Lekarze Pabianice

Alergolog, Pediatra

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej MAC-MED
ulica Podleśna 4/2
95-200 Pabianice

Przecudowna Pani doktor. Dokładnie wszystko tłumaczy, profesjonalne podejście do pacjenta. Mogła bym wymieniać tych zalet bez końca. Z całego serca polecam Panią doktor :-)
Opinia dodana przez: Donata

lekarz Karol Krajewski

SPORTALL Karol Krajewski
ul. Jana Pawła II 17/19
95-200 Pabianice

Powiem krótko NAJLEPSZY LEKARZ NA JAKIEGO TRAFIŁAM PRZEZ SWOJE DŁUGIE ŻYCIE. POLECAM WSZYSTKIM Z URAZAMI ORTOPEDYCZNYMI. UPRZEJMOŚĆ, PROFESJONALIZM, CIERPLIWOŚĆ I GODNE TRAKTOWANIE PACJENTA. U TEGO LEKARZA CZUJEMY SIĘ WAŻNI, A NIE JAKO ZAWADZAJĄCY MARUDERZY.
Opinia dodana przez: Małgorzata

dr Łukasz Leszczyński

Neurolog

Centrum Medyczne ProMED sp z o.o.
ulica Mariańska 5a
95-200 Pabianice

Polecam. Pan doktor spokojnie wszystko wyjaśnia i odpowiada na pytania. Wszystko bez pośpiechu i w miłej atmosferze. Po pierwszej wizycie jestem zadowolona że trafiłam do Doktora.
Opinia dodana przez: Grażyna

lek. med. Przemysław Czarnecki

Chirurg dziecięcy

NZOZ Alergomed
ul. Kościuszki 17
Pabianice

Polecam z całego serca Pana doktora. Dziś córka miała pierwszy raz robiony laser. Wszystko wytłumaczył opisał i był mega delikatny. Prawdziwy lekarz z powołania znający się na rzeczy.
Opinia dodana przez: Beata

lekarz Ewelina Głuch-Szor

Zakład zaopatrzenia w środki pomocnicze (dobór aparatów słuchowych)
Jana Pawła II 68
95-200 Pabianice

Osobiście mogę polecić tę Panią doktor jest konkretna jest lekarzem a przede wszystkim człowiekiem . Dziękuję Pani .
Opinia dodana przez: sławek

lek. dent. Joanna Siennicka

Przychodnia Stomatologiczna
20 Stycznia 56/LA 8
95-200 Pabianice

Baaardzo polecam!!! Pani doktor Joanna Siennicka z kliniki na Rąbieńskiej 129 po mistrzowsku zajęła się dziś moją Laurą. Jestem pod wrażeniem. Olbrzymie uznanie. Pięcioletnia dziewczynka od dziś nie boi się dentysty. Ząb mleczny wyleczony.
Opinia dodana przez: Barbara

lekarz Katarzyna Wyrzykowska-Rabe

Dermatolog

Zamkowa 61
95-200 Pabianice

Kompetentna Pani doktor , cierpliwa , bardzo sympatyczna . W moim przypadku zastosowane leki zadziałały już po tygodniu .Byłam u innych lekarzy ale efektu nie było.Polecam.

lekarz Elżbieta Paradowska

Zakład zaopatrzenia w środki pomocnicze (dobór aparatów słuchowych)
Jana Pawła II 68
95-200 Pabianice

Właściwy człowiek na właściwym miejscu.mam 100%zaufania do p.doktor. szkoda tylko,że w przycoddni w Andrespol jest tak rzadko...
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Wiesław Zakrzewski

Zakład Opiekuńczo - Leczniczy
Szpitalna 2
95-200 Pabianice

Wspaniały lekarz . Profesjonalista . Ciepły , oddany swojej pracy. Uratował moje życie . Cudowny człowiek.
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Beata Gąsiorowska

Rehabilitant

Ośrodek Diagnostyki
STEFANA "GROTA" ROWECKIEGO 3
95-200 Pabianice

Bardzo uprzejmie proszę o kontakt z Panią dr Beatą Gąsiorowską celem ustalenia wizyty lekarskiej. Sprawa bardzo pilna. Mój telefon 513-507-690.
Opinia dodana przez: Edyta

lekarz Janusz Cherbeć

Przychodnia nr 2
Jana Pawła II 36/40
95-200 Pabianice

Lekarz godny polecenia. Robi wszystko z pasją. Dignoza była świetnie wytłumaczona. Od kilku lat chodzę na wizyty do Pana Janusza i jeszcze nigdy mnie nie zawiódł. Z całego serca polecam.
Opinia dodana przez: Anonimowy

lekarz Hanna Mroszczyk

Psychiatra

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej MAC-MED
ulica Podleśna 4/2
95-200 Pabianice

