Lekarze Płock

lekarz Magdalena Kwiatkowska

Lekarz med. paliatywnej, Neurolog

Mazura 37
09-410 Płock

Wspaniała ,kompetentna,empatyczna Pani doktor. Pochyla się nad problemem pacjęta.Tworzy miłą atmosferę w gabinecie. Godna polecenia .

lekarz Halina Zarzecka

Internista, Diabetolog

Centrum Medyczne ORLEN Medica
ulica Chemików 7
09-411 Płock

Dla mnie najlepszą Pani doktor jaką znam. Bardzo miła, fachowe indywidualne podejście do pacjenta.

lekarz Jarosław Lemiec

Kazimierza Wielkiego 34/60
09-400 Płock

Bardzo dobry pediatra - z wielkim doświadczeniem; leczył troje moich dzieci. Uważny, spostrzegawczy, stawia bezbłędne diagnozy, kontroluje skuteczność leczenia. Świetnie nawiązuje kontakt z małymi pacjentami. Polecam.
Opinia dodana przez: Aleksandra

lekarz Piotr Gierzyński

1-go Maja 7A
09-402 Płock

Polecam. W uzupelnieniu dodam, ze diagnozuje trafnie i leczy skutecznie. Ta cecha u lekarzy jest dla mnie najwazniejsza. Pozdrawiam!
Opinia dodana przez: Martyna

lekarz Jarosław Tucholski

ulica Batalionu "Parasol" 22
09-410 Płock

Bardzo Polecam Ostoja spokoju i empatii. Z ogromną wiedzą,a przede wszystkim chęcią pomocy . Dzięki niemu funkcjonuję i żyję Dziękuję

lekarz Agnieszka Misiołek

Psychiatra

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Mazowieckie Centrum Medyczne"
ulica Sportowa 2
09-402 Płock

Uprzejma i godna polecenia Pani Doktor . Gdy mnie prowadziła na oddziale była pomocna i wyrozumiała . Dużo mi pomogła i trafnie postawiła mi diagnozę .
Opinia dodana przez: Łukasz

lekarz Barbara Kłobukowska

Specjalistyczny Gabinet Logopedyczny
Baczyńskiego 3 lok. 71
09-409 Płock

Wspaniały lekarz i serdeczny człowiek ,oby więcej takich lekarzy.Pani Doktor jest bardzo sympatyczna ,dokładna bardzo odpowiedzialna,pierwszy raz spotkałam taką Panią Doktor pomimo wielu obowiązków .

prof. dr hab. n. med. Robert Gasik

Traumatolog, Ortopeda

Medic Park Płockie Centrum Medyczne
ul. Kolegialna 18
09-402 Płock

O obecnej służbie zdrowia mówi się zazwyczaj źle. Częściej na nią narzekamy. A ja chciałabym podzielić się pozytywną opinią na temat warszawskiej Kliniki i Polikliniki Neuroortopedii i Neurologii, kierowanej przez prof. dr. hab. med. Roberta Gasika. Dziękuję neurochirurgom za przywrócenie mi sprawności i pomoc w powrocie do normalnego życia. Zgłosiłam się tu po operacji kręgosłupa przeprowadzonej w innej placówce 4 lata temu. Po raz pierwszy zetknęłam się z tym szpitalem. ...
Opinia dodana przez: Jolanta l. 70

lekarz Ireneusz Struzik

Laryngolog, Otolaryngolog

SZPITAL
ulica Medyczna 19
09-400 Płock

Bardzo dobry Lekarz Prowadzi mojego chorego brata już kilkanaście lat Podejście super i zawsze pomoże Dziękujemy bardzo
Opinia dodana przez: Magda

mgr Katarzyna Tyszka

Psycholog, Psychoterapeuta

NewDay Grupa Psychologiczna
Monte Cassino 4
09-400 Płock

Wspaniałe podejście, więc nie dziwią mnie pozytywne opinie. Nie ukrywam, że szukając terapeuty, sugerowałam się opiniami i nie zawiodłam się. Po kilku miesiącach terapii, wszystko sie zmieniło. Nie mam lęków i stanów depresyjnych, mogę normalnie spotykać się z ludźmi, pracować. Każda moja wątpliwość była szczegółowo wyjaśniana przez terapeutkę. Gdy coś trudnego działo się w przerwach pomiędzy sesjami, zawsze mogłam się skontaktować i nie pozostawałam bez pomocy. Wszystko to trochę trwało, ...
Opinia dodana przez: A.J.

