dr n. med. Wojciech Trzeciak

Ginekolog

3,9

Doktor Wojciech Trzeciak,to niezwykły człowiek i wspaniały lekarz.Nie boi się wyzwań ,najważniejsze jest dla niego dobro pacjenta,opieka jaką mnie obdarzyła w czasie mojej choroby ,która spadła jak grom z jasnego nieba .Zawsze mogłam na niego liczyć on jako jedyny interesował sie stanem mojego zdrowia dodam że wcześniej nie bylam pacjęntką Pana Dr.Trzeciaka poznałam go w szpitalu .Dziękuje za wszystko za to ze Pan jest dług wdzieczności do końca życia :)

Polecam Pana doktora w 100%.Wiedza,kompetencja,podejście na najwyższym poziomie.Poświęca dużo czasu na wizycie,odpowie na każde pytanie,pomoże i doradzi.Cena adekwatna do jakości.

Godny polecenia , poniewaz bylam na kase chorych i dostalam zlecenie na komplet podstawowych i dodatkowych badan.W szpitalu lezalam , skierowana bylam z gabinetu ordynatora, zaznaczam prywatni, udawal , ze nie zna. Po powaznej operacji , jedynie p Trzeciak się , wrocil idac do domu , zbadal , dal recepte . Przy czym szwy na brZuchu się rozeszly i zostaly 3 otwarte rany. Wielki szacunek dla p doktora . Dziekuje.

Polecam dr .Trzeciaka z czystym sumieniem miły i kompetentny Dziękuję Panie doktorze za pomoc i przeprowadzona operacje ☺

Polecam dr .Trzeciaka z czystym sumieniem miły i kompetentny
Dziękuję Panie doktorze za pomoc i przeprowadzona operacje ☺

Naprawdę polecam jeszcze żaden lekarz nie poświęcił mi tyle czasu jak dr.Trzeciak miły,uprzejmy tłumaczy wszystko konkretnie jadę do niego prawie 50 km ale naprawdę warto nie zgodzę się że liczy się tylko kasa liczy się dobro pacjentki .

Jeden z niewielu już chyba prawdziwych lekarzy. Bardzo miły, uprzejmy a przy okazji kompetentny. Prowadziłam u niego 2 ciąże, mimo, że nie mieszkam w K-gu, tylko w tym sąsiednim mieście na K. ;-) Polecam Doktora wszystkim moim koleżankom, te, które skorzystały z usług Doktora są równie zadowolone jak ja. A co do kosztu wizyty- zawsze można chodzić na NFZ albo do innego, tańszego lekarza - obowiązku nie ma.

Nierób !!!!! Cham i prostak ! Może trafiłam na jego zły dzień ale olał kobiete w ciąży !!!! Nie do przyjecia !!!

polecam leczę się u niego 17 lat dzięki niemu urodzilam core polecam dla mnie super lekarz i czlowiek nie zgadzam się z negatywnymi opiniami nie naciąga , jak może kieruje na badania przez szpital.

Pan Doktor bardzo kompetentny, miły, dba o pacjenki. Godny polecenia.

Pan Doktor bardzo kompetentny, miły, dba o pacjenki. Godny polecenia.

Jest to lekarz, który podchodzi do pacjentki jak do człowieka. Będąc w gabinecie mam wrażenie, że w tym czasie to ja jestem najważniejsza. Tłumaczy wszelkie schorzenia, zleca zabiegi w szpitalu, a jak widzi, że nie może pomóc wysyła do specjalistów i nie obraża się na pacjentkę, że zmienia lekarza. Cena duża, ale i kompetencje lekarza oraz czas jaki poświęca są również duże. Szczerze polecam