Lekarze Pabianice

Psycholog

Pracownia Psychologiczna
Poniatowskiego 3
95-200 Pabianice

Pani dr. stwierdziła po jednej wizycie, że córka nie może mieć ADHD. Jesteśmy po testach na oddziale szpitalnym i okazuje się, że córka ma ADHD i równocześnie jest nadprzeciętnie inteligentna. Zabrakło jak widać wiedzy, albo indywidualnego podejścia do pacjenta.
Opinia dodana przez: JOANNA

lekarz Jan Matyjaszczyk

Podgórna 1
95-200 Pabianice

Bardzo dobry lekarz z doswiadczeniem,rozumiem wypowiedzi innych osob ktore byly w Pabianicach w szpitalu,to miejsce to koszmar,wiec moze dlatego te negatywne opinie,dla mnie jeden z najlepszych lekarzy,polecam!

lekarz Jarosław Lesman

Łaska 62 / 64
Pabianice

Najgorszy lekarz jakiego miałem w życiu! Zero empatii ,zero zrozumienia, do tego jego wiedza medyczna błaga o pomstę do nieba. Ten człowiek nawet weterynarzem nie powinien być!
Opinia dodana przez: Piotr

lekarz Małgorzata Brodecka

Zamkowa 11
95-200 Pabianice

Porażka, nie polecam. Pani doktor wykryła u mnie jaskrę i astygmatyzm. Po wizycie w renomowanej klinice okulistycznej okazało się, że nie mam ani jaskry ani astygmatyzmu tylko retinopatię surowiczą CSR czego Pani Brodecka "nie zauważyła". Efekt: stracone pieniądze na wizyty 400PLN plus za źle dobrane okulary korekcyjne ok.2000. Totalna porażka. Omijać z daleka.
Opinia dodana przez: dominik

lekarz Beata Solecka

Zamkowa 11
95-200 Pabianice

Bardzo niesympatyczna osoba. Opryskliwa,traktowała mnie i pouczała jak osobę niezbyt rozgarniętą.Jestem przerażona,że istnieją jeszcze tacy lekarze,którzy nie powinny wykonywać swojej profesji.
Opinia dodana przez: Krystyna

lekarz Paweł Podkościelny

Lekarz medycyny ratunkowej

Przychodnia Specjalistyczna Falck
Konopnickiej 39a
95-200 Pabianice

Po przyjściu z dość niewielka zabrudzona rana zostałem poinformowany, że nie powinienem zajmować czasu SORu. Jedyne otwarte miejsce po godzinie 19stej, gdzie się udałem. Obawiałem się o zakażenie. Pan doktor na korytarzu szybko powiedział, żeby nie zawracał głowy takimi sprawami. Nie poczułem się dobrze poinformowany o dalszym postępowaniu ani o tym czy ewentualnie coś może mi się zdarzyć. Nie polecam, na SOR Kopernik jak widać tylko z wielkimi problemami.
Opinia dodana przez: Jakub

lekarz Konrad Witkowski

Lekarz rodzinny

Zakład zaopatrzenia w środki pomocnicze (dobór aparatów słuchowych)
Jana Pawła II 68
95-200 Pabianice

Ja w temacie kultury osobistej Pana Doktora. Spóźnił się 45 minut do poradni, gdzie miał zapisanego pacjenta po pacjencie i ani nie mruknął "Dzień dobry" ani "Przepraszam za spóźnienie", co w przypadku wizyt komercyjnych jest dla mnie niedopuszczalne. Nie licząc się, że czekam prawie godzinę z dzieckiem, które powinno być już w szkole, Pan Doktor jako pierwszą przyjął... znajomą spoza kolejki! Jestem oburzona takim standardem przyjmowania pacjentów. Straciłam czas i ...
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Anna Kudaj-Kurowska

Internista, Diabetolog

Zakład Opiekuńczo - Leczniczy
Szpitalna 2
95-200 Pabianice

Odradzam wizyty u tej lekarki. Traktuje pacjenta jak śmiecia, wydziera się w trakcie rozmowy telefonicznej. Komentarze "wszystko w porządku, tylko z głową nie tak" są delikatnie mówiąc nie na miejscu. Osobie chorującej od 60 lat na cukrzycę nakazuje jeść 3 razy dziennie. Taka osoba nie powinna leczyć i mieć kontaktu z pacjentami.
Opinia dodana przez: Katarzyna

lek. dent. Maciej Kopytek

Przychodnia Stomatologiczna
20 Stycznia 56/LA 8
95-200 Pabianice

Jedna wielka katastrofa. Leczenie cholernie dlugie( kilka wizyt). Dr. Miły, uprzejmy, ale niestety tylko w kwestii prowadzonego dialogu. Po czym leczenie zębów i tak nie przyniosło oczekiwanego ( obiecanego) efekty. Po ponad miesiącu wizyta na pogotowiu i niestety wyrwanie z miejsca z powodu były związanego z niestarannie wykonanymi zabiegami. Nie polecam!
Opinia dodana przez: Ksavier

lekarz Bogdan Rosiak

Chirurg ogólny, Urolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Eskulap Poradnia Zdrowia Rodzinnego
ulica Grobelna 8
95-200 Pabianice