lekarz Jacek Stogowski

Niepubliczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Derma-Med"
Wyszogrodzka 18 A/2
09-402 Płock

Bardzo dobry dentysta😊 Konkretny , zna się na tym co robi . Polecam tego stomatologa z czystym sumieniem.

lekarz Adam Lewandowski

Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego i Transportu Sanitarnego w Płocku
ul. Gwardii Ludowej 5
09-400 Płock

Bardzo dobry specjalista i jednocześnie super jako człowiek, z bardzo dobrym, przyjaznym podejściem do pacjenta. Operował moją nogę - stripping żył, w trakcie konsultacji w poradni wszystko dokładnie wytłumaczył, z zaangażowaniem, uśmiechem na twarzy i poczuciem humoru. Operowałem się w szpitalu pod Gostyninem, gdzie pan doktor pracuje, przyjechałem tam z Warszawy i nie żałuję. Oby więcej lekarzy z taką wiedzą i takim ukierunkowaniem na pacjenta :)
Opinia dodana przez: Adam

lekarz Barbara Sosnowska

Północna 11
09-402 Płock

Dziś byłam z córką pierwszy raz i jestem zadowolona z podejścia Pani dr. Jest bardzo uprzejma, powoli i skrupulatnie wytłumaczyła wszystko i zaskoczona jestem pozytywnie tym, że po pierwszym telefonie w ciągu godziny nas przyjęła. Pierwsze wrażenie bardzo pozytywne. Gorąco polecam

mgr Łukasz Bromka

Fizjoterapeuta

Prestige-med
Płock

Witam przyszłam do pana Łukasza ze straszną sztywnością w odcinku lędźwiowym i szyjnym, oczywiście oprócz sztywności pojawił się ból. Po serii 10 zabiegów terapii manualnej ból znikną. Od wizyty minął miesiąc, a po dolegliwościach nie pozostało śladu. Polecam tego terapeutę.

lekarz Sławomir Kozanecki

Internista, Diabetolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Saba-Med
Kobylińskiego 14
09-400 Płock

Bardzo dobry człowiek i wspaniały lekarz, zdiagnozował chorobę i wybrał leki przynoszące efekt. Jestem bardzo wdzięczna. Cieszę się, że jest moim lekarzem i odczuwa, że jest dla pacjentów i ich zdrowotnych problemów. Nie zamyka gabinetu przed chorymi. Specjalista godny polecenia!
Opinia dodana przez: Halina D.

lek. dent. Przemysław Zieliński

GABINET STOMATOLOGICZNY PRZEMYSŁAW ZIELIŃSKI
Kobylińskiego 4/lok.2
09-400 Płock

witam wszystkich obecnych i przyszlych pacjentow jestem kamal przyjechalem specjalnie z szwecji aby skorzystac z fachowosci uprzejmosci i delikatnosci podczas wykonywania zabiegu przez pana doktora zaden z lekarzy gdzie mieszkam nie dorownuje temu ..bardzo bardzo polecam

dr Klaudiusz Ciepliński

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Medyczne "RODZINA" Filia nr 2
Armii Krajowej 21
09-410 Płock

Najlepszy lekarza jaki moze byc mily sympatyczny lepszego lekarza jak dla mnie nie ma w płocku z sercem podchodzi do pacjenta..!!!! Polecam

mgr Monika Chojnacka

Psycholog

Monika Chojnacka
Gałczyńskiego 14 m 39
09-400 Płock

kompetencja, profesjonalizm, kultura - super, polecam wszystkim potrzebującym.

mgr Michał Oleksiewicz

Psycholog

wolskiego 6
płock
09-400 Płock

Bardzo dobry psycholog, jedyny chyba w Płocku który szybko potrafi dotrzeć do problemu i zapewnić fachową pomoc (a przeszedłem wielu) Jest bardzo bezpośredni jak dla mnie to akurat dobrze lubię takich lekarzy.

lek. dent. Maria Godlewska

Partyzantów 11
09-402 Płock

Pełen profesjonalizm. 100% zaufania. Rewelacyjne i skuteczne efekty wykonanych usług ! Ogromne zaangażowanie i indywidualne podejście do pacjenta. Z sukcesem leczy moje zęby od prawie 40-stu lat, a ja się bardzo cieszę, że dzięki Pani doktor jeszcze je mam. Nadmienię, że należę do pacjentów, którzy się boją wizyty u dentysty, a Pani doktor nie wiem jak Ona to robi - mówiąc inaczej najpierw zdobywa moje serce i umysł , a ...
Opinia dodana przez: Grażyna