dr n. med. Wojciech Trzeciak

Najlepszy lekarz jakiego spotkalam do tej pory prowadzil moja druga ciaze bardzo kompetentny i doswiadczony podchodzi indywidualnie do kazdego pacjenta a jego dobro jest dla niego najwazniejsze Lekarz godny zaufania i polecenia!*****

Lekarz godny zaufania i polecenia!*****

Super lekarz, prawdziwy specjalista.Naprawdę godny polecenia ,pełen profesjonalizm .Inteligentnym humorem rozładuje stres związany z badaniem , zabiegiem i zaleceniami.

Profesjonalista. Lekarz z ogromną wiedzą I doświadczeniem. Polecam w 100 %. Będąc w pierwszej ciąży tylko doktor Trzeciak w szpitalu zainteresował się moją osobą. Dlatego nie wyobrażam sobie wizyt u innego lekarza będąc w obecnej ciąży.

Przebywałam na oddziale ginekologii w szpitalu ,w Kołobrzegu. Nie byłam wcześniej pacjentką doktora Trzeciaka. Doktor dokładnie i bez pośpiechu przeprowadził wywiad i badania. Operacja przebiegła bez żadnych komplikacji. Po zabiegu również udzielił mi wszelkich niezbędnych informacji. Osobiście uważam że jest to lekarz godny zaufania i polecenia.

Osobiście uważam że jest to lekarz godny zaufania i polecenia.

W końcu po kilku latach męczenia się z róznymi problemami, nieuprzejmością lekarzy i olewaniem mnie, trafiłam w dobre ręce. Lekarz naprawdę godny polecenia, widać, że bardzo doświadczony, kompetentny i doskonały w swoim fachu. Poświęca bardzo dużo czasu, rozmawia, tłumaczy, zapisuje, słucha, interesuje się, pomaga. Naprawdę chce pomóc i zależy mu na pacjentach. Rozumie ból i nie kwestionuje problemu. Jest bardzo uprzejmy, w gabinecie jest czysto i estetycznie, można czuć się swobodnie, nie zawstydza i stwarza komfortową atmosferę. Dzięki niemu jestem w lepszym stanie i polecam każdej kobiecie. Moim znajomym też ...

Poświęca bardzo dużo czasu, rozmawia, tłumaczy, zapisuje, słucha, interesuje się, pomaga. Naprawdę chce pomóc i zależy mu na pacjentach. Rozumie ból i nie kwestionuje problemu. Jest bardzo uprzejmy, w gabinecie jest czysto i estetycznie, można czuć się swobodnie, nie zawstydza i stwarza komfortową atmosferę. Dzięki niemu jestem w lepszym stanie i polecam każdej kobiecie. Moim znajomym też pomógł, właśnie z ich polecenia poszłam do doktora Trzeciaka. Takiego lekarza właśnie potrzebowałam, żeby w końcu ktoś fachowo się zajął leczeniem, a nie na odwal się wypisał mnie z kwitkiem.

Polecam każdej kobiecie.

Polecam Pana doktora w 100%.Wiedza,kompetencja,podejście na najwyższym poziomie.Poświęca dużo czasu na wizycie,odpowie na każde pytanie,pomoże i doradzi.Cena adekwatna do jakości.

Doktor Wojciech Trzeciak,to niezwykły człowiek i wspaniały lekarz.Nie boi się wyzwań ,najważniejsze jest dla niego dobro pacjenta,opieka jaką mnie obdarzyła w czasie mojej choroby ,która spadła jak grom z jasnego nieba .Zawsze mogłam na niego liczyć on jako jedyny interesował sie stanem mojego zdrowia dodam że wcześniej nie bylam pacjęntką Pana Dr.Trzeciaka poznałam go w szpitalu .Dziękuje za wszystko za to ze Pan jest dług wdzieczności do końca życia :)

Nierób !!!!! Cham i prostak ! Może trafiłam na jego zły dzień ale olał kobiete w ciąży !!!! Nie do przyjecia !!!

Polecam dr .Trzeciaka z czystym sumieniem miły i kompetentny Dziękuję Panie doktorze za pomoc i przeprowadzona operacje ☺

Polecam dr .Trzeciaka z czystym sumieniem miły i kompetentny
Dziękuję Panie doktorze za pomoc i przeprowadzona operacje ☺

Naprawdę polecam jeszcze żaden lekarz nie poświęcił mi tyle czasu jak dr.Trzeciak miły,uprzejmy tłumaczy wszystko konkretnie jadę do niego prawie 50 km ale naprawdę warto nie zgodzę się że liczy się tylko kasa liczy się dobro pacjentki .