dr n. med. Wojciech Trzeciak

Polecam jak najbardziej.Wielka kompetencja,uprzejmość i delikatność.Duża ilość czasu poświęcona pacjentce i zaangażowanie.Kompleksowo wykonane wszystkie badania.Jestem naprawdę zachwycona.Cena duża ale naprawdę jest za co.

za wizyte wie ile skasowac ale nic wiecej.umowilam sie z nim na badanie w szpitalu drogie zreszta i zostalam zwyczajnie olana nawet telefonu nie odbieral.d..a nie lekarz niech sie spakuje

Zbadał dokładnie, wytłumaczył co i jak,dla mnie w porządku.

Zbadał dokładnie, wytłumaczył co i jak,dla mnie w porządku.

Śmiało mogę polecić, chodzę do niego już 7 lat, jedyny minus to cena. Ciężarne płacą tyle samo za każdą wizytę, które pod koniec ciąży są przecież częste.

dla takiej kasy to każdy jest uprzejmy a jak się pójdzie 10 razy to rachunek jest prosty .A na koniec lekarz stwierdza że nie ma miejsca w szpitalu i trzeba czekać ....TYLKO pytam się na co?chyba na cmentarz KASY FISKALNE JESTEM ZAAAAAAAAA

Bardzo kompetentny lekarz . Wytłumaczył mi wszystko. Wizyta trwała około 40 minut.

a jak się do niego umówić podany nr nie odpowiada

a jak się do niego umówić podany nr nie odpowiada

lekarz na 5 ale duzo kosztuja wizyty i jak sie idzie na wizyte kontrolna to ponownie trzeba placic. dlatego znalazlam innego lekarza, tanszego.

ZAWSZE MIŁY I POMOCNY CHODZĘ JUŻ DO NIEGO 15 LAT PROWADZIŁ MNIE W CIĄŻY ,TO JEMU ZAWDZIĘCZAM UDANY PORÓD , SERDECZNIE POLECAM.

Jest to lekarz, który podchodzi do pacjentki jak do człowieka. Będąc w gabinecie mam wrażenie, że w tym czasie to ja jestem najważniejsza. Tłumaczy wszelkie schorzenia, zleca zabiegi w szpitalu, a jak widzi, że nie może pomóc wysyła do specjalistów i nie obraża się na pacjentkę, że zmienia lekarza. Cena duża, ale i kompetencje lekarza oraz czas jaki poświęca są również duże. Szczerze polecam