Podzielam w całości opinię Piotra. W dniu wczorajszym byłem w gabinecie pana doktora Rosiaka w Przychodni w Konstantynowie Łódzkim. Po wyjściu kolejnego pacjenta, zgodnie z przyjętym tam porządkiem zapukałem i zapytałem przez uchylone drzwi czy mogę wejść ? Odpowiedź : "skoro już pan wlazł do połowy do niech pan wchodzi". Następnie padło pytanie "co panu dolega" i zanim zareagowałem nastąpiła odpowiedź której lekarz sam sobie udzielił : "pewnie nic". Do ...
Opinia dodana przez: Edward

dr n. med. Andrzej Sieczkowski

95-200 Pabianice

zastanawiam sie czy ten lekarz pomylil zawody,nie polecam,lekcewazy objawy choroby,malo tego nie jeste w stanie rozpoznac choroby,jedna wielka pomylka.

lekarz Barbara Machowska-Łusiak

Neurolog

Przychodnia Specjalistyczna Falck
Konopnickiej 39a
95-200 Pabianice

Tragedia. Osoba całkowicie bez empatii, kompletnie nie słucha pacjenta, nie daje dojść do słowa.Od pół roku cierpię na przewlekłe bóle i zawroty głowy. Pani doktor uznała, że nic mi nie jest, bo rezonans głowy nic nie wykrył. Nie mam guza, więc powinnam się cieszyć. Do pracy jestem zdolna, a jak mi się w pracy w głowie będzie kręcić, to mam na ten dzień wziąć sobie zwolnienie od lekarza POZ. Dalsza ...
Opinia dodana przez: Agnieszka

lek. dent. Gerard Wyszyński

Skłodowskiej-Curie 19/110
95-200 Pabianice

Chamskie, bezczelne komentarze pod nosem. Kompetencje wątpliwe, ale nawet gdyby byly świetne, atmosfera jest na tyle nieprzyjemna, że lepiej iść do kogokolwiek innego.

lekarz Maciej Kowalewski

Ortopeda, Traumatolog

Centrum Medyczne ProMED sp z o.o.
ulica Mariańska 5a
95-200 Pabianice

Dziwie sie,ze ten czlowiek jest lekarzem z takim podejsciem do pacjenta. Zero empatii,chamski,niezainteresowany w moim przypadku reka po operacji - nie widzial opuchlizny oczywiscie nie patrzac nawet na reke. Na informacje,ze reka boli powiedzial,zeby isc do neurologa. Szczytem wszystkiego byla juz nieznajomosc lekow przez lekarza i kiedy powiedzialam,ze to zestaw witamin z grupy B powiedzial,ze witaminy to moge sobie kupic w aptece bez recepty. Dopiero gdy pielwgniarka-asystentka powiedziala mu,ze dane ...
Opinia dodana przez: Joanna
Najgorszy dentysta jaki może być, zamiast leczyć zęby wyrywa je niepotrzebnie i uszkadza zdrowe zęby. Najlepiej omijać jak najdalej tego dentystę.

lekarz Zbigniew Miągowski

Internista, Lekarz rodzinny

Bugaj 70/40
95-200 Pabianice

Omijać szerokim łukiem, ta osoba kompletnie nie nadaje się na lekarza. Człowiek idzie z nadzieją na uzyskanie pomocy a otrzymuje jedynie obelgi bez powodu. Co więcej, mimo złego stanu zdrowia i złych wyników, nie chce zlecić podstawowych badań oraz dać skierowania do specjalisty, a stara się jedynie aby jak najszybciej wyprosić z gabinetu i mieć z głowy. Zdecydowanie odradzam.

lekarz Tomasz Mackiewicz

Piotra Skargi 119a
95-200 Pabianice

Nie polecam lekarza, brak empatii, lekarz bardzo nieuprzejmy, olewcze podejście do pacjenta i totalna ignorancja objawów. Brak diagnozy, przepisanie tylko i wyłącznie leków przeciwbólowych. Polecam omijać szerokim łukiem.
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Joanna Górzyńska

Internista, Lekarz rodzinny

Kwiatowa 9
95-200 Pabianice

Pani "doktor" najwidoczniej pomyliła zawody, ponieważ doktorem z powołania to ona nie jest. Przychodząc po skierowanie na badanie krwi odpowiedziała " moment moment moment moment ....TO NIE JEST SKLEP SPOŻYWCZY, DO KTÓREGO SIĘ WCHODZI PO KILO CUKRU" - pomijając fakt, że właśnie tym zdaniem pogardziła ludźmi pracującymi w tymże sklepie. Obawiam się że Pani doktor niestety ma mniej kultury i empatii w sobie niż ludzie w spożywczaku. Po chwili stwierdziła, ...
Opinia dodana przez: Karolina

lekarz Krzysztof Stanek

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Eskulap Poradnia Zdrowia Rodzinnego
ulica Grobelna 8
95-200 Pabianice

Piszę w imieniu mojej żony ponieważ jej stan zdrowia nie pozwala jeszcze na siedzenie przed komputerem .Długo zastanawiałem się nad dzisiejszym zajściem z udziałem Pana doktora Stanka w przychodni Eskulap i nie mogę pojąć ze lekarze którzy przysięgli pomoc ludzią są tak nie czuli i obojętni a zarazem czują się pół bogami. A pacjent który łoży ze swoich składek na wyuczenie i utrzymanie służby zdrowia jest śmieciem i nikim.Wracając do ...
Czy pani Magdalena Gorzela-Moszkowicz jest w ogóle lekarzem? To chyba pomyłka. Z tego co wiem w.w. pani jest psychologiem klinicznym i psychoterapeutą.
Opinia dodana przez: Paweł