Lekarze Płock

lekarz Rafał Szadkowski

09-400 Płock

Jestem niezwykle zadowolona z tego że to właśnie ten pan doktor jest moim lekarzem, poza tym że jest świetnym lekarzem to jest to człowiek bardzo kulturalny, delikatny, wrażliwy, naprawdę świetny. Z doświadczenia wiem że o te cechy które wymieniłam wyżej dzis u lekarzy dość trudno.
Opinia dodana przez: elżbieta

lekarz Beata Hawryluk

Anestezjolog

Jasna 6a
09-400 Płock

Miła , mająca czas i cierpliwość , profesjonalne przygotowanie do operacji i znieczulenie bez komplikacji. Polecam z całego serca

lek. dent. Renata Figatowska

Prywatny Gabinet Lekarski
al. Jana Pawła II 86 lok. 18
09-410 Płock

Do Pani Doktor chodzę od kilku lat wraz z rodziną. Moja córka polubiła wizyty u stomatologa :-) Pani Doktor jest przesympatyczna, uprzejma, dokładnie tłumaczy, co i dlaczego należy zrobić. Bardzo dba o pacjenta. Poprawia drobiazgi estetyczne, nawet, gdy pacjent nie zwraca na to uwagi :-) Bardzo cierpliwa. Wykonanie wypełnień, trwałe i solidne. Gabinet przyjazny, w czasie zabiegu można obejrzeć wiadomości lub film (głównie obejrzeć, bo w czasie wiercenia, trudno coś ...

lekarz Lidia Garbacz

Internista, Endokrynolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Medyczne "OMEGA " Sp. z o.o.
ulica Królewiecka 24 A
09-400 Płock

Najlepszy endokrynolog w Płocku. Nie wiem co zrobię gdy kiedyś zabraknie Pani doktor. Poświęca pacjentowi tyle czasu ile trzeba, odpowiada na wszystkie pytania. Bardzo polecam. Tylko bardzo ciężko dostać się do Pani doktor.
Opinia dodana przez: Iza

lekarz Teresa Miedzińska

Dermatolog

ulica Rembielińskiego 10a
09-400 Płock

Super Pani Doktor ;) miła i sympatyczna, dobrze leczy, poradzi jak trzeba, poświęca tyle czasu pacjentowi ile potrzebuje. Polecam ją. Leki przepisuje odpowiednie.
Opinia dodana przez: Karolina

lekarz Agnieszka Lemiec

Chirurg dziecięcy

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Rehabilitacji Ogólnoustrojowej ARS - MED
Królewiecka 2/P-25
09-400 Płock

Świetny fachowiec - z wielkim doświadczeniem. Uważnie kontroluje przebieg leczenia. Szybka bezbłędna diagnoza i delikatność. Dzięki Pani doktor moje dziecko przestało bać się badań i zabiegów. Świetnie nawiązuje kontakt z małymi pacjentami, cierpliwie tłumaczy. Polecam.
Opinia dodana przez: Aleksandra

lekarz Jarosław Maciejewski

Zakład Pielęgnacyjno-Opiekuńczy
Kościuszki 28
09-402 Płock

Witam .Pragnę z całego serca podziękować doktorowi Maciejewskiemu za doprowadzenie mnie do zdrowia .Wspaniały człowiek , bardzo kompetentny , uprzejmy z ogromną wiedzą i umiejętnościami. Serdecznie polecam .
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Jerzy Pomirski

