinno być więcej!!!!!!!!!

lekarz Ewa Brodzińska-Nowacka

Pulmonolog, Alergolog

Zagłoby 9
78-100 Kołobrzeg

Pani Doktor to prawdziwy lekarz z powolania,bardzo kompetentna mila pani !Takich ludzi juz jest bardzo malo ,dziekujemy bardzo i serdecznie polecamy -Gabriella i rodzice!!!
Opinia dodana przez: Rad Klos
{'id': 19953, 'name': u'Ko\u0142obrzeg'} Chirurg naczyniowy
                                       dr n. med. Zbigniew Grzybowski

dr n. med. Zbigniew Grzybowski

Chirurg naczyniowy

78-100 Kołobrzeg

Bardzo dobry lekarz,oddany pacjentowi, uczynny i uprzejmy . Obsługa leczenia najwyższym poziomie. Dobry specjalista
Opinia dodana przez: Piotr

Dorota Błądek-Książek

Ortodonta

Specjalistyczna Praktyka Stomatologiczna Zaleska Marzena
ulica Zapleczna 7G/14
78-100 Kołobrzeg

Miła,kompetentna,rzeczowa,profesionalna osoba...polecam!!!przyjmuje w tym samym miejscu,tylko zmienił się numer tel.508284996.