Bardzo Serdecznie chciałabym Podziękować Zacnej Pani Doktor za wsparcie mojej osoby.Styczność i Zaszczyt miałam poznać Panią Doktor podczas komisji w Powiatowym Zespole ds Orzekania o Niepełnosprawności w Łodzi.Pani Doktor to Lekarz Oddany osobom niepełnosprawnym,Pani Doktor jest Miła, Taktowna, Empatyczna,Bardzo Kulturalna.Pani Doktor potrafi słuchać drugiego człowieka.Pani Doktor niesie pomoc osobom chorym.Pani Doktor w 100% poświęca czas pacjentowi,Kompleksowo Podchodzi do sprawy, Udziela cennych rad oraz wskazówek do dalszej terapii.Dziękuje Pani Doktor za ...
Opinia dodana przez: Dorota

lekarz Marek Raźniewski

Centrum Medyczne ProMED sp z o.o.
ulica Mariańska 5a
95-200 Pabianice

Naprawdę godny polecenia lekarz , dzwońcie , umawiajcie się , myślę że mi pomógł . A samopoczucie na początek to już coś.
Opinia dodana przez: Janusz U.

lek. dent. Michał Kuroszczyk

Zielona 32
95-200 Pabianice

Bardzo dobry ,miły i uprzejmy lekarz .Wysmienity ,znający się na rzeczy fachowiec .Polecam z całego serducha .
Opinia dodana przez: Marcin

lekarz Piotr Rychlik

Lekarz medycyny ratunkowej

FALC Medycyna Sp. z o.o.
ul. Marii Konopnickiej 39
95-200 Pabianice

Pan Doktor jest uważny, pracowity, bardzo opanowany, potrafi złagodzić strach pacjenta. Jego wyjaśnienia o stanie badanej osoby są rozbudowane. Wzbudza zaufanie i sympatię.
Opinia dodana przez: Justyna

lekarz Anna Ciesielczuk-Łuczywek

Audiolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Eskulap Poradnia Zdrowia Rodzinnego
ulica Grobelna 8
95-200 Pabianice

Jestem pod wielkim wrażeniem wiedzy i kompetencji P.Dr.Anny.Ponadto podziwiam Jej ludzki,czyli wielkoduszny,stosunek do pacjenta.Dodam jeszcze : jest bezpośrednia,subtelna i delikatna w stosowanych zabiegach.Polecam z całego serca. Wielokrotna pacjentka Elżbieta
Opinia dodana przez: Elżbieta Lucyna Gortat

dr n. med. Jolanta Pentela-Nowicka

Neurolog

Eskulap
Laska 62/64 przy poczcie
95-200 Pabianice

Kompetentna, zyczliwa. Lecze sie od kilku lat u p.dr i jestem bardzo zadowolona.

lekarz Bogdan Koziej

Anestezjolog

Miodowa 58D
95-200 Pabianice

Jest po prostu zajebisty!!!! polecałbym gdyby był o 30 lat młodszy i o 50 kg chudszy. teraz to jest zgorzkniały staruszek, który ma wszystko za sobą i GDZIEŚ !!!

lekarz Monika Janowska-Maus

Rehabilitant

Zakład Opieki Zdrowotnej Pazare Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ulica Bracka 54
95-200 Pabianice

Dziś zaliczyłam pierwszą wizytę u pani doktor Moniki Janowskiej- Maus. Wspaniały człowiek, spokojna, opanowana, ma czas dla pacjenta, mówi językiem bardzo prostym, zrozumiałym. Jestem przebadana, dostałam skierowanie na rehabilitację.Nawet zostałam poinformowana z jakich zabiegów nie powinnam korzystać. Jestem po wylewie i udarze. Polecam.
Opinia dodana przez: Danuta
Jest to bardzo dobry lekarz.Zawsze bardzo dokładnie bada dziecko poświęcając temu dużo uwagi.Dodatkowo to bardzo sypmatyczna i ciepła osoba, która nigdy nie odmówi pomocy.Serdecznie ją polecam.