Internista, Hematolog

09-400 Płock

Od dawna leczę się u doktora jako internisty. Obecnie też jako u hematologa. Uważam że jest mądrym i dociekliwym lekarzem umiejącym trafnie i szybko podejmować korzystne dla pacjenta decyzję. Polecam.
Opinia dodana przez: Marek

lekarz Romuald Stelmach

SZPITAL
ulica Medyczna 19
09-400 Płock

Bardzo dobry lekarz ortopeda serdecznie polecam dla dorosłych i dla dzieci dokładny lojalny wobec pacjentów.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Andrzej Zabłocki

ulica Borowicka 3 b
09-408 Płock

Bardzo dobry Człowiek i prawdziwy lekarz z powołania. Szczerze polecam korzystanie z jego usług/pomocy.
Opinia dodana przez: Robert

lekarz Maciej Sarnowski

09-400 Płock

Bardzo miły kompetentny lekarz. Kompleksowe podejście do problemu. Budzi zaufanie. Empatyczny, wysłucha pacjenta. Przeznacza pacjentowi odpowiednią ilość czasu. Polecam.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Przemysław Galbfach

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Specjalistyczna Przychodnia Lekarska "MEDIKARD"
Kolegialna 47
09-402 Płock

Lekarz, który rozmawia z pacjentem.Omawia i proponuje najlepsze rozwiązanie problemu.Profesjonalista .W tym co robi jest najlepszy.Leczy do końca.Najlepszy lekarz.Dziekuje bardzo za profesjonalne przeprowadzenie operacji przetoki odbytu .28.05.2021 . Robert Kawecki
Opinia dodana przez: Robert

Elżbieta Krzeska

Północna 30/45
09-402 Płock

Bardzo dobry stomatolog. POLECAM. Zawsze pacjent jest leczony na najwyższym poziomie.

Beata Swendrowska

Psychiatra

Filia nr 1 NZOZ CM "PetroLek" Płock
Kolegialna 24
09-402 Płock

Polecam, uzyskałem pomoc tak jak potrzebowałem.
Jest dobra w tym co robi,rzadko spotyka się takiego lekarza,polecam.
Opinia dodana przez: waldemar

Katarzyna Rzadkowolska

Dietetyk

Poradnia Dietetyczna Przyjazny Dietetyk - MEDIKARD Specjalistyczna Przychodnia Lekarska
09-402 Płock

Pani Kasia to najlepszy specjalista do jakiego mogłam trafić! Czułam pełne zrozumienie, była gotowa poświęcić jeszcze więcej czasu mimo iż moja wizyta trwała prawie godzine! A jadłospis - idealny, naprawdę dopasowany do mojego trybu życia i preferencji smakowych! Polecam
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Marek Więcek

Internista, Rehabilitant

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Caritas Diecezji Płockiej
ulica Sienkiewicza 54
09-400 Płock

Polecam Pana doktora jest przyjemny, indywidualnie podchodzi do sprawy. Wizyta na NFZ nie różni się od wizyty prywatnej. Widać że lekarz lubi dzieci zawsze nawiązuje kontakt z osobą towarzyszącą😉.
Opinia dodana przez: Kamila

lekarz Eugeniusz Kocur

Centrum Medyczne ORLEN Medica
ulica Chemików 7
09-411 Płock

Doktor jest prawdziwym lekarzem z powołania, ma bardzo profesjonalne i empatyczne podejście do pacjenta, ogromną wiedzę. Pan Doktor zawsze bardzo uważnie wysłuchuje pacjenta podczas wizyt, po czym zawsze skrupulatnie i rzeczowo zajmuje się tematem dolegliwości. Zlecona przez tego lekarza terapia była bardzo trafna i pomocna przy moich problemach zdrowotnych. Lekarza z takim sercem do pacjentów i fachową wiedzą życzę wszystkim pacjentom. Bardzo gorąco polecam Pana Doktora!
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Anna Tyman

Lekarz medycyny pracy, Internista

Centrum Medyczne ORLEN Medica
ulica Chemików 7
09-411 Płock

Lekarz z dobrym podejściem do chorego, wyrozumiała dla pacjenta, po prostu lekarza, a nie jak wielu innych udają, że leczą i działają tylko schematycznie.

lekarz Monika Romaniuk

Jana Pawła II 74/66
09-410 Płock

Bardzo dobry specjalista. Ma doświadczenie i podejście do małych pacjentów. Bada bardzo szczegółowo, poświęca tyle czasu ile potrzeba.
Opinia dodana przez: Iza