Lekarze Kołobrzeg

Dariusz Borkowski

ulica Dworcowa 12
78-100 Kołobrzeg

...super lekarz oby takich więcej...polecam tym,którzy naprawdę potrzebują pomocy dobrego" fachowca od leczenia dusz" i nie tylko!!!
Opinia dodana przez: Danuta

dr n. med. Teresa Bajorek – Czarnecka

Położna, Ginekolog położnik

Klinika Chirurgii Plastycznej Medycyny Estetycznej dr Andrzej Krajewski
Fredry 15
78-100 Kołobrzeg

Pragnę bardzo serdecznie podziękować Pani Doktor za pełne empatii podejście do pacjenta, za opiekę po zabiegu jak również za znalezienie czasu, aby pacjentowi udzielić właściwych informacji, kiedy jest pełen niepokoju i bólu. Pani Doktor- z wyrazami szacunku oraz życzeniami wielu sukcesów na niwie zawodowej jak i prywatnej, jeszcze raz dziękując za pełną zaangażowania postawę, Stanisława z Pogorzelicy.
Opinia dodana przez: Stanisława z Pogorzelicy

lekarz Ireneusz Bąk

Otolaryngolog

Regionalny Szpital
ulica Łopuskiego Edmunda 31
78-100 Kołobrzeg

Bardzo dobry lekarz prowadzi mnie po operacji nosa jest bardzo dokładny i pilnuje rzeby nic sie tam w środku nie działo jest godny polecenia
Opinia dodana przez: Grzegorz

lekarz Sylwester Olczak

Laryngolog

Dom
Michałowskiego 20
72-300 Kołobrzeg

Jaki jestem zadowolony i szczęśliwy że trafiłem wreszcie na PRAWDZIWEGO LEKARZA, leczę się laryngologicznie od ponad trzydziestu lat, przez ten czas przeszedłem przez ręce wielu lekarzy i często odwiedzałem szpitale. Myślę że gdybym wcześniej poznał i trafił do doktora Olczaka to nie cierpiałbym aż tyle. Wspaniały lekarz posiada idealne podejście do pacjenta, wyśmienicie zna się na swojej pracy, bardzo skutecznie leczy i co naprawdę najważniejsze zawsze ucieka od używania antybiotyków, ...

lekarz Rajmund Piwowarczyk

Poradnia Zdrowia Psychicznego
Kołobrzeg ul. Kolejowa 1
78-100 Kołobrzeg

Wspaniały człowiek! Poświęca pacjentowi dużo czasu i zaangażowania, nie zostawia w potrzebie. Poza tym sam głos doktora ma działanie terapeutyczne. Inteligentny i empatyczny człowiek z którym można porozmawiać na każdy temat. Bardzo szanuję i zdecydowanie polecam- najlepszy w zachodniopomorskim!

lekarz Lidia Jastrzembska

Lekarz rodzinny

Przychodnia Rodzinna
Unii Lubelskiej 31c
Kołobrzeg

Bardzo dobry lekarz,dobrze dobiera leki, cierpliwa, rzetelna. Wszyscy lekarze powinni mieć takie podejście do pacjenta.Duże uznanie. Irena
Opinia dodana przez: Irena

Remigiusz Paprocki

Psycholog

Poradnia Zdrowia Psychicznego
Kołobrzeg

Beznadziejny psychoterapeuta. Ostrzegam! na własnym przykładzie przed wizytami u tego ,,niby psychoterapeuty, ponieważ "Ledwo uszłam z życiem" właśnie dzięki ,,pomocy tego psychoterapeuty - uprawiającym jakieś ,,czary-mary na ludziach którzy naprawdę potrzebują pomocy, więc Ostrzegam, że u tego psychoterapeuty na pewno takiej pomocy Nie otrzymają - tylko popadną w jeszcze gorszy stan zdrowia...byłam u tego pana siedem razy i wszystko było dobrze, ale do szóstej wizyty, a ostatnia 7-ma wizyta zakończyła ...
Opinia dodana przez: Danuta
Bardzo kompleksowe podejście do pacjenta, fachowe doradztwo w zakresie żywienia. Polecam panią doktor.
Opinia dodana przez: Marta

lekarz Jolanta Grzesiak

Internista, Diabetolog

POL - MED
Zapleczna 9C/9
78-100 Kołobrzeg

Jedyny lekarz rodzinny który nie tylko przepisuje tabletki, ale docieka co jest tego przyczyną. Dzieki pani doktor została zdiagnozowana u mnie Astma Oskrzelowa i jej przyczyna alergia. Jestem po odczulaniu i wiem, że żyje ! Leków nie biorę prawie wogole, a wynikiem kilku lat zarzywania różnych śmisznych tabletek i antybiotyków na suchy uporczywy sezonowy kaszel były zniszczone migdałki i 2 pobyty w szpitalu ! Polecam panią doktor !

dr Aleksandra Jastrzębska

Stomatologia Kołobrzeg
Armii Krajowej 3
78-100 Kołobrzeg

Bardzo polecam panią doktor, podczas urlopu naprawiła mi aż 5 zębów , jest delikatna i kompetentna , ma doświadczenie i wiedzę, poświęca maksimum czasu a nawet więcej dla pacjenta, musi być zadowolona ze swojej pracy i wtedy pacjent jest też zadowolony , z całego serca polecam i pozdrawiam panią doktor.
Opinia dodana przez: Katarzyna M

lekarz Andrzej Kierznowski

ul. Rzeczna 11b
78-100 Kołobrzeg

bylam pacjentka dr Kierznowskiego. mialam silne bole brzucha i krwawilam (wtedy mialam 56 lat). pan doktor stwierdzil, ze mam endometrium i gdyby sie pojawily znowu bole lub krwawienie mam przyjsc.minelo pol roku pojawily sie bole i krwawienie. poszlam ponownie do gabinetu doktora. po badaniu stwierdzil, ze musze pojsc do szpitala aby pobrali wycinek i wyslali do badania. okazalo sie, ze mam raka. podczas wizyt pan doktor nie widzial zmian rakowych. ...
Witam 18.09. 2022 trafiłam z synem do szpitala do p. doktora dodam że byłam osobą przyjezdną (rodzinne wakacje) chociaż to nie ma znaczenia moim zdaniem ale zachowanie i podejście owego lekarza to porażka arogancki nie przyjemny facet który na gorączkę wymioty syna przepisał syrop twierdząc, że to tylko jakaś infekcja i że przejdzie z kwitkiem opuściłam szpital. To była ndz wieczór więc syn cała noc się męczył i nic innego ...
Opinia dodana przez: Iwona

lekarz Paweł Pasternak

Krzywoustego Bolesława 7/7
78-100 Kołobrzeg

Świetny lekarz z dobrym poczuciem humoru takich lekarzy coraz mniej. Eh co by tu nie pisać do polecenia dla każdego potrzebującego rady chirurga onkologa.
Opinia dodana przez: Karolina

dr n. med. Wojciech Trzeciak

Prywatna Praktyka Lekarska
78-100 Kołobrzeg

W końcu po kilku latach męczenia się z róznymi problemami, nieuprzejmością lekarzy i olewaniem mnie, trafiłam w dobre ręce. Lekarz naprawdę godny polecenia, widać, że bardzo doświadczony, kompetentny i doskonały w swoim fachu. Poświęca bardzo dużo czasu, rozmawia, tłumaczy, zapisuje, słucha, interesuje się, pomaga. Naprawdę chce pomóc i zależy mu na pacjentach. Rozumie ból i nie kwestionuje problemu. Jest bardzo uprzejmy, w gabinecie jest czysto i estetycznie, można czuć się ...
Opinia dodana przez: Beata

lekarz Sławomir Godleś

ulica Wschodnia 3
78-100 Kołobrzeg

Po raz pierwszy poczułam się u lekarza tak komfortowo, jak kobieta . A co do lekarzy ginekologów - byli u mnie na końcu. Niezwykły człowiek i niezwykły lekarz. Polecam . A poszłam po zasięgnięciu opinii. Mam 5 na przodzie pesela a u Pana Doktora czułam się w pełni dowartościowaną kobietą.

Grzegorz Początek

Cytolog, Ginekolog

ul. Wylotowa 87 U/4
78-100 Kołobrzeg

Bardzo dobry lekarz, Prowadził moja pierwsza ciąże i poprowadzi drugą, jestem bardzo zadowolona, konkretny z dobrym podejściem do pacjentki.
Opinia dodana przez: Jagoda

lekarz Ewa Kazior-Szaulińska

Gastrolog

Okopowa 13 lok. 109
78-100 Kołobrzeg

Świetna specjalistka. Kolonoskopia... Moja ciotka miała kilka razy z racji nowotworu jelita, i nigdy jej nie bolało, ale kształty ma, że tak powiem, rubensowskie. Sąsiad też miał, chudy jak patyk, na NFZ bez narkozy, stwierdził, ze nigdy więcej nie da sobie tego zrobić, woli umrzeć na nowotwór niż powtórzyć kiedykolwiek to badanie. Bardzo przerażało mnie to badanie. Jednak Pani Doktor jest bardzo dopingująca - rachu ciachu i po sprawie. Warto ...
Opinia dodana przez: Renata P.

Ewa Giza

Psychiatra

Prywatna Praktyka Psychiatryczno-Psychologiczna Lekarz Chorób Wewnetrznych i Specjalista Psychiatra Ewa Giza i mgr Psycholog Marta Giza
Kołobrzeg

Pani dr.Giza jet bardzo dobrym lekarze i nie zgadzam się na opinie inny ludzi ktorzy żle o niej mówią ja mam bardzo dobre zdanie na jej temat pomogła mi kiedy nie miałam gdzie spać zostałam przyjeta na oddział w bardzo ciężkiej sytuacji rodzinnej ..jednak uważam, że jest dobrym lekarzem psychiatrą razem z innymi wyłącznie z dr. Moniką Wódz
Opinia dodana przez: K.C

lekarz Joanna Małaczewska

Wenerolog, Dermatolog

Armii Krajowej 20c lok.20
Kołobrzeg

Z własnego doświadczenia zdecydowanie odradzam leczenia się u Pani Małaczewskiej. Leki na receptę, które kazała mi brać nie przynosiły żadnego rezultatu tylko efekty niepożądane. Gdy to zgłaszałem nalegała wyłącznie na kolejne płatne wizyty, na których nie dowiadywałem się nic nowego. Strata czasu, zdrowia i pieniędzy. Inny lekarz od razu zdiagnozował problem.
Opinia dodana przez: Michał

lekarz Paweł Waszak

Regionalny Szpital
ulica Łopuskiego Edmunda 31
78-100 Kołobrzeg

Lekarz Pan Paweł Waszak - bardzo kompetentny wzbudzający zaufanie. Tłumaczy skąd się wzięły problemy i jak z nich wyjść. Bardzo uprzejmy i taktowny i najważniejsze wzbudza zaufanie. Ja lubię jak lekarze się uśmiechają mnie to bardzo uspakaja. Szczerze polecam !
Opinia dodana przez: